استیل زرین

موبایل

آدرس

تهران - کیلومتر 18 تهران ساوه - جنب رستوران اکبر جوجه - خیابان وحدت

فروش انواع اجاق های فردار و خطی

استیل زرین تولید کننده انواع اجاق گاز های خطی و فر داراست که در کنار دیگر رقبا نام و آوازه اش خودنمایی میکند.این اجاق گاز های خطی و فردار کالایی ایرانی است که با دست پرتوان و پرتلاش زحمتکش کارگران ایرانی تولید شده است و به فروش میرسد.

استیل زرین برندی ایرانی،تولیدکننده ی گاز های خطی و فردار

استیل زرین با فروش انواع اجاق گاز های خطی و فردار توانسته در سراسر ایران نمایندگی های خودش را به صورت مستقل داشته باشد؛نمایندگی های گروه استیل زرین به ترتیب در شهر های 1_اصفهان2_تهران 3_شیراز4_تبریزاست. این چهار نمایندگی معروف توانسته است باعث اشتغال و کار برای جوانان بشوند.گروه استیل زرین تولید کننده و با فروش انواع اجاق گاز های خطی و فردار مفتخر است که توانسته،در کنار رقبای خارجی خود بایستید و محصولاتش را با بهترین ویژگی از نظر ظاهر و کیفیت به فروش برساند.گروه استیل زرین  با فروش انواع اجاق گاز های خطی و فردار به صورت استاندارد و سفارشی انواع تجهیزات آشپزخانه ایی را میپذیرد و فقط هدف گروه استیل زرین جلب رضایت مشتری است.

با ما همراه باشید برای معرفی یک محصول با کیفیت ایرانی که توانسته رضایت مشتری را کسب کند.

اجاق گاز های خطی:

یکی از پرکاربرد ترین الزامات آشپزخانه های صنعتی،کترینگ ورستوران ها میباشد که از این نوع گاز ها برای درست کردن انواع غذا ها مثل خورشت ،خوراک،پخت گوشت وحتی فست فود از آن استفاده میشود.

این گاز ها در انواع مدل های 2شعله،3شعله،4شعله،5شعله،6شعله میباشد.

 ویژگی اجاق گاز های خطی دو شعله:

این اجاق گاز علاوه بر کیفیت از زیبایی خاصی برخوردار است.که در تجهیزات آشپزخانه صنعتی مورد استفاده میگیرند .شرکت استیل زرین با فروش انواع اجاق گاز های خطی و فر دار توانسته با بالاترین صنعت روز دنیا این اجاق گاز های بسیار کاربردی را به دست مشتریان خود بسپارد.

ویژگی اجاق گاز های خطی سه شعله:

این مدل اجاق گاز ها با کیفیت بالای خود و جنس خوب خود توانسته برای هتل ها و تالار ها ارائه ی کیفیت کند،که بهترین دستگاه برای پخت انواع خورشت نیز میباشد و همچنین این گازها به علت کوچک بودن خود به راحتی در آشپزخانه قرار میگیرد. این اجاق گاز ها هم میتوانند انواع غذا ها مثل سوپ و پاستا و... را به راحتی برای ما آماده کند. شرکت استیل زرین با فروش انواع اجاق گاز های خطی و فر دار راحتی را برای مشتریان خود به ارمغان می آورد.

ویژگی اجاق گاز های خطی چهارشعله:

این نوع گاز هم مانند گاز های نام برده شده در تجهیزات رستوران و آشپزخانه های صنعتی میباشد.که میتواند انواع خوراک و خورشت را به راحتی آماده و طبخ کند. این اجاق گاز از استحکام دوام بالایی ساخته شده است که در کنار کیفیت خوب خود توانسته راحتی را برای ما به ارمغان بیاورد شرکت استیل زرین که فروشنده انواع اجاق گاز های خطی و فر داراست توانسته رضایت مشتری را جلب کند وبهترین کالا را برای ما عرضه کند.

ویژگی اجاق گاز های خطی پنج شعله:

 از این اجاق گاز خطی استیل زرین به منظور جهت طبخ انواع خورش و خوراک می توان استفاده کرد. اجاق گاز خطی از جنس خوب و باکیفیتی برخوردار است که میزان استحکام  و دوام آن بسیار بالا خواهد بود.

ناگفته نماند که جنس شعله ها و قسمت بالایی آن را چدن تشکیل می دهد خطی بودن اجاق گاز سبب شده که امکان ایستادن و رسیدگی دو نفر بر روی غذا ها وجود داشته باشد همچنین سبب مناسب کار در یک رستوران خواهد بود. اجاق گاز خطی به این منظور تولید شده است که در رستوران ها یا کترینگ ها یا مراکز پخت هیچگونه مشکلی درجهت دیر کردن غذای مشتری وجود نداشته باشد. درواقع خیال کارفرما و آشپز در حین کار راحت است استیل زرین که فروشنده انواع اجاق گاز های خطی و فر داراست توانسته نیاز های ما را در کالای خود به راحتی برآورده سازد.

ویژگی اجاق گاز های خطی شش شعله:

و اما گاز شش شعله استیل زرین که با قدرت و استحکام بالای خود در کنار دیگر کالا ها قرار میگیرد و میتواند به کار ما در رستوران رونق بخشد با توجه به نوع کاربرد آن و جنس عالی آن میتوان گفت کار با آن بسیار لذت بخش و آسان است. استیل زرین که فروشنده انواع اجاق گاز های خطی و فر داراست توانسته در کنار کار های قبلی خود این کالای پرفروش را قرار دهد و راحتی را برای ما به ارمغان می آورد.

اجاق گاز های فر دار استیل زرین:

اجاق گاز فردار هم در کنار دیگر اجاق گاز های خطی بسیار دارای اهمیت است. که در رستوران ها وکترینگ ها میتوان از آن استفاده نمود و اجاق گاز های فردار کاربرد زیادی در پخت خوراک،خورشت و همچنین ته چین دم کردن برنج دارند. زرین استیل که فروشنده انواع اجاق گاز های خطی و فر داراست توانسته با تنوع در کار های خود و همچنین ویژگی بالای اجاق گاز ها از نظر کاربردشان، برای رستوران ها و هتل ها و تالارهای شما عزیزان این محصولات باکیفیت در عین حال با قیمت مناسبی را برای شما عرضه کنند.


آدرس

تهران - کیلومتر 18 تهران ساوه - جنب رستوران اکبر جوجه - خیابان وحدت

موبایل

شبکه های اجتماعی

اصناف مرتبط