تعمیرگاه زانتیا فیضی

موبایل

آدرس

تهران - همت غرب - بعد از اتوبان ستاری - خیابان شاهین شمالی (کبیری طامه) - بیست متری گلستان شرقی - انتهای خیابان - پلاک 16

بهترین تعمیرگاه زانتیا

بهترین تعمیرگاه  زانتیا و یافتن تعمیرکار مجرب و زبده، از جمله دغدغه های مالکان خودرو می باشد. این بین برای برندهای مختلف همواره نیاز به دانش خاص و تجربه کاری می باشد لذا نمی توان انتظار داشت یک تعمیرکار هیوندا بر ماشین های مزدا نیز تسلط داشته باشد. در همین راستا تعمیرگاه زانتیا فیضی از جمله تعمیرگاه هایی می باشد که بر تعمیر انواع خودروهای زانتیا تمرکز نموده است و امروزه به عنوان بهترین تعمیرگاه زانتیا شناخته می شود. یکی از خصوصیاتی که یک تعمیرگاه زانتیا نمونه و معنبر باید داشته باشد، این مهم است که از قطعات اصل در خودرو استفاده نماید در غیر این صورت ممکن است عدم فعالیت قطعه معیوب در کارکرد سایر بخش ها نیز تاثیر منفی داشته باشد. در ادامه به معرفی و آشنایی با بهترین تعمیرگاه زانتیا پرداخته خواهد شد.

بهترین تعمیرگاه زانتیا و ویژگی های آن:

همانگونه که مطرح شد، تعمیرگاه زانتیا فیضی یکی از بهترین تعمیرگاه زانتیا شناخته می شود که شاخصه اصلی این تعمیرگاه استفاده از قطعات اصل می باشد. مزدا جز خودروهایی می باشد که سازندگان ژاپنی آن از قطعات اصل ژاپنی استفاده نموده اند لذا با در نظر گرفتن این مورد این قطعات دارای قیمت بالایی هستند، در صورت خرابی و تعویض نیز نیاز به هزینه بیشتری جهت رفع مشکل دارند. علاوه بر بحث هزینه تجربه تعمیرکار در رفع عیوب مزدا بسیار مهم می باشد که البته تعمیرگاه زانتیا فیضی بر این دغدغه غلبه نموده است.

ویژگی ها و خدمات بهترین تعمیرگاه زانتیا:

  1. امکان بررسی روغن موتور و تعویض آن:

در بهترین تعمیرگاه زانتیا همواره می بایست این امکان فراهم آید تا به وسیله های روش های نو و تکنولوژی های بروز، روغن موتور و وضعیت آن بررسی شود و در صورت نیاز بتوان آن را تعویض نمود. با توجه به اینکه سیستم زانتیا به صورت برقی اسن، سلامت روغن موتور در سلامت و صحت عملکرد ماشین تاثیر بسزایی دارد.

  1. بررسی ترمز زانتیا:

در شرح وظایف بهترین تعمیرگاه زانتیا این مورد است که به صورت دوره ای سیستم لنت و ترمز ماشین را بررسی نماید و چنانچه این موارد نیاز به تعویض داشتند از اجناس نو و اورجینال استفاده نماید. امروزه با توجه به اینکه چک نمودن این موارد به صورت کامپیوتری صورت می گیرد لذا می توان زمان دقیق تعویض لنت ها را عنوان کرد.

  1. بررسی سیستم برق رسانی و لامپ های زانتیا

در بهترین تعمیرگاه زانتیا همواره به صورت دوره ای، سیستم برقی ماشین بررسی می شود و چنانچه مشکلی نظیر سوختن فیوز، عدم برق رسانی به لامپ ها و مواردی از این قبیل مشاهده شد، بررسی و رفع خواهد شد.

  1. بررسی مشکلات مربوط به باتری و موتور زانتیا:

بهترین تعمیرگاه زانتیا موظف است تا به وسیله امکانات و وسایل عیب یابی موتور، به صورت منظم وضعیت باتری و موتور زانتیا را بررسی نمایند. امروزه این گونه بررسی ها به صورت کامپیوتری انجام می شود.

  1. بررسی سیستم تهویه خودرو مزدا:

در زانتیا همواره لازم است تا میزان گاز و مایعات مورد نیاز جهت سیستم تهویه و خنک کننده ماشین بررسی شود. این مورد در بهترین تعمیرگاه زانتیا حداقل سالی دو بار بررسی خواهد شد.

آدرس

تهران - همت غرب - بعد از اتوبان ستاری - خیابان شاهین شمالی (کبیری طامه) - بیست متری گلستان شرقی - انتهای خیابان - پلاک 16

موبایل