تصویرسازان مدرن

تلفن

موبایل

آدرس

تهران - خیابان پیروزی - خیابان دوم نیروی هوایی - فرعی 2.37 یا مسعودیان - پلاک 46

تصویرسازان مدرن

طراحی و نصب سیستم مدار بسته در شرکت تصویرسازان مدرن، با قیمت مناسب و کیفیت و کارایی مطلوب انجام می شود. برای بالا بردن میزان امنیت و نظارت بر مکان های مختلف و با کاربری های مختلف اینگونه سیستم ها مورد استفاده قرار می گیرند.

انتخاب نوع دوربین مدار بسته در خصوصیات فنی و تنظیمات آن تاثیر گذار و قابل اهمیت است. انواع سیستم ها و نصب دوربین مدار بسته در شرق تهران با کاربری متفاوت در مجموعه تصویرسازان مدرن ارائه  می شوند.

برای انتخاب مجموعه مناسب برای طراحی و نصب دوربین مدار بسته، بایستی به برندهای ارائه شده توسط شرکت دقت کرد. برند دوربین باید از برندهای معتبر و با کیفیت در بازار بوده و همچنین دارای گارانتی و خدمات پس از فروش باشد.

نصب دوربین مدار بسته در شرق تهران توسط مجموعه تصویرسازان مدرن توسط کارشناسان مجرب انجام می شود. نصب توسط کارشناسان باعث می شود تا دوربین ها به صورت کاملا دقیق در موقعیت مناسب قرار بگیرند. نصب دوربین باید طوری باشد تا همه فضای مورد نظر پوشش داده شود و تصاویر درستی ذخیره شود.

همچنین یکی از مزیت های دوربین مدار بسته، کنترل کردن تصاویر ذخیره شده از راه دور است. این ویژگی باعث می شود تا از طریق اینترنت، تصاویر مکان مورد نظر را دیده و کنترل بیشتری روی مکان داشت.

نصب دوربین مدار بسته در شرق تهران با استفاده از دوربین ها استوانه ای شکل بالت نیز قابل اجرا است. این نوع دوربین ها مناسب برای فضاهای باز و بسته هستند و با استفاده از محافظی در شرایط آب و هوایی مختلف مانند باران، برف و... ایمن می شد. دوربین های بالت قابلیت زوم و گردش نداشته و مناسب برای مکان های ثابت است.

دوربین های اسپید دام نیز نوع دیگری از سیستم های مدار بسته هستند که دارای قابلیت چرخش به وسیله کنترل می باشد. این نوع دوربین ها قیمت بالاتری نسبت به سایر دوربین ها دارند و فرد می تواند با این دوربین تصاویر را به صورت همزمان نظارت کند.

 

آدرس

تهران - خیابان پیروزی - خیابان دوم نیروی هوایی - فرعی 2.37 یا مسعودیان - پلاک 46

تلفن

موبایل