خشکشویی رادمهر

تلفن

موبایل

آدرس

تهران - احمد آباد مستوفی - خیابان شهید شجاعی - پلاک113

خشکشویی در احمد آباد مستوفی 

صنعت خشکشویی یکی از صنایع شست و شوی انواع لباس و پوشاک در سطح کشور بوده است که با به کار گیری تجهیزات روز دنیا و افراد با تجربه در سطح شهر ها فعالیت می کنند. خشکشویی می توان گفت که یکی از مشاغل نوپا در سطح کشور بوده است. در این روش از آن جا که به صورت مستقیم از آب استفاده نمی شود به آن خشکشویی گویند. و به جای اب از تکنولوژی دیگر استفاده می کنند. یکی از شرکت هایی که در شهر احمد آباد مستوفی با به کار گیری وسایل روز دنیا و افراد متخصص فعالیت می کنند مجموعه راد مهر بوده است.

اصول مهم در صنعت خشکشویی

در صنعت خشکشویی از اصول انحلال پذیری نمایندگی ها بهره می برند و با این روش لکه های لباس ها را از بین می برند. در این مراکز به این صورت عمل می شود که در ابتدا لباس ها را درون یک دستگاه خاصی قرار داده و بعد از زمان مورد نظر یک محلول شیمیایی را به این لباس ها اضافه می کنند و پس از مدتی لباس ها را به صورت خشک شده از دستگاه خارج می کنند . در این روش خشکشویی ها لباس ها به طور کاملا خشک از دستگاه خارج می گردند. لکه گیری لباس ها نیز در دو مرحله در خشکشویی صورت می گیرد به این روش که در ابتدا با یک جسم نرم کننده نرم شده و در مرحله بعدی با فشار این لکه از روی لباس برداشته می گردد. ماده شیمیایی که در خشکشویی جهت از بین بردن لکه های چربی و رنگ و موارد دیگر استفاده می شود به نام پرکلر اتیلن نام دارد. که در تمامی خشکشویی ها از این ماده استفاده می گردد.

روش های خشکشویی جهت شستن لباس ها:

در هنگام شست و شوی لباس ها در خشکشویی باید اصولی نیز رعایت گردد که یکی از این اصول می تواند بافت و طرح خاص لباس بوده باشد. جنس های لباس های متنوع نیز باید برای یک نمایندگی خشکشویی مهم بوده باشد. بهتر است که جهت جلوگیری از زود تر کثیف شدن لباس هبمان مواردی را هم در نظر داشته باشیم به این صورت که در طول روز لباس های خود را تعویض نماییم. خشکشویی در واقع با اب شویی فرق دارد. برخی از لباس ها در سطح بازار وجود دارند که در صورت تماس داشتن با اب بافت و ساختار اولیه خود را از دست می دند که برای این گونه لباس های بهتر است که این مدل لباس ها را به دست خشکشویی بسپاریم. در روش خشکشویی لباس هایی که مقدار اندکی پشم و ابریشم دارند نیز باید با روش خاص خود تمیز گردند. این مدل لباس ها نباید به صورت مستقیم با آب شسته شوند چون باعث بزرگ شدن بافتشان خواهد شد و باید به روش اصولی در خشکشویی شسته شوند. در خشکشویی لباس های با استفاده دستگاه های خشک کن خاصی خشک شده و به مشتری تحویل داده می شوند. بنابراین بهتر است که همیشه لباس های خود را جهت شستن به خشکشویی تحویل دهیم.

 

آدرس

تهران - احمد آباد مستوفی - خیابان شهید شجاعی - پلاک113

تلفن

موبایل