آسان برش

موبایل

آدرس

تهران - سه راه افسریه - خیابان خاوران - شهرک رضویه - 15 متری طالقانی - پلاک 121 - طبقه اول

آسان برش

امروزه استفاده از دستگاه های برقی و مکانیکی به منظور برش و تراش آسفالت و حفر کانال با عمق های مختلف در پروژه های عمرانی، مخابراتی و راهداری رواج پیدا کرده است و دیگر از صرف هزینه های گزاف برای به خدمت گرفتن نیروهای انسانی خبری نیست، این دستگاه ها می توانند کار را با دقت و سرعت بیشتری انجام دهند. رش و تراش آسفالت و حفر کانال از اموری هستند که در بسیاری از پروژه های راهسازی، مخابراتی، کشاورزی، عمرانی و تعمیر و ساخت انواع خیابان ها و جاده ها انجام می شود. البته ناگفته نماند که برش و تراش آسفالت توسط دستگاه های دیگری همچون چکش های هیدرولیک، ماشین های حفاری و ... نیز انجام می گیرد. اما بسیاری از مهندسان به دلیل راحتی برش آسفالت و سطح های بتنی و قیری توسط دستگاه های برش و تراش آسفالت، استفاده از این دستگاه ها را ترجیح می دهند.

یکی دیگر از دستگاه های برقی که به انجام پروژه های عمرانی و حفر کانال سرعت بخشیده است، دستگاه حفر کانال با ترنچر می باشد، این دستگاه نیز می تواند در کارهای کشاورزی، پروژه های راه و ساختمان و مخابراتی قابل استفاده باشد. از دیگر اقداماتی که این دستگاه ها می توانند انجام دهند می توان به تخلیه آب، کندن کانال و بیرون ریختن خاک و آلودگی ها از کانال، لوله گذاری در حین حفر کانال و ... اشاره کرد. این دستگاه با گذراندن چند مرحله اقدام به جایگذاری فیبرهای نوری می کند، ابتدا با اندازه های معین شده و عمق های مختلفی اقدام به حفر کانال می کند، سپس کانال را تمیز و فیبر های نوری را با پوشش های خاص درون کانال ها جایگذاری می کند.

شرکت های زیادی در کشور در زمینه خرید و فروش دستگاه های برش و تراش آسفالت و حفر کانال فعالیت می کنند، شرکت آسان برش هم می تواند انواع مدل های این دستگاه ها را با بهترین کیفیت به فروش برساند.

 

آدرس

تهران - سه راه افسریه - خیابان خاوران - شهرک رضویه - 15 متری طالقانی - پلاک 121 - طبقه اول

موبایل