آرنا

تلفن

موبایل

آدرس

همت غرب - شهرک گلستان - شهرک راه آهن - خیابان قائم نهم - پلاک 35 - طبقه اول

کلینیک دامپزشکی در شهرک گلستان 

کلینیک دامپزشکی در شهرک گلستان افتخار دارد که به حیوانات خانگی شما که بخش مهمی از خانواده شما محسوب می شود خدمات درمانی مناسب را ارائه می دهد زیرا که وقتی حیوان خانگی شما بیمار است شما توقع دارید بهترین مراقبت های پزشکی را برای معالجه دریافت کنید.                     

      دامپزشکان و کادر ما آماده ارائه خدمات پزشکی و مراقبت های پزشکی برای حیوانات خانگی شما است. از معاینه سلامتی و واکسن گرفته تا تشخیص بیماری های پیشرفته و جراحی های پیچیده و تجویز دارو های مناسب برای درمان در کلینیک دامپزشکی در شهرک گلستان آماده خدمت با کیفیت بالا به شما هموطنان عزیز است.

دامپزشکی چیست؟

دامپزشکی؛ نیز علوم دامپزشکی نامیده می شود، تخصصی پزشکی است که مربوط به پیشگیری، کنترل، تشخیص و معالجه بیماری هایی است که نقش کنترل سلامت حیوانات اهلی و وحشی را دارد و همچنین از انتقال بیماری حیوانات به انسان ها پیشگیری می کند.

دامپزشکی پیوند دهنده حفظ سلامتی انسان و حیوان است؛ زیرا بدین وسیله از مواد غذایی سالم یک ملت حمایت و پشتیبانی می شود.

دامپزشکان امروزه تنها پزشکانی هستند که برای محافظت از سلامتی حیوانات و انسان آموزش دیده اند. آنها برای رفع نیاز های بهداشتی و رفاهی هرگونه جانور بسیار تلاش می کنند. دامپزشکان همچنین نقش مهمی در حفاظت از محیط زیست، تحقیقات، ایمنی مواد غذایی و بهداشت دارند

کلینیک دامپزشکی رانا

دامپزشکی رانا سهم مهمی در سلامت انسان و حیوان را در ایران از آن خود کرده است؛ چرا که حیواناتی که منبع انتقال بیماری سل و تب مالت هستند شناسایی و به بهترین شکل ممکن از انتقال بیماری جلوگیری می کند.دامپزشکان رانا جانوران بیمار و زخمی را درمان می کنند و همچنین مراقبت عمومی از حیوانات و مشاوره در مورد مراقبت های بهداشتی و پیشگیری از بیماری حیوانات مزرعه و حیوانات خانگی را ارائه می دهند.مجموعه رانا دارای انواع واکسن های ایمن و موثر برای پیشگیری از ابتلا و انتقال -بسیاری از بیماری ها از دام و سایر حیوانات به انسان- برای تزریق به جانوران را دارا است.

دامپزشکان رانا در معالجه چه حیواناتی تبحر دارند؟

یک چالش بزرگ برای کلینیک دامپزشکی رانا توجه کافی به تنوع گونه های جانوری است.

دامپزشکان رانا با توجه به نیاز های بهداشتی حیوانات اهلی از جمله:

 • گربه ها

 • سگ ها

 • مرغ ها

 • اسب ها

 • پرندگان

 • گاو ها

 • بز ها

 • گوسفندان

 • آبزیان

 • و خرگوش ها  رسیدگی می کنند. همچنین حیوانات حیات وحش، باغ وحش و ماهی های زینتی آکواریوم را تحت درمان پرسنل مجرب خود قرار می گیرند


خدمات منحصر به فرد  کلینیک دامپزشکی رانا

برخی از خدمات دامپزشکی رانا عبارتند از:

 • رفتار درمانی:

برای اصلاح رفتاری برخی حیوانات دست آموز خانگی است مانند سگ؛ که شامل آموزش حیوان خانگی یا تغییر در رفتار یک حیوان غیر بالغ می شود.

 • مراقبت از پرنده خانگی؛

اگر پرنده ای در خانه دارید ما می توانیم کلیه خدمات مراقبت دامپزشکی را برای پرنده شما ارائه دهیم، از جمله معاینات سلامتی و بررسی در صورت عدم احساس کسالت پرنده شما. مانند طوطی و یا مرغ عشق.

 • انتقال خون به حیوانات خانگی؛

اگر حیوان خانگی شما از اختلالات هموستاتیک رنج می برد؛ ممکن است نیاز به انتقال خون داشته باشد. که باید پلاکت های بیشتری به خون اضافه و یا خون جدید ایجاد شود. بسته به وضعیت آنها، خون جدید می تواند به حیوانات خانگی شما برای زنده ماندن و شکوفایی کمک کند.

 • مراقبت های اورژانسی و بحرانی؛

  اگر حیوانات خانگی شما با یک ماشین تصادف کرد، یا چیزی مسموم خورد و شما به خاطر سلامتی حیوان نمی توانید منتظر ملاقات باشید. مراقبت های اضطراری و حساس کلینیک دامپزشکی در شهرک گلستان می تواند به حیوان خانگی شما کمک کند تا فوری مراقبت های لازم اعمال شود.

 • کلینیک واکسیناسیون کم هزینه؛

واکسن ها برای سلامتی حیوانات خانگی شما مهم هستند. دامپزشکی رانا دارای واکسن های کم هزینه برای صرفه جویی در هزینه هایتان دارد.               و در انتها می دانم پیدا کردن یک کلینیک درمانی مطمئن و خوب برای حیوانات خانگی و همچنان دام و طیور شما به یکی از دغدغه هایتان تبدیل شده است. ما بهترین ها را به شما معرفی می کنیم  و شما می توانید بدون فوت وقت و انرژی به سلامتی و شکوفایی حیوان خانگی تان کمک کنید و مجموعه رانا آماده ارائه خدمات مورد نیاز شما در کلینیک دامپزشکی در شهرک گلستان می باشد.
آدرس

همت غرب - شهرک گلستان - شهرک راه آهن - خیابان قائم نهم - پلاک 35 - طبقه اول

تلفن

موبایل