بیتوبگ

موبایل

آدرس

قم - شهرک صنعتی شکوهیه

اولین تولید کننده مخزن ibc و پالت باکس قیر

مخازن و تانک های پلی اتیلنی از دسته انواع مخزن ibc می باشند، این مخازن که در ظرفیت های مختلف تولید می شوند کاربردهای گوناگونی برای صنایع مختلف و کارخانه ها دارند و برای نگهداری انواع مایعات شیمیایی و خوراکی استفاده می شوند که ما در این مقاله به بررسی آنها می پردازیم.انواع این مخازن و تانک ها به دو صورت حفاظ دار و معمولی می باشند و بیشتر مورد استفاده کارخانه های مواد غذایی به منظور نگهداری مایعات بهداشتی و غذایی قرار می گیرند، این کارخانه ها ظرفیت های گوناگون مایعات را در انواع مخزن ibc قرار می دهند.کارخانه ها و شرکت های تولید کننده مواد غذایی و شیمیایی می توانند انواع مایعات سرد و گرم را در این مخازن بریزند و با اطمینان کامل به نقاط مختلف حمل کنند.انواع این مخازن مورد استفاده باغداران نیز به منظور آبیاری مزارع و گلخانه ها، نگهداری انواع غلات، مایعات و آب مورد نیاز دامداری ها، مراکز پرورش طیور و ماهی نیز استفاده می شود.

معرفی انواع مخزن ibc

در کشور ما انواع مختلفی از تانک ibc و مخزن ibc توسط کارخانه های مختلف تولید کننده در جنس ها و ظرفیت های مختلف تولید و به بازارهای خرید و فروش عرضه می شوند.این مخازن دارای مصارف زیادی می باشند به همین دلیل از آنها از طرف کارخانه های مختلف استقبال خوبی می شود.انواع مخزن ibc دارای سه لایه می باشند، لایه بیرونی این مخازن به رنگ سفید و روشن می باشد و می تواند در برابر انواع ضربه ها و شرایط مختلف آب و هوایی و جوی از خود مقاومت نشان دهد و به مخزن و مواد داخل آن آسیبی وارد نشود.لایه میانی انواع مخزن ibc به رنگ تیره است و می تواند در برابر اشعه های مضر خورشید مقاومت و از فاسد شدن مواد داخل مخزن جلوگیری کند و آنها را به شکل اولیه نگهداری کند. لایه داخلی انواع مخزن ibc نیز سفیدرنگ می باشد و از رد و بدل شدن گرمای موجود در محیط بیرونی و مواد داخل مخزن جلوگیری می کند. انواع این مخازن در شکل های افقی و عمودی تولید می شوند، انواع مخزن ibc افقی به صورت مکعبی برای زیر پله ها و روی ماشین های باربری و مکان مختلف استفاده می شود و با ابزاری که در زیر آنها تعبیه شده است می توانند در جای خود ثابت بمانند. نوع عمودی این مخازن نیز به صورت استوانه ای و قیفی تولید می شوند و می توانند انواع مایعات را در خود جای دهند. یکی از موارد مهم استفاده از این مخازن به منظور نگهداری آب و ایجاد پمپ می باشد زیرا در روزگار امروز که کم آبی زیاد می باشد بسیاری از منازل می توانند با استفاده از انواع مخزن ibc و ایجاد پمپ، آب کم فشار را به پرفشار تبدیل کنند. تانک های افقی و عمودی پلی اتیلنی دارای حفاظ و یک شیر برای ورود و خروج مایعات و مواد درون آنها می باشند.

معرفی پالت باکس قیر

پالت باکس قیر نیز نوعی دیگر از مخازن می باشند که در سایزهای کوچکتر تولید می گردند که از آنها به منظور حمل و نگهداری قیر و دیگر مواد وجود در صنایع پتروشیمی استفاده می شود.

انواع این باکس ها را می توان در کنار هم قرار داد و به نقاط مختلف حمل کرد.

معرفی بیتوبگ

 بیتوبگ نیز نوعی دیگر از وسایل بسته بندی قیر می باشد که نسبت به پالت باکس قیر بسته بندی راحت تری می باشد و به محیط زیست هم آسیب کمتری وارد می کند. با استفاده از انواع بیتوبگ می توان مقدارهای مختلفی از قیر را بسته بندی کرد و در کنار هم قرار داد و دیگر نیازی به استفاده از بشکه برای حمل و نقل نمی باشد.  اولین تولید کننده مخزن ibc شرکت آریاپلاست می باشد که انواع این مخازن و تانک ها را تولید می کند، همه آنها دارای حفاظ و شیرهای خروجی می باشند و مورد استفاده صنایع مختلف دارویی، بهداشتی و غذایی، پتروشیمی و ... قرار می گیرند.   این شرکت به خوبی توانسته است نیاز بازار را تامین کند و  انواع مخزن ibc تولید آن توانسته است در مقابل انواع مواد اسیدی و بازی از مقاومت نشان دهند. خریداران برای خرید انواع این مخازن می توانند با مراکز فروش مرتبط با این شرکت و یا سایت های اینترنتی ارتباط برقرار کنند و در کمترین زمان ممکن و با بهترین قیمت مخزن های مورد استفاده خود را خریداری کنند.

آدرس

قم - شهرک صنعتی شکوهیه

موبایل

اصناف مرتبط