تکنو سهیل

موبایل

آدرس

تهران - جاده دماوند - خرم دشت

خرید و فروش اسپیندل نو و کار کرده

اسپیندل چیست؟

در ابتدا لازم است بدانیم اسپیندل موتور چیست؟ دستگاهها و ماشین آلات از اجزای گوناگون و متفاوتی تشکیل می شوند و هریک از اجزا نقش مهم و متفاوتی را برعهده دارند. از جمله این دستگاههای پیشرفته و با تکنولوژی جدید دستگاه سی ان سی می باشد که اغلب در صنایع چوبی و فلزی و تراشکاری مورد استفاده قرار می گیرد و در آن اندازه های متفاوت و با ویژگی های ساختاری منحصربفرد تولید می گردد.  از جمله اجزای مهم تشکیل دهنده سی ان سی دستگاه اسپیندل موتور است. اسپیندل موتور در واقع وظیفه چرخاندن و انتقال نیرو را بر عهده دارد که با توجه به تنظیماتی که روی آن انجام می شود می توانیم سرعت چرخش آن را کم یا زیاد کنیم و همچنین بسته به دستگاه های متفاوت سرعت آن نیز قابل تغییر است.خرید و فروش اسپیندل نو و کارکرده در بازار بسیار رونق دارد . اسپیندل در واقع یک دستگاه مرکزی و حرکتی در انواع دستگاهها و ماشین آلات تراشکاری و فرزکاری می باشد که وظیفه انتقال و حرکت و همچنین وظیفه نگه داشتن ابزارهایی که برش داده می شود را بر عهده دارد اگرچه این دستگاه یکدستگاه به ظاهر ساده و معمولی است اما تاثیری که بر سایر دستگاه ها و همچنین عملکرد آنها می گذارد از اهمیت شایانی برخوردار است. این دستگاه همچنین یکی از اعضای خانواده موتورهای.AC  می باشد. باید بگوییم این دستگاه توانایی و دوام بیشتری نسبت به دستگاههای دیگر دارد و اجزای آن نیز دارای کیفیت استاندارد و بالایی می باشند.

در خرید و فروش اسپیندل نو و کارکرده چه  نکاتی مد نظر است ؟

اسپیندل مطلبی که از اهمیت بالایی برخوردار است میزان کارایی بالا و همچنین میزان سرعت چرخش دستگاه فرز می باشد. در بازار خرید و فروش اسپیندل نو و کارکرده در داخل کشور ایران قیمت این دستگاه متفاوت است که این تفاوت در قیمت به دلایلی همچون مارک دستگاه و نوع خرید و فروش از جمله دسته اول و دسته دوم بودن آن و همچنین میزان کاربردهای آن مرتبط می باشد. این دستگاه در هر یک از دستگاه های دیگر کارکردهای متفاوتی دارد. حتی میزان چرخش آنها هم تفاوت قابل ملاحظه ای دارد.در خرید و فروش اسپیندل نو و کارکرده می توان در مدل های گوناگون و با مارک های متفاوتی به این دستگاه دست یافت همچنین خرید آن به اشکال ضمانتی انجام می شود.در هنگام خرید و فروش اسپیندل نو و کارکرده این نکته باید توجه کنیم که یک اسپیندل سالم نباید در دورهای با میزانانعطاف بالا دچار مشکل و نقص شود. همچنین  در هنگام خرید و فروش اسپیندل نو و کارکرده نباید در هنگام روشن کردن اسپیندل صداهای خارجی و آزاردهنده از خود ایجاد کند و یا بیش از اندازه گرم و داغ شود. بنابراین لازم است که در هنگام خرید این دستگاه نهایت توجه را مبذول داریم بطور کلی میزان توانایی و قدرت یک دستگاه اسپیندل یکی از ویژگی های بارز و اساسی به شمار می رود.

بخش های تشکیل دهنده اسپیندل:

فلج اتصال به عنوان یک قطعه که مسئول نگهداری اسپیندل را بر عهده دارد و آن را در راستای دستگاه متصل نگه می دارد.ورودی ابزار جایی است که اسپیندل به دستگاه سی ان سی متصل می شود محل متصل شدن قسمت چرخشی و حرکتی قطعه به دستگاه است.

مراجعه به مراکز تعمیر اسپیندل :

حال اگر پس از خرید و فروش اسپیندل نو و کارکرده این دستگاه خراب شد .باید به کجا مراجعه کرد .

بایستی به تعمیزگاه این دستگاه مراجعه کردمجموعه تکنو سهیل کاملترین مجموعه خرید و فروش و تعمیرات اسپیندل می باشد . که تعمیرات اسپیندل تولز چنج - تعمیرات انواع اسپیندل منبت چوب. سنگ- تراشکاری قطعات اسپیندل- تعمیر شافت اسپیندل را به راحتی برای شما عزیزان انجام میدهد .

انواع اسپیندل های مختلف:

اسپیندل های تسمه ای: این نوع اسپیندل طوری هستند که برای انتقال نیرو از یک تسمه کمک می گیرند و دارای مزایایی هستند از جمله تعمیر و نگهداری آن آسان است و هزینه آن کم و با قیمت پایین وجود دارد.

اسپیندل های کوپل مستقیم: این نوع اسپیندل طوری طراحی شده آمد که برای انتقال نیرو به واسطه کوپلینگ و بدون 

تسمه انجام می گیرد و صداهای کمتر و طول عمر بیشتر این اسپیندل از مزایای آن است.

اسپیندل های گیربکسی: انتقال نیرو در اسپیندل گیربکسی به وسیله یک موتور انجام می شود قیمت بالا و سرعت کم از معایب این نوع اسپیندل ها می باشد.

اسپیندل یکپارچه: در این نوع اسپیندل موتور داخل یک اسپیندل قرار داده می شود و موتور بدون هیچ واسطه ای به انتقال نیرو می پردازد. این نوع اسپیندل ها وزن سبکی دارند.

 


آدرس

تهران - جاده دماوند - خرم دشت

موبایل

اصناف مرتبط