املاک مهرزاد

موبایل

آدرس

تهران - پرند - فازپنچ جنوبی - بین فتح ونجم

همانطور که می دانید خرید ملک یکی از امن ترین و کم ریسک ترین راه های سرمایه گذاری می باشد که از بی ارزش شدن پول و سرمایه شما در این شرایط اقتصادی و تورم جلوگیری می‌کند.

 اما بخش زیادی از مردم کشور ما توانایی خرید ملک و آپارتمان در شهرهای بزرگ به ویژه شهر تهران را ندارند. بالا رفتن بی رویه قیمت ملک در شهر تهران، حتی اجاره کردن را برای بسیاری از مردم سخت و غیر ممکن کرده چه برسد به خرید آن!

 در سال‌های اخیر رشد جمعیت بسیار زیاد در تهران، شلوغی فوق‌العاده، هزینه‌های بالایی زندگی و گران بودن مسکن، موجب گردیده است تا بسیاری از مردم، شهرهای جدید اطراف پایتخت را برای سکونت و خرید ملک و همچنین سرمایه گذاری انتخاب کنند. شهر پرند از جمله شهرهای نزدیک پایتخت می باشد که هر روز به امکانات این شهر برای زندگی افزوده شده و افراد زیادی زندگی و سرمایه‌گذاری ملک در شهر جدید پرند را انتخاب می کنند.

کارشناسان ما با تکیه بر تجربیات خود و آشنایی با شرایط بازار مسکن، سالیان زیادی است که در زمینه خرید و فروش واحدهای شخصی و مسکن مهر، زمین مسکونی و تجاری در شهر جدید پرند فعالیت می کنند. در این راستا طرح های معاوضه املاک پرند با تهران و کرج و سایر املاک مورد توافق در سراسر کشور را نیز انجام می دهند.

در املاک ما انواع معاملات خرید، فروش، رهن و اجاره انجام می شود. معاملاتی مثل خرید و فروش ملک در پرند .ما تلاش می کنیم تا در زمینه بهبود کیفیت معاملات بازار املاک گام برداریم.

املاک ما شرایط سرمایه گذاری را برای سرمایه گذاران عزیز فراهم نموده است و تمام مدارک به نام سرمایه گذاران خواهد بود. کارشناسان ما با بررسی فرصت های موجود در بازار املاک، بهترین مشاوره را به مشتریان عزیز ارائه می دهند. برای خرید، سرمایه گذاری و معاوضه زمین و مسکن می توانید به صورت آنلاین یا حضوری با کارشناسان ما مشورت نمایید. 


 

آدرس

تهران - پرند - فازپنچ جنوبی - بین فتح ونجم

موبایل

شبکه های اجتماعی