بازرگانی لیان

تلفن

موبایل

آدرس

اصفهان - بزرگراه دستجردی - مجموعه سنتر بیس 2 - ورودی 6 - واحد404

مرکز فروش بنر خام در اصفهان

بنر خام موجود در فروشگاه شامل بنر های ایرانی و چینی است
بنر های ایرانی به دو دسته دورو و تکرو در اوزان مختلف و همچنین مات و نیمه براق وجود دارد.
بنر های چینی 8 انس 9 انس و 10 در برندهای مختلف بوده ک هر کدام ویژگی های منحصر به خود را در خصوص چاپ و استحکام دارا می باشند.

فلکس
فلکس چینی و ایرانی
فلکس چینی 15 و 18 انس با تراکم 500 در1000 و 1000 در 1000 موجود بوده که چاپ پذیری فوق العاده و همچنین قابلیت استفاده به صورت پشت نور را دارند.
فلکس یک ملزوم چاپ شبیه بنر چینی بوده که قابلیت پشت نور دارد. به اینصورت که وقتی نور از پشت یا جلو به آن تابیده می شود نور را پخش کرده و به صورت یکدست روشن می شود.
فلکس در وزن های 15 و 18 انس با بافت های 500 در500 و 500 در1000 مانند بنرهای چینی به صورت لمینت کردن فیلم پی وی سی تولید می شود.
فلکس عموما برای ساخت تابلو های بزرگ مورد استفاده قرار میگیرد.
فلکس دارای ویژگی آنتی یو وی بوده و در معرض نور آفتاب نسبت به بنر بسیار مقاوم تر است.

بنر ایرانی
تولید بنر ایرانی بر اساس تکنولوژی کوتینگ انجام میشود. این نوع بنرها با کوتینگ پلی ونیل کلراید(pvc) گرید E6834 بر روی پارچه های پلی استر یا پارچه اسپان باند تولید می شود.
این نوع بنر ها به دلیل روش تولید کوتینگ و استفاده از پارچه به عنوان زمینه اصلی دارای استحکام بسیار بالا و چاپ پذیری فوق العاده می باشد.
لازم به ذکر است این نوع بنر نسبت بنر های چینی از براقیت کمتری ب خوردار بوده و انعکاس نور ندارد. به همین دلیل برای استفاده بیلبورد های شهری و بیرون شهر و همچتین استفاده در آتلیه ها عکاسی و... بسیار مناسب است.
بنرهای ایرانی به صورت یک رو کوتینگ و دورو کوتینگ در اوزان مختلف تولید می شود. بنر های یکرو یا تکرو در وزن های 240 تا 360 گرم و بنرهای دورو در وزن های 280 تا 400 گرم موجود است.
با توجه به ماهیت تولید، برای چاپ این نوع بنرها جوهر کمتری مصرف خواهد شد و همچنین عمر و دوام این نوع بنرها در معرض افتاب 6 تا 12 ماه خواهد بود. ازطرفی قیمت این نوع بنرها در مقایسه با بنرهای خارجی بسیار پایین تر بوده و در مجموع هزینه های نهایی یک بیلبورد را به شدت کاهش می دهد. 
همین مسئله موجب شده تا بنرهای ایرانی پر طرف دار بوده و مصرف بالاتری داشته باشد. 
از ویژگی های یک بنر ایرانی با کیفیت
یک دست بودن و تمیزی پارچه
کوتیگ سفید و بدون تخلخل
برش صاف و بدون پرز کناره
رول سفت با کاور تمیز
عدم چسبندگی رول و کناره
چاپ پذیری بالا بدون وجود خط و خش
وزن ایده آل

این ویژگی های بنر با کیفیت ایرانی است که در داخل توسط کارخانه های مختلف تولید شده و دارای برند های مختلفی همچون kps. Apn. Satex. فونیکس.std. و... است.

بنر چینی
بنر های چینی از دو قسمت فیلم پی وی سی رو و زیر یک مش پلی استر با بافت های مختلف تولید میشود.
عموما این نوع بنرها به صورت مستقیم از چین و کره وارد کشور میشد. اما با وجود کارخانه های مونتاژ این نوع بنر در داخل کشور با بافت های مختلف تولید می گردد.
بنر های چینی فوق العاده براق بوده و چاپ بذیری بالایی دارند
این نوع بنر نسبت به بنرهای ایرانی کدر بوده و چاپ های زیر ان روی بیلبوردها مشخص نیست.
بنرهای چینی در اوزان 7 انس. 8 انس. 9 انس. 10 انس. 13 انس برای موارد مختلفی همچون چاپ های کوچک قاب. بیلبورد. آفتاب گیر مغازه ها و... مورد استفاده قرار میگیرند.
جنس این نوع بنر از پی وی سی گریدs بوده و به همین دلیل با استفاده از تکنولوژی کلندرینگ و سپس لمینیت کردن فیلم پی وی سی تولید می شود.
نوع دیگری از بنر های چینی تحت عنوان بنر کوتدی وجود دارد که با لمینیت کردن فیلم پی وی سی بر روی پارچه های پلی استر تولید می شود که این نوع بنر نسبت به سایر بنر ها استحکام بسیار بالاتری داشته و وزن کمتر دارند
این نوع بنرها برای بیلبوردهای بزرگ ک وزن بنر زیاد میشود، کار نصب را آسان تر می کند.
همچنین این نوع بنرها به دلیل صافی بودن سطح و عدم وجود برجستگی در سطح بنر برای کارهای طراحی دکوراسیون و پرده های شید مورد استفاده قرار میگیرد و به راحتی با بخار قابل شستشو هستند.

از ویژگی های یک بنر با کیفیت چینی میتوان به موارد زیر اشاره کرد
براقیت بالا
چاپ پذیری عالی
استحکام خوب
یک دست بودن رول بنر
نرمی و انعطاف پذیری بالا
از بهترین برند های موجود در بازار میتوان
Best
Std
Green
Glp
را نام برد.

جوهر یا رنگ بنر
جوهر های چاپ بنر دارای دو نوع سالونت بیس و اکو سالونت می باشد.
این نوع جوهر ها از پیگمنت های رنگی زرد، قرمز، آبی و مشکی تولید می شود که متاسفانه تکنولوژی تولید این نوع جوهر در داخل وجود ندارد و تمامی جوهر های بنر از کشور های چین و ترکیه وارد میگردند.
جوهر چاپ بنر دارای پیکولیتر های مختلفی است.
این جوهرهابه صورت 7 پیکولیتر
10 پیکولیتر
14 پیکولیتر
30 پیکولیتر
35 پیکولیتر
و
42 پیکولیتر
در بازار وجود دارد که برای دستگاه های مختلف مورد استفاده قرار میگیرد. این اشتباه عامیانه در بین چاپخانه داران عزیز رایج شده که این اعداد را مبنی بر غلظت جوهر میدانند. اما این اعداد نشان دهنده اندازه ذرات پیگمنت جوهر بوده و هرچقدر این عدد بزرگتر باشد به این معنی بوده ک مش هد مورد استفاده باید درشت تر باشد تا گرفتگی دستگاه چاپ کمتر شده و کیفیت چاپ بالاتر برود.
به عنوان مثال
یک دستگاه چاپ با هد کونیکا 42 پیکولیتر میتواند از تمامی این جوهرها استفاده کند
اما دستگاه چاپ با هد 35 پیکولیتر نمیتواند از جوهر 42 پیکولیتر استفاده کند چون هد گرفتگی ایجاد شده و کیفیت چاپ را کاهش می دهد.

آدرس

اصفهان - بزرگراه دستجردی - مجموعه سنتر بیس 2 - ورودی 6 - واحد404

تلفن

موبایل

شبکه های اجتماعی