ایران ژنراتور

تلفن

موبایل

آدرس

تهران - منطقه 11 - میدان قزوین - خیابان غفاری - پلاک 68 تهران - چهاردانگه - سه راهی بوتان - خیابان بهشتی - خیابان طالقانی - پلاک 8

اجاره دیزل ژنراتور 

اجاره دیزل ژنراتور از ایران ژنراتور، راهی مناسب برای تامین برق در مناطق بدون برق خصوصا عسلویه ، ایران ژنراتور ، یکی از معتبرترین و متعهد ترین شرکت های تامین و اجاره دیزل ژنراتور های متنوع دیزلی و دیگر نمونه های دیزل ژنراتور است ، که با تکیه بر توان مدیریتی کار آمد، پرسنل ورزیده و بهره مندی از بهترین نمونه های تجهیزات ، اجاره دیزل ژنراتور را با کمترین هزینه ی ممکن برای مشتریان و مخاطبان خود فراهم نموده است .

این شرکت بزرگ با توانایی تامین بالایی که در اجاره دیزل ژنراتور های متنوع دارد ، با توجه به نیاز زیاد این وسیله در محل های صنعتی مانند پالایشگاه ها و پترو شیمی ها، بیشتر فعالیت خود را، بر اجاره دیزل ژنراتور در عسلویه قرار داده است .

استفاده از دیزل ژنراتورها از دیرباز یکی، از به صرفه ترین و کارآمد ترین منابع تهیه  انرژی جهت تولید انرژی در مناطق صنعتی بوده و هست . از این رو ناوگان شرکت ایران ژنراتور ، با توجه به نیازهای بالقوه ای که در سطح سایت های گازی و دیگر محل های صنعتی عسلویه ، وجود دارد، به گونه ای طراحی و هدف گذاری شده اند که ، بتوانند بهترین خدمات را برای تمامی شرکت ها در این منطقه و دیگر مناطق صنعتی ارائه دهند .

آشنایی اجمالی با اجاره دیزل ژنراتور :

ابتدا لازم است ، برای آن دسته از همکاران و صنعت گرانی که آشنایی زیادی با دیزل ژنراتورها ندارند، توضیحاتی در باره ی این سیستم بسیار کار آمد ارائه دهیم و پس از آن به اجاره ژنراتور از این شرکت بپردازیم .

در حقیقت دیزل ژنراتور ، سیستمی گران قیمت است که توسط یک موتور دیزل و همچنین یک سیستم ژنراتور الکتریکی ( دینام سیستم ) ، دستگاهی است که عدم وجود برق شهری را در نقاط مختلف جبران می نماید . این سیستم ، به گونه ای طراحی شده است که از طریق موتور دیزل ، نیروی محرکه ی لازم جهت آلترناتور را ، تهیه و پس از آن این انرژی به انرژی الکتریکی تبدیل  می گردد و به برق مورد نیاز، جهت هر گونه استفاده در مناطقی که امکان استفاده از برق شهری در آن وجود ندارد، مبدل می نماید .

اجاره دیزل ژنراتور این امکان را فراهم می کند که از طریق آن بتوان ، به هر میزان انرژی الکتریکی و برق مورد نیاز برای انجام پروژه های متفاوت دست پیدا کرد . به همین دلیل این دستگاه، نه تنها در صنعت ایران ، بلکه به طور کلی در سراسر جهان ، در ابعاد و اندازه ها و خروجی و میزان انرژی الکتریکی بسیار متنوعی، مورد استفاده قرار می گیرد. اما با توجه به قیمت بالای آن ، اجاره دیزل ژنراتور برای هر پروژه، بسیار به صرفه تر از خرید آن می باشد .

کاربردهای انواع دیزل ژنراتور :

این امر بسیار بدیهی است ، که امروزه نیروی برق، جزو نیازهای اولیه ی هر خانه، کارگاه، اداره یا پروژه و به طور کلی انسانی است . اما در منطقه ی وسیع و پر ازدحامی مانند عسلویه، علیرغم وجود برق، بسیاری از پیمانکاران نیاز به اجاره دیزل ژنراتور ، را به خوبی درک می نمایند . چرا که در بسیاری از مواقع ، کارفرمایان یا توان تامین برق را ندارند و یا از زیر بار تامین این انرژی، شانه خالی می کنند .

به همین دلیل اجاره دیزل ژنراتور ، برای پروژه های گوناگون در این منطقه، می تواند بهترین کار ممکن باشد . خصوصا اگر این امر توسط شرکت معتبر و با تجربه ای مانند ایران ژنراتور انجام گردد . 


آدرس

تهران - منطقه 11 - میدان قزوین - خیابان غفاری - پلاک 68 تهران - چهاردانگه - سه راهی بوتان - خیابان بهشتی - خیابان طالقانی - پلاک 8

تلفن

موبایل

اصناف مرتبط