آریا ملک

موبایل

آدرس

مازندران - سرخرود - روبروی شهرک مهندسین - گروه مشاورین آریاملک

آریا ملک

می توانید شهر زیبای سرخرود را انتخاب کنید. امکان خرید و فروش آپارتمان در سرخرود وجود دارد و هم چنین، فروش ویلاها و زمین های ساحلی هم در این شهر زیبا انجام می گیرد.

خرید و فروش آپارتمان در سرخرود و شهرهای شمالی کشور، به دلیل شلوغی و آلودگی شهرها رو به افزایش است و یکی از روش های سرمایه گذاری هم به شمار می آید.

بیشتر افراد ترجیح می دهند در شهرهایی مانند چالوس و نوشهر آپارتمان داشته باشند، در حالی که خرید و فروش آپارتمان در سرخرود به دلیل دنج و آرام بودن این منطقه خالی از لطف نیست و می تواند رضایت شما را جلب کند. از دیگر جاذبه های گردشگری سرخرود، وجود قوهای وحشی در ساحل آن است که در فصل های سرد سال از مسیر سرخرود به مناطق گرمسیر مهاجرت می کنند که منظره بسیار تماشایی را به وجود می آورد. خرید و فروش ویلا ساحلی در سرخرود و دیگر شهر های شمالی از محبوبیت زیادی برخوردار است، زیرا ساحل شنی و صدای امواج دریا آرامشی را به شما می دهد که در جای دیگری نمی توانید آن را احساس کنید.   

 

شما می توانید با توجه به بودجه و روحیات خود که دوست دارید در نزدیکی دریا باشید یا جنگل، یک نوع از این ویلاها را انتخاب نمایید.

بعضی از ویلاها از نظر موقعیت جغرافیایی، هم در نزدیکی دریا قرار گرفته اند و هم جنگل که از بقیه ویلاها گران تر می باشند.

معماری و مواد و مصالح به کار رفته در ساخت ویلا باید سازگار با آب و هوای خاص آن منطقه باشد.

نقشه ویلا هم باید به گونه ای باشد که حداکثر استفاده بهینه از فضا و حداقل پرتی را داشته باشد.

به افرادی که قصد دارند خودشان ویلایی در یکی از شهرهای شمال ایران بسازند و سرمایه لازم برای این کار را دارند، خرید زمین ساحلی در سرخرود را پیشنهاد می کنیم.

خرید زمین برای ساخت ویلا، برای کسانی مناسب است که خودشان می خواهند در انتخاب مصالح و مراحل ساخت و ساز ویلایشان نظارت داشته باشند و ویلایشان امکانات و ویژگی های خاصی مانند مناظر رو به دریا داشته باشد.

مشاوران با تجربه مجموعه آریا ملک، در خرید ویلای مورد نظرتان در کنار شما هستند تا بهترین انتخاب را داشته باشید.

 

آدرس

مازندران - سرخرود - روبروی شهرک مهندسین - گروه مشاورین آریاملک

موبایل