بلبرینگ هادی

تلفن

موبایل

آدرس

تهران -خیابان ملت - کوچه آذر طوس - پاساژ رضا - طبقه 3 - پلاک177

بلبرینگ هادی

تهیه و توزیع انواع بلبرینگ های صنعتی - انواع بلبرینگ های کشاورزی - انواع بلبرینگ های ماشینی - یاطاقان، گیریس های نسوز، کاسه نمد، تسمه و زنجیر

 انواع بلبرینگ های صنعتی و بلبرینگ های  دیگر از نظر مدل ، جنس ، اندازه و ویژگی باهم متفاوت هستند؛ که در این مقاله به ان پی خواهیم برد .پیش از اینکه به انواع آن توجه کنیم . باید ابتدا توضیح چکیده ای در مورد بلبرینگ ها را بخوانید .همان گونه  که گفته شد بلبرینگ از دو واژه ی بال و بلبرینگ تشکیل شده . اما به دلیل بیان راحت تر گفتن این کلمه ، آن را بصورت عامیانه در بین  مردم  بلبرینگ نام گذاری کرده اند.

انواع بلبرینگ ها

Bearing : یاتاقان و همان بدنه بالشتک است.

 

انواع بلبرینگ:

 

بلبرینگ های تماس زاویه ای

 

بلبرینگ های ایگرگ

 

بلبرینگ های شیار عمیق

 

بلبرینگ های کف گرد

 

بلبرینگ های خود تنظیم

 

هر کدام از این مدل های بلبرینگ امکان دارد به چند نحوه مختلف تولید شوند و کاربرد های مختلفی را دارا هستند  که در محصولات انواع بلبرینگ توضیحات کامل تری برایتان ذکر شده است .

 

همانطور که در محتوای قبلی گفته شد رولبرینگ ها نیز هم  خانواده ی بلبرینگ می باشند و انواع بسیار مختلفی دارند ؛تهیه و توزیع انواع بلبرینگ های صنعتی ،بلبرینگ های هادی تقریبا کاربرد های یکسانی دارند و در ساخت انواع محصولات از انها استفاده می شود.

 

انواع رولبرینگ :

 

رولبرینگ های سوزنی

 

رولبرینگ های بشکه ای

 

رولبرینگ های مخروطی

 

رولبرینگ های سوزنی کف گرد

 

رولبرینگ های استوانه ای کف گرد

 

رولبرینگ های استوانه ای

 

تنها تفاوت بلبرینگ ها و رولبرینگ ها این است  که در بلبرینگ ها ساچمه به کار رفته اما در رولبرینگ ها از غلطک استفاده شده است .بعضی  از این محصولات نیز به چند دسته ی  خاص تقسیم می شوند .در محصولات بلبرینگ و رولبرینگ توضیحات کامل در مورد هر یک از  بلبرینگ و انواع آنها را برایتان شرح داده است  .

 

بلبرینگ های مدرن انواع  بسیار متنوع ای دارند . استفاده ی  بلبرینگ ها  در صنعت و تمام لوازم اطراف ما  که امکان چرخش دارند قابل لمس هم می باشند . حتی بلبرینگ ها  یکسری کاربرد ها در بخش صنعت دارند که قابل نمایش می باشند .

آدرس

تهران -خیابان ملت - کوچه آذر طوس - پاساژ رضا - طبقه 3 - پلاک177

تلفن

موبایل