بارمان صنعت

موبایل

آدرس

تهران - خیابان مدنی - جنب مترو فدک - مجتمع تجاری اداری پالمیرا - طبقه 6 - واحد 606

بارمان صنعت

قبل از این که بخواهیم به ویژگی های محصولی که بهترین تولید کننده انواع مبدل حرارتی صفحه ای تولید می کند بپردازیم بهتر است در مورد این که اصلاً مبدل حرارتی صفحه ای چیست اطلاعات مختصری خدمت شما همراهان گرامی مجموعه بارمان صنعت ارائه دهیم. مبدل حرارتی صفحه ای در واقع می توان به بیان ساده تر بیان کرد که به نوعی  آبگرمکن فوری و غیر مستقیم می باشد. زیرا تعداد صفحات نازک زیادی که در فاصله بین 3 الی 5 میلیمتر در کنار یکدیگر قرار گرفته اند می توانند باعث بالا بردن تبادل حرارتی بین آب سرد و بخار دیگ موتورخانه یا آب داغ شوند. به عبارت دیگر مبدل حرارت صفحه ای دارای صفحه هایی از جنس فولاد ضد زنگ هستند. مبدل حرارتی صفحه ای شیوه کارش به این صورت است که در میان صفحات فلزی به صورت یکی در میان سیالات گرم و سرد وارد شده و با جریان یافتن این سیالات در میان صفحات مبدل حرارتی صفحه ای تبادل گرمایی بسیار خوبی ایجاد می شود. به عبارت دیگر  کار مبدل حرارتی صفحه ای تبادل گرما با استفاده از این صفحات استبهترین تولید کننده انواع مبدل حرارتی صفحه ای مبدل حرارتی که تولید می کنند قابلیت این را دارد که بتوان به راحتی صفحات مختلف این مبدل ها را از یکدیگر باز کرده و نظافت و عیب یابی را بر روی آن ها انجام داد. آب بندی صفحه ها هم از طریق یک واشر انجام می شود. واشرهای پلیمری به کار رفته در مبدل های حرارتی صفحات مختلف را از یکدیگر جدا می کنند.

ویژگی های انواع مبدل حرارتی صفحه ای تولید می کند به قرار زیر است.

·          این مبدل های حرارتی صفحه ای به گونه ای هستند که نگهداری آن ها بسیار آسان است و به راحتی می توان عیب یابی و خدمات مربوط به نصب و تعمیر آن را انجام داد.

·         میزان مایعی که در داخل این محصول ذخیره می شود حداقل ممکن است.

·         فضایی که این مبدل ها اشغال می کنند به مراتب کمتر از مبدل های مشابه است.

·         امکان تغییر دادن سطح تبادل حرارت در این محصول تولیدی به آسانی انجام می گیرد.

·         این مبدل حرارتی صفحه ای تولید شده توسط مجموعه بارمان صنعت به عنوان بهترین تولید کننده انواع مبدل حرارتی صفحه ای بازدهی بیشتری نسبت به مبدل های مشابه دارد زیرا نسبت به سایر مبدل ها انتقال حرارت در محصول تولیدی این شرکت بسیار بهتر است.

 

آدرس

تهران - خیابان مدنی - جنب مترو فدک - مجتمع تجاری اداری پالمیرا - طبقه 6 - واحد 606

موبایل