باریسول استار

موبایل

آدرس

فارس - شیراز - قصرالدشت - حد فاصل بیمارستان فرهمند و سر عفیف آباد - طبقه فوقانی بانک کشاورزی

باریسول استار

با توجه به اینکه سقف کشسان جزو پوشش های داخلی به روز دنیا می باشد. بسیاری از کسانی که در صنعت ساختمان سازی مشغول می باشند فروش واجرای سقف کشسان جزو دغدغه های آن ها به شمار می آید. برای فروش و اجرا سقف کشسان می توانید به شرکت باریسول استار مراجعه کنید که بهترین و جدید ترین متریال ها را به بهترین قیمت و کوتاه ترین زمان اجرا پیشکش شما عزیزان می نماید. سقف کشسان نوعی پارچه پی وی سی با خاصیت انعطاف پذیری بسیار بالا,  پایداری و همچنین مقاومت بالا و کشش می باشد. و با استفاده از گیره های نگهدارنده در اطراف سازه روی ریل ها فیکس می شود و با این عمل پارچه های پی وی سی را روی سقف فیکس می کند و ثابت نگه می دارد در نتیجه‌ از تغییر فرم آن جلوگیری می کند همچنین برای فرم دهی و در عین حال صاف کردن در موقع نصب از دستگاه های گرما زا استفاده می کنند و از فاصله یک تا دو متری حرارت را به پارچه منتقل می کند و دو طرف پارچه را می کشند تا صاف بایستد, به این دلیل است که به سقف کشسان سقف کششی نیز می گویند. یکی از کلیدی ترین اصول در فروش و اجرا سقف کشسان اطلاعات در مورد انواع این نوع از پوشش می باشد. انواع سقف های کشسان به روش های اجرای آن مرتبط می باشد.

سقف کشسان چاپی,  این نوع پوشش جزو پرطرفدارترین های های سقف های کشسانی می باشد و در فروش و اجرای سقف کشسان جزو اولین انتخاب ها می باشد.

پوشش کشسان سقف، دارای حداکثر پنجاه درصد شفافیت برای عبور نور می باشد و به وسیله ی چاپ رنگ تیره و طرح می توان مقدار عبور نور را کمتر کرد.

در این نوع سقف می توان از طرح های آسمان, طبیعت و ... استفاده کرد.  بیشترین وضوح برای این نوع سقف چاپ بر روی پارچه می باشد.

 

آدرس

فارس - شیراز - قصرالدشت - حد فاصل بیمارستان فرهمند و سر عفیف آباد - طبقه فوقانی بانک کشاورزی

موبایل