تعمیر تاورکرین

تلفن

موبایل

آدرس

البرز - کرج - گرمدره - خیابان تاجبخش - روبروی خیابان ورزشگاه - پلاک ۱۷

خرید و فروش تاورکرین 

آیا شما نیز به دنبال کسب اطلاعات در خصوص خرید و فروش تاورکرین هستید؟ آیا می دانید که برای نصب و راه اندازی تاورکرین بایستی چه اقداماتی را انجام داد؟ با ما همراه بوده و سودمندترین اطلاعات را در خصوص تعمیرات مربوط به تاور کرین به دست آورید.تاورکرین یکی از مهمترین و اصلی ترین تجهیزات غول پیکر مورد استفاده در صنعت ساختمان سازی می باشد که از قطعات بسیار مهمی تشکیل شده و می تواند اجسام مورد نیاز شما را تا ارتفاعات آخر نیز حمل نماید. اولین تاور کرین های موجود در جهان را کشور یونان طراحی کرد که یونانی های برای بالا بردن اجسام سنگین وزن، از این وسیله استفاده می کردند. استفاده و به کارگیری تاورکرین می توانید در کاهش هزینه های ساخت و ساز تاثیرگذار باشد. امروزه بسیاری از کارفرمایان در سراسر کشورمان، به دنبال خرید و استفاده از بهترین و مقاوم ترین انواع تاور کرین ها هستند تا از این طریق بتوانند به ساخت و ساز مورد نظرشان سرعت ببخشند. ادامه مقاله سعی بر آن داریم تا در خصوص خرید و فروش تاورکرین و مونتاژ کردن این تجهیزات توضیحات بیشتری را به حضورتان ارائه دهیم.

تعمیر تاورکرین: خرید و فروش تاورکرین

همانطور که در قسمت قبلی نیز به این موضوع اشاره شد، امروزه بسیاری از مردم به دنبال خرید و فروش تاورکرین برای انجام ساخت و ساز مورد نظر خود هستند. در نظر داشته باشید که اگر نتوانید به بهترین شکل ممکن از این وسیله استفاده کنید، ممکن است هزینه های بالایی را بابت تعمیر و نگهداری آن پرداخت نمایید. از مهمترین و اصلی ترین نکات مورد توجه در استفاده از تاورکرین می توان به موارد زیر اشاره کرد:

-         همیشه سطح مایع هیدرولیک را چک کنید

-         محافظت کردن تاور کرین در برابر صاعقه

-         مطالعه دقیق دفترچه راهنمای تارو کرین

-         چک کردن پیچ و مهره های مربوط به آن

-         دستگاه آتش نشانی سالم و بی نقصی را در داخل کابین تاورکرین قرار دهید

-         استفاده از تجهیزات ایمنی برای افرادی که قرار است تاورکرین را هدایت کنند.

شما می توانید برای اخذ هر گونه خدماتی تعمیراتی برای تاورکرین خود، به راحتی با همکاران ما در تماس و ارتباط بوده و از این طریق بهترین خدمات را دریافت نمایید. همچنین می توانید قبل از هر اقدامی در خصوص هزینه های مربوط به تعمیر تاور کرین نیز با ما در تماس باشید.

نصب و پیاده تاورکرین: خرید و فروش تاورکرین

یکی از مهمترین موضوعاتی که ذهن بسیاری از کارفرمایان ساخت و ساز را علاوه بر خرید و فروش تاورکرین به سوی خود جذب کرده است، نحوه نصب و راه اندازی این وسیله می باشد. توجه داشته باشید که نصب و راه اندازی صحیح این وسیله می تواند تاثیر بسیار زیادی را در ایمنی و بهره وری داشته باشد. از مهمترین و اصلی ترین آیتم هایی که در نصب و پیاده کردن تاور کرین به آنها توجه کرد، می توان به موارد زیر اشاره داشت:

-         توجه به قدرت ارتفاع گیری

-         محل نصب

-         قدرت موتور اصلی تاورکرین

مراحل مربوط به نصب و راه اندازی تاورکرین نیز عبارت است از:

-         نصب پایه مربوط به تاور کرین به روش های مختلف از جمله روش تثبیت

-         توجه کردن به ارتفاع کلی ساختمان و اضافه نمودن ساکشن ها به تاورکرین

-         تاورکرین را تا ارتفاع مورد نظر خود طراحی کرده و از ساکشن استفاده نمایید.

-         نصب قطعات گردان و زیر گردان جرثقیل

-         نصب کردن کله قندی به کمک پین

-         نصب کنفلش

-         نصب شاریوت

شما می توانید برای نصب و راه اندازی تاورکرین مورد نظر خود، با متخصصان ما از همین وب سایت پیش روی خود در تماس بوده و راهنمایی های مورد نیاز را به دست آورید.

مونتاژ و دمونتاژ تاورکرین: خرید و فروش تاورکرین 

حال که به دنبال خرید و فروش تاورکرین هستید، بهتر است در خصوص مونتاژ و دمونتاژ کردن این وسیله نیز اطلاعاتی را در دست داشته باشید. مونتاژ کردن تاور کرین به معنای راه اندازی این وسیله در محل و مکان مورد نظر کارفرما می باشد و در صورتی که ساخت پروژه به اتمام برسد، بایستی این وسیله را جداسازی یا به عبارتی دمونتاژ نمود تا بتوان آن را در دیگر پروژه ها مورد استفاده قرار داد. همکاران و تیم فنی ما، تخصص و مهارت بسیار بالایی را در زمینه مونتاژ و دمونتاژ تاورکرین دارند و می توانند بهترین خدمات را برای شما به ارمغان آورند.  


آدرس

البرز - کرج - گرمدره - خیابان تاجبخش - روبروی خیابان ورزشگاه - پلاک ۱۷

تلفن

موبایل

اصناف مرتبط