باطریسازی سیار

موبایل

آدرس

تهران

نصب باطری خودرو در محل


نصب باطری خودرو درمحل(باطری به باطری انواع خودرو)
فروش و نصب انواع باطریهای  خودروهای ایرانی و خارجی با ۱۵ماه ضمانت بی قید و شرط درمحل شما

امروزه کارها خیلی سریع و آسان پیش می‌رود، اختراع خودرو یکی از بهترین اختراعات تاریخ بشر است که باعث شده مسافت‌ها کمتر شود و کارها به سرعت انجام شود تا در وقت صرفه جویی شود. داشتن خودرو یکی از ملزومات زندگی شده است. در این مقاله می‌خواهیم در مورد نصب باطری خودرو در محل توضیح دهیم.  

خودرو:

همانطور که گفتیم خودرو ها وسیله‌هایی کارآمد هستند و علاوه بر کوتاه کردن مسافت‌ها باعث ایجاد اشتغال هم شده‌اند. خیلی از مردم از راه مسافرکشی خرج زندگی خود را تامین می‌کنند پس با داشتن یک خودرو می‌توانید یک منبع درآمد هم داشته باشید. خب داشتن یک ماشین به معنی شرایط خوب در همه حال نیست، ممکن است ماشین شما بر اثر تصادف ایراداتی پیدا کند و یا هنگامی که مدل آن قدیمی می‌شود به مرور زمان مشکلاتی بوجود می‌آید. به هرحال طبیعی است خودروی شما مانند یک انسان نیاز به چکاپ داشته باشد. گاهی اوقات ممکن است حتی باطری ماشین شما خراب شود و نیاز به تعمیر داشته باشد. این حادثه از قبل به شما خبر نمی‌دهد که برای آن برنامه ریزی کنید و شرایط را فراهم کنید، کمی قبل تر این موضوع یک مشکل اساسی بود اما در حال حاضر شرکت‌هایی هستند که این مشکل را برطرف کرده‌اند و با نصب باطری خودرو در محل کار را ساده کرده‌اند. هرجایی که ماشین شما خراب شده است با یک تلفن حضور می‌یابند.

باطری ماشین:

یکی از سوالاتی که ذهن شما را درگیر می‌کند این است که چگونه متوجه شویم باطری ماشین خراب شده است؟ در ادامه به این سوال پاسخ می‌دهیم. در حقیقت تشخیص به موقع هنگامی خرابی باطری ماشین به شما کمک می‌کند که متحمل هزینه‌های سنگین نشوید، پس این موضوع را جدی بگیرید و اطلاعات کافی در این زمینه را داشته باشید. باطری‌ها هم مانند کالاهای دیگر دارای تاریخ انقضاء هستند پس هنگام خرید حتما به آن توجه داشته باشید. در زیر مواردی را بیان می‌کنیم که به احتمال زیاد نشان می‌دهد باطری خودروی شما خراب است.

  1. باطری ماشین بعد از مدت زمان کمی دشارژ شده و تخلیه می‌شود.
  2. خودرو خوب استارت نمی‌خورد و یا با دور پایین استارت می‌خورد.
  3. هنگام استارت زدن صداهایی مثل تق تق از کاپوت شنیده می‌شود و خودرو هم روشن نمی‌شود.
  4. چراغ‌های سقفی و یا دیگر چراغ‌های ماشین روشن نمی‌شود و یا خیلی ضعیف هستند.
  5. دزدگیر خودرو از کار افتاده و ریموت ماشین کار نمی‌کند.

عوامل بسیار دیگری هم وجود دارد که مشخص می‌کند باطری خودرو خراب شده است به هر حال زمانی که متوجه خرابی باطری شدید خیلی راحت با مراکز نصب باطری خودرو در محل تماس بگیرید و از آنها کمک بخواهید.

خدمات تعویض باطری:

بهتر است برای تعویض باطری جایی را انتخاب کنید که از آنها مطمئن باشید و دارای اعتبار و تجربه باشند در غیر این صورت مشکلاتی پیش می‌آید. برای مثال ممکن است باطری دست دوم باشد و یا اصل نباشد. وقتی که مرکز انتخابی تعویض باطری را درست انتخاب کنید باعث راحتی کار شما می‌شود. اول اینکه از اصل بودن باطری اطمینان دارید و می‌دانید که کیفیت خوبی دارد. مرکزی که خوب باشد باطری‌های ایرانی و هم خارجی را در دسترس دارند. امدادگران آنها به صورت شبانه روزی کار می‌کنند و هر لحظه از شبانه روز در حال خدمت رسانی هستند. یک ضمانت‌نامه به عنوان تضمین باطری در اختیار شما قرار می‌دهند و هم‌چنین پرداخت هزینه به راحتی به وسیله دستگاه کارتخوان صورت می‌گیرد، به طور کل فروش و نصب انواع باطریهای خودروهای ایرانی و خارجی با 15 ماه ضمانت بی قید و شرط در محل شما یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های این شغل است که نشان می‌دهد در کار خودشان صادق هستند.  بنابراین برای نصب باطری خودرو در محل مرکزی را انتخاب کنید که امکانات و خدمات خوبی برای شما داشته باشند تا لذت یک تعویض بی دردسر در محل را حس کنید و خودتان زحمت این کار را نکشید.

نکاتی برای نصب باطری:

  1. هنگام تعویض و نصب باطری ایمنی را رعایت کنید و از دستکش و عینک استفاده کنید.
  2. هنگام قرار دادن باطری بر روی خودرو به جهت قطب‌ها توجه کنید تا قطب مثبت و منفی به درستی قرار بگیرد.
  3. برای راحتی کار و عدم اشتباه قبل از خارج کردن باطری قبلی یک عکس از محل نصب باطری بگیرید.

تست باطری و دینام خودرو در محل باعث شده تا در وقت صرفه جویی شود و کارها به سرعت پیش برود و البته در هزینه‌ها هم صرفه جویی می‌شود.

آدرس

تهران

موبایل