ترمو پارت

تلفن

موبایل

آدرس

تهران - شرق به غرب اتوبان آزادگان بعد از پل صنیع خانی( تندگویان بهشت زهرا ) - بازار بزرگ آهن مکان - فاز پنجم شرقی - پلاک 1191

 فروش چوب ترمو فنلاندی و روسی

چوب ترمو فنلاندی و چوب روسی هر کدام در حال حاضر به عنوان پرکاربردترین و پرفروش ترین انواع چوب در سراسر جهان شناخته می شوند. خرید و فروش چوب ترمو فنلاندی و روسی در سراسر دنیا انجام می گردد. در ادامه قصد داریم این دو نوع چوب را به صورت کامل معرفی کرده و اطلاعاتی در رابطه با آن ها ارائه نماییم.

معرفی چوب ترمو فنلاندی

بسیاری از افراد نام چوب ترمو را در مکان های مختلف شنیده و یا شاید نصب و اجرای این نوع چوب را در خانه ها و یا مکان های مختلف مشاهده کرده باشند. چوب ترمو از جنس جوب کاج بوده و به عنوان یکی از بهترین و مقاوم ترین انواع چوب در جهان به شمار می آید. قطب تولید چوب ترمو کشور فنلاند است و به همین دلیل نیز به آن چوب ترمو فنلاندی می گویند.

مهم ترین ویژگی های چوب ترمو فنلاندی عبارتند از:

  • برخورداری از مقاومت بالا در برابر رطوبت
  • بهترین گزینه برای نمای ساختمان
  • دارای وزن بسیار سبک
  • برخورداری از تنوع رنگ زیاد
  • دارای خاصیت ضد آب
  • برخورداری از طول عمر بسیار بالا

آشنایی با چوب روسی

شاید به جرئت بتوان گفت یکی از محکم ترین و بادوام ترین انواع چوب در دنیا، چوب روسی است. چوبی روسی دارای انواع مختلفی بوده که هر کدام با یکدیگر تفاوت هایی دارند.

مهم ترین انواع چوب روسی در بازار ایران به شرح زیر می باشند:

  • چوب روسی کاج
  • چوب روسی نراد
  • چوب روسی نوئل

از چوب روسی همواره برای طراحی و ساخت انواع آلات موسیقی، میز و مبلمان، در و پنجره و... استفاده می شود.

فروش چوب ترمو فنلاندی و روسی

امروزه چوب ترمو فنلاندی و انواع چوب روسی در صنایع مختلفی کاربرد دارند و همواره در سال های اخیر شاهد افزایش فروش این دو نوع چوب در بازار ایران بوده ایم. فروش چوب ترمو فنلاندی و روسی در کشور توسط مراکز بسیار زیادی در حال انجام است که البته اکثر آن ها واسطه و یا دلالان بازار هستند. واسطه ها و دلالان اقدام به فروش چوب ترمو فنلاندی و روسی به صورت غیر مستقیم و با قیمتی بسیار بالا به مشتریان می نمایند. خرید از آن ها به هیچ وجه به مشتریان و خریداران توصیه نمی شود زیرا از نظر اقتصادی برای آن ها به صرفه نمی باشد. با خرید مستقیم انواع چوب ترمو فنلاندی و روسی از مراکز معتبر می توان هزینه های بسیار کمتری را پرداخت کرد. مرکز فروش چوب ترمو فنلاندی و روسی به عنوان وارد کننده اصلی و مستقیم این محصولات به شمار می آید و بسیاری از صنایع داخلی با این شرکت در زمینه خرید عمده چوب ترمو و انواع چوب روسی همکاری دارند.

قیمت فروش چوب ترمو فنلاندی و روسی

قیمت فروش چوب ترمو فنلاندی و روسی تا حدود زیادی به قیمت ارز بستگی دارد زیرا این محصولات کاملا وارداتی هستند و شرکت های وارد کننده با  قیمت ارز آن ها را به داخل کشور وارد می کنند. نوسانات و تغییرات قیمت فروش چوب ترمو فنلاندی و روسی با تغییرات و نوسانات قیمت ارز اتفاق میافتد.  لازم است مشتریان و متقاضیان در هر زمانی که قصد خرید دارند، ابتدا اقدام به استعلام قیمت فروش چوب ترمو فنلاندی و روسی به صورت روز نمایند. در ضمن شرایط فروش چوب ترمو فنلاندی و روسی تا حدود زیادی به حجم سفارشات مشتریان و شرایط بازار بستگی خواهد داشت.

آدرس

تهران - شرق به غرب اتوبان آزادگان بعد از پل صنیع خانی( تندگویان بهشت زهرا ) - بازار بزرگ آهن مکان - فاز پنجم شرقی - پلاک 1191

تلفن

موبایل

اصناف مرتبط