راگاگرم

تلفن

موبایل

آدرس

تهران - میدان امام خمینی - خیابان لاله زار جنوبی - پاساژ اخوان - طبقه دوم - پلاک 78

راگاگرم

خداوند متعال را شاکریم که امکان کمک استفاده مطلوب از نعمات خود را به ما ارزانی داشته و همواره الطاف خود را از مجموعه ما دریغ نداشته است. در پی نیاز روزافزون و فرآیندهای هیتر و المنت های صنعتی، هیترسازان با ربع قرن سابقه و تجربه در این زمینه مشغول به کار می باشد

یکی از مهمترین ابزار تنش زدایی است که بر روی قطعه ای که نیاز به تنش گیری دارد بسته میشود و با عبور جریان برق از آن به عنوان یک مقاومت عمل کرده و شروع به داغ شدن میکند و این عمل باعث گرم شدن قطعه مورد نظر میشود. انتخاب المنت مناسب برای تنش زدایی بستگی به شکل قطعه و میزان برق خروجی دستگاه تنش زدایی دارد. از انجام جوشکاری همواره مقداری تنش پسمانده در قطعه جوش شده باقی می ماند، این تنش به دلیل گرم و سرد شدن موضوعی و غیر یکنواخت تولید می شودیکی از روش های تنش زدایی، روش تنش زدایی موضوعی حرارتی است.

المنت های فشنگی (کارتریجی)

انواع المنت فشنگی (کارتریجی) با استفاده از بهترین مواد اولیه و علم و دانش روز در این شرکت با بالاترین کیفیت نسبت به مشابه خارجی تولید می گردد. المنت فشنگی یا کارتریجی تولید هیترسازان به صورت لوله ای از جنس استیل یا برنج می باشد. قطر لوله بر حسب میلیمتر بنابر سفارش شما قابل تغییر می باشد. قدرت حرارتی المنت فشنگی بر حسب وات نیز طبق سفارش مشتری قابل تغییر است. المنت فشنگی در صنایع بسته بندی، صنایع لوله، صنایع سیم و کابل و صنایع غذایی، صنایع کاشی المنت های فشنگی، المنت های با دانسیته بسیار بالا که هسته نیکل کروم داخلی آن به حالت فشرده و در نزدیک ترین حالت به دیواره بیرونی قرار دارد. هسته داخلی در اکسید منیزیم قرار دارد که خود دارای ضریب انتقال حرارت بالایی می باشد. هیتر های فشنگی کاربرد بسیار گسترده در صنایع دارند و میتوانند تا ظرفیت ۲۰۰ وات بر اینچ مربع ساخته شوند و قابلیت رسیدن تا دمای ۸۰۰ درجه سلسیوس را دارند. عمده موارد کاربرد این نوع المنت در صنایع پلاستیک، تجهیزات بسته بندی، منابع گرم کننده، اکسترودرهای پلاستیک، ماشین آلات لیبل زن و… می باشد. این نوع المنت قابل سفارش به صورت ترموکوپل دار هم می باشد.

  با همه این توضیحات باید به این مورد اشاره کنیم که مجموعه هیترسازان می تواند انواع المنت های مختلف را تولید و به نقاط مختلف کشور ارسال کند که البته از کیفیت بالایی برخوردار می باشند.

آدرس

تهران - میدان امام خمینی - خیابان لاله زار جنوبی - پاساژ اخوان - طبقه دوم - پلاک 78

تلفن

موبایل