دیتا سنسور

تلفن

موبایل

آدرس

تهران - لاله زار جنوبی - پاساژ پالار صنعت - طبقه همکف - پلاک 23

عرضه و فروش سنسور القایی

آیا به دنبال عرضه و فروش سنسور القایی هستید؟ چه نکاتی را باید در عرضه و فروش سنسور القایی و دیگر موارد از جمله سنسور خازنی، نوری و ... مد نظر داشت؟ در ادامه اطلاعات مفیدی را در این زمینه برایتان جمع آوری کرده ایم. از آنجایی که سنسور های القایی بر مبنای مدارهای مغناطیسی ایجاد شده اند به آنها سنسور های الکترو مغناطیسی نیز میگویند.این سنسور ها فقط در مواجهه با فلز واکنش نشان میدهند و می توانند به رله ها، شیرهای برقی و... فرمان ارسال کنند. اسیلاتور، اشمیت تریگر و تقویت خروجی سه طبقه ی تشکیل دهنده ی ساختمان این سنسورها است. 

مزایای این سنسورها چیست؟

از مزایای این سنسور ها در عرضه و فروش سنسور القایی، میتوان این موارد را نام برد: سرعت سوئیچینگ زیاد، طول عمر زیاد، عدم نیاز به نیرو و فشار، قابل استفاده در محیط های مختلف، عدم ایجاد نویز در سوئیچینگ، مناسب برای استفاده در شرایط سخت. از کاربرد این سنسور های نیز میتوان این موارد را نام برد: اندازه گیری فاصله از قطعه، جداسازی قطعات با ابعاد مختلف، جداسازی قسمت فلزی قطعات و ...در عرضه و فروش سنسور القایی باید مزایا و کاربرد ها را به خریدار ارائه داد تا بتواند انتخاب درستی داشته باشد.سنسور های القایی با ابعاد و اشکال مختلفی که دارند میتوانند در فضاهای مختلف راندمان و  زیادی نسبت به دیگر سنسورها داشته باشند.در عرضه و فروش سنسور القایی ابعاد و اشکال مختلف سنسورها باید توضیح داده شود و کاربرد هریک را به خوبی شرح داد که در ادامه آمده است.

فروش انواع ترانسمیتر تهران

ترانسمیترها ابزاری هستند که یک پارامتر را اندازه‌گیری میکنند و بعد آن را با کمک یک سیگنال ولتاژی یا جریانی یا نوع دیگر،  به اتاق کنترل انتقال می دهند. انواع ترانسمیتر: ترانسمیتر اختلاف فشار، ترانسمیتر سطح یا لول ترانسمیتر،  ترانسمیتر فشار،  ترانسمیتر دما، ترانسمیتر لودسل، ترانسمیتر رطوبت. امروزه عرضه و فروش این ابزار هم همراه عرضه و فروش سنسور القایی در حال گسترش است.

فروش و عرضه سنسور خازنی

سنسورهای بدون تماس هستند که هم در مقابل فلزات و هم نا فلزات واکنش نشان میدهند. برای کنترل سطوح مخازنی که از مواد پودری یا دانه دانه پر شده اند استفاده میشوند‌. این سنسور ها به عنوان مولد پالس نیز استفاده میشوند. تفاوت سنسورهای خازنی با سنسورهای القایی در این  که سنسورهای القایی میدان الکترو مغناطیسی تولید می کنند.سنسورهای خازنی نوعی سنسور مجاورتی هستند. سنسورهای خازنی در نقش سنسورهای نفوذی در تشخیص مایع نیز کاربرد دارند. کاربرد های متداول سنسورهای خازنی: چک کاغذ، چوب و شیشه و ...، تشخیص وجود مایع در شلنگها و لوله ها و.....مانند عرضه و فروش سنسور تبلیغاتی، عرضه و فروش سنسور خازنی نیز توسط فروشگاه ها و بازاریاب های زیادی انجام  میگیرد.

فروش انواع سنسورهای نوری

این سنسورها میتوانند جنبه های فیزیکی را تشخیص دهند.ویژگی  این سنسورها : عدم نیاز به تماس، توانایی تشخیص از فواصل زیاد، دوام زیاد، سرعت جوابدهی بالا.

اجزا تشکیل دهنده داخلی سنسور های نوری: فرستنده، گیرنده، مدار خروجی 

عرضه و فروش سنسور القایی و دیگر سنسور ها اهمیت بالایی دارد چون ابزار بسیار مهم و کاربردی هستند .

عرضه کاتتر های پیش تنظیم

از دیگر موارد در عرضه و فروش سنسور القایی کاتترهای لوله ای هستند. کاتتر لوله ای بلند و انعطاف پذیر و نازک است که از موادی ساخته شده که در علم پزشکی کاربرد دارند . کاتترها میتوانند در بدن بیمار برای اهداف مشخصی استفاده شوند.از کاتتر ها برای قلب و عروق، اورولوژی، گوارش، سیستم عصبی، و برنامه های دیگر استفاده کرد.

انواع کاتتر: کاتتر های قلبی‌عروقی، کاتتر مکش لخته چشمی(اینترونشنال)، کاتترهای ادراری سوپراپوبیک، کاتتر سیستومی، کاتترهای بسکت گوارشی و اورولوژی، کاتتر مغزی، کاتتر،کاتتر همودیالیز cvc , picc، 

فروش ترانسدیوسر در تهران

حال ترانسدیوسر که خود نوعی ترانس است، سیگنال ایجاد شده از سنسور را به یک سیگنال الکتریکی تبدیل می کند. ترانسدیوسر ها میتوانند کمیت های مختلف را تبدیل کنند همچنین در ایزولاسیون سیگنال ها کاربردی هستند. انواع ترانسدیوسر ها: ترانسدیوسر ولتاژ، ترانسدیوسر جریان،  ترانسدیوسر فرکانس، ترانسدیوسر توان اکتیو و راکتیو، ترانسدیوسر مقاومت، ترانسدیوسر دما.

عرضه و فروش سنسور القایی و دیگر محصولات گفته شده به صورت آنلاین انجام می شود که از نظر کیفیت تضمین شده و از نظر هزینه بسیار مناسب است. جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه عرضه و فروش سنسور القایی و دیگر موارد با کارشناسان ما تماس بگیرید.


آدرس

تهران - لاله زار جنوبی - پاساژ پالار صنعت - طبقه همکف - پلاک 23

تلفن

موبایل

اصناف مرتبط