تك پوشش

تلفن

آدرس

تهران - اتوبان آزادگان - جنب پل صنيع خاني - بازار آهن مكان - فاز ٦مركزی - پلاك ١٤٤١

تك پوشش

اجرای سقف شیروانی از نشانه های معماری در مناطق شرجی مانند شمال ایران می باشد. مجموعه تک پوشش یکی از ماهرترین مجموعه ها در اجرای سقف شیروانی است.

برای ساختمان های 2 تا 4 طبقه اجرای سقف شیروانی قابل انجام است  که برای اجرای این پروژه به مشورت با اهل این حرفه نیاز داریم تا عواملی همچون مقاومت مصالح در برابر رطوبت و بارندگی ها، موقعیت جغرافیایی و بارندگی های منطقه برای تعیین درجه شیب سقف مشخص شود.

 

پوشش سقف سوله و خرپا

پوشش سقف سوله و خرپا برای اجرای سقف شیروانی کارخانه ها، انباری ها و مکان های بزرگ و صنعتی کاربرد دارد و طراحی این نوع سازه ها مهندسی شده و با سایر سازه ها به دلیل بزرگی پروژه متفاوت است. قاب ها و دهانه ها در سقف سوله بزرگ تر است و به دلیل بزرگ بودن ابعاد خرپای سقف سوله، تیرها ستون ها از پروفیل های معمولی در بازار نمی توان استفاده کرد و باید به طور جداگانه اقدام به ساخت تیر ورق خرپای سوله نمود.

با استفاده از خرپا می توان برای اجرای سقف شیروانی سوله از اشکال هندسی استفاده کرد و زیبایی خاصی به فضای سوله می دهد و برای نصب آن می توان از جرثقیل استفاده کرد که تحمل وزن بالای جرثقیل را دارد.

توری مرغی پشم شیشه فوم کارتن پلاست

توری مرغی پشم شیشه فوم کارتن پلاست، با توجه به موادی که در آن به کار برده شده، به توری پلاستیکی و توری گالوانیزه تقسیم می شود و دارای دو نوع ایرانی و چینی است.

توری مرغی فلزی گالوانیزه دارای نوع سرد و گرم است و نوع گرم آن کیفیت بیشتری دارد و کاربرد آن بیشتر برای حصارکشی است. کاربرد دیگر آن جهت نگهداری اجرای سقف شیروانی است.

فوم کارتن پلاست نیز از ورقه های پلاستیکی پلی پروپیلن ساخته شده و قابلیت بازیافت دارد. و در ضخامت و رنگ های مختلف تولید می شود.

آدرس

تهران - اتوبان آزادگان - جنب پل صنيع خاني - بازار آهن مكان - فاز ٦مركزی - پلاك ١٤٤١

تلفن