تولید و فروش توری حصاری 

تولید و فروش توری حصاری و تولید و فروش توری مرغی و گابیون در مراکز تولیدی معتبر، با استفاده از بهترین آلیاژها صورت می‌پذیرد. این سازه‌ها بنا بر درخواست مشتری قابل سفارش در ابعاد و طول و عرض سفارشی هستند. فروش آنلاین این محصولات، امکان خرید آسان و مقرون به صرفه را برای تمامی متقاضیان خرید در سراسر کشور فراهم نموده‌است. مرکز فروش آنلاین، ارسال و تحویل فوری و حمل و نقل استاندارد این ملزومات به اقصی نقاط کشور را در دستور کار قرار داده است.

توری‌ و گابیون از تجهیزاتی هستند که در عین ساختار ساده، دارای کاربردهای متعددی در صنایع مختلف و فضاهای گوناگون هستند. توری‌ها بنابر کاربرد به انواع مختلفی تقسیم می‌شوند:

 • توری حصاری: توری حصاری که با نام فنس نیز شناخته می‌شوند، توری‌هایی هستند که با استفاده از آلیاژهایی مانند فولاد و گالوانیزه تولید می‌شوند. این نوع توری دارای اندازه چشمه و قطرهای مختلفی هستند و بنابر بودجه و نیاز می‌توان مدل‌های مختلف این محصول را تهیه نمود. تولید و فروش توری حصاری توسط شرکت‌‌‌های معتبر و با استفاده از بهترین متریال‌های اولیه در کشور ما صورت می‌پذیرد.
 • توری مرغی: توری مرغی نوعی از توری است که برای حصارکشی فضاهای پرورش انواع ماکیان و مرغ استفاد می‌شود. همچنین از این توری در صنعت ساخت و ساز هم استفاده می‌گردد. توری مرغی عموماً از مفتول و گالوانیزه تولید می‌شوند و دارای استحکام و مقاومت بالایی هستند.
 • توری گابیون: سبدها و توری‌های گابیون، توری‌هایی هستند که به اشکال مختلفی مانند شش ضلعی و چهار ضلعی تولید می‌شوند. مهمترین کاربرد این نوع طوری به شکل سبد سنگی و برای ایجاد دیواره‌های حفاظتی است.

  دیگر کاربردهای توری و گابیون

  انواع توری و گابیون دارای کاربردهای مختلفی هستند که از جمله آنها می‌توان موارد زیر را نام برد:

 • عملیات‌های عمرانی و راه‌سازی و ایجاد سازه‌های حفاظتی در برابر حوادث طبیعی مانند سیل، ریزش سنگ و بهمن
 • ساخت سوله‌ها، حفاظ‌کشی مناطق نظامی و ورزشی و حصارکشی خانه باغ‌ها و ویلاها
 • ایجاد حصارهای حفاظتی و ایمنی برای کارگاه‌های صنعتی و ساختمانی
 • تولید و فروش توری حصاری، مرغی و گابیون‌ها به دلیل این کاربردها، توسط برندهای معتبر صورت می‌پذیرد.

مزایای استفاده از توری و گابیون

تولید و فروش توری حصاری و انواع دیگر توری به صورت عمده موجب شده است که دسترسی به این محصولات آسان باشد. استفاده از توری و گابیون دارای مزایای منحصر به فردی است. این تجهیزات حصارکشی و حفاظتی در عین داشتن کارایی بالا، قیمت تمام شده بسیار مناسبی دارند. به عبارت دیگر با بودجه‌ای مقرون به صرفه، می‌توان از این سازه‎ها به جای دیواره‎های ساخته شده از مصالح گران مانند آجر و بتن، برای حفاظت و ایجاد حصار استفاده کرد.

استفاده از توری و گابیون در طراحی شهری و عملیات‎های عمرانی نیز انتخابی هوشمندانه است؛ چرا که تجهیزاتی انعطاف‌پذیر هستند و به عنوان یک اهرم معماری مدرن می‌توانند زیبایی ساختمان‌ها و فضاهای گوناگون را دوچندان کنند. امروزه استفاده فراوان از این محصول، در معماری شهری باعث شده است که تولید و فروش توری حصاری و گابیون رونق بیشتری بگیرد.

از دیگر مزایای سازه‎های توری این است که مقیاس‌پذیر هستند. برخلاف دیواره‌های بتنی، این سازه قابلیت جابجایی و سازگاری با مقیاس‌های مختلف را داراست و در مراکز تولید و فروش توری حصاری در ابعاد مختلف تولید و به فروش می‌رسند.

همچنین توری و گابیون‌ها مقاومت بسیار بالایی در برابر رطوبت و تغییرات جوی دارند. از این تجهیزات در مکان‌هایی با آب و هوای گرم و خشک گرفته تا مرطوب می‌توان استفاده کرد. تولید و فروش توری حصاری و اقسام دیگر توری، با طراحی حرفه‌ای صورت می‌پذیرد. 

آدرس

تهران

تلفن

موبایل