جرثقیل همپا

موبایل

آدرس

البرز - هشتگرد

جرثقیل همپا

اگر بخواهید جرثقیل خریداری کنید، نیاز به اپراتور جرثقیل، سرویس دهندگان جرثقیل و افرادی که کار با جرثقیل را بلد باشند، خواهید داشت. این در صورتی است که اگر جرثقیل مورد نظر خود را از یک شرکت معتبر اجاره جرثقیل در هشتگرد کرایه کنید، کلیه این خدمات به شما ارائه می‌شود و نیازی به صرف هزینه اضافه و گشتن به‌دنبال نیروی کار قابل اطمینان نخواهید داشت
جرثقیل همپا با اتکا به پیش از 25 سال تجربه در صنعت اجاره و خدمات جرثقیل هم اکنون دارای تیمی مجرب و حرفه ای در زمینه خدمات جرثقیل می باشد که سخت ترین و فنی ترین خدمات را ارایه خواهند داد.
بطور کلی جرثقیل وسیله است برای جابجایی بارها, اما جرثقیلها انواع گوناگونی دارند و برای کارهای مختلف از جرثقیلهای مختلف استفاده می شود. بیشترین موارد استفاده از جرثقیل در ساخت پروژهای عمرانی و صنعت است اما در امور عمرانی استفاده از جرثقیل معمولا موقتی است و تا زمانی که پروژه به اتمام برسد از آن استفاده می شود
ما با داشتن تجهیزاتی ایمن و به روز و کارشناسان زبده و کاربلد در زمینه های اجاره جرثقیل، اجاره بالابر و .. فعالیت می کنیم .

تنها با یک تماس می توانید از کلیه خدمات مشاوره ای بصورت کاملا رایگان بهره مند شوید ما آماده خدمات جهت اجاره جرثقیل و لیفتینگ از 3 الی 360 تن بصورت شبانه روزی در تمامی نقاط می باشیم.
جرثقیل همپا جزو معدود شرکت های ایرانی است که به روزترین جرثقیل های دنیا را در اختیار دارد.


آدرس

البرز - هشتگرد

موبایل