سهند قالب

تلفن

موبایل

آدرس

جاده قدیم کرج قزوین - بین نظر آباد و سیمان آب یک - دست چپ - شرکت سهند قالب

اجاره اسکافلد مثلثی و داربست مثلثی

اسکافلد نوعی داربست میباشد که از جدیدترین انواع داربست میباشد اسکافلد مثلثی در واقع یک نوع داربست مدولار محسوب میشود که از فریم های مثلثی درست شده اندنام های دیگر آن داربست مثلثی یا اسکافلد مثلثی میباشد؛ از داربست برای دسترسی به نقاطی که دسترسی به آن دشوار است استفاده میشود. اسکافلد مثلثی علاوه بر راحتی کار، باعث تامین ایمنی کارگران نیز می شود. اسکافلد مثلثی در واقع یک نوع داربست مدولار محسوب میشود که از فریم های مثلثی درست شده اند برای ساخت اسکافلد مثلثی از قاب های مثلثی با ارتفاع های ۵۰، ۷۵، ۱۰۰، ۱۲۰ استفاده می شود. برای استفاده از داربست مثلثی باید حتما استحکام سطح زمین مورد بررسی واقع گردد. در اسکافلد بندی از اعضای مهاری در اندازه های صد و بیست و صد و هفتاد سانتی متری استفاده میشود.  داربست مثلثی را میتوانید از افرادی که در کار اجاره داربست فلزی و اجاره اسکافلد مثلثی و داربست مثلثی هستند؛ اجاره کرده یا خریداری کنید‌.

کاربردهای داربست مثلثی و مزایای اجاره اسکافلد مثلثی و داربست مثلثی

داربست های مثلثی نقش بسزایی در صنعت ساخت و ساز دارد. یکی از مهم ترین کاربرد های این نوع داربست،‌ کفراژبندی دال های بتنی میباشد. از دیگر کاربردهای آنمیتوان به استفاده در زمان ساخت سقف های بزرگ که دارای وزن زیاد می باشند، اشاره کرد.از دیگر مزایای استفاده از این نوع داربست این است که برای حمل و نقل به باربری زیاد احتیاج ندارد و سریع نصب میشود و به روند ساخت و ساز بهبود میبخشد.همچنین اجاره اسکافلد مثلثی و داربست مثلثی  و کاربرد مجدد آن در ساخت و ساز از دیگر مزایای این داربست میباشد.

قیمت اسکافلد مثلثی و اجاره اسکافلد مثلثی و داربست مثلثی

قیمت داربست های مثلثی به موادی که در ساخت آن به کار میرود یا به عبارت دیگر به کیفیت آن بستگی دارد؛ زیرا میزان عمر داربست مثلثی را مواد به کار رفته در ساخت آن تعیین میکند.از دیگر عوامل تاثیر گذار در قیمت اسکافلد های مثلثی، وزن آن می باشد.همچنین لوله های اسکافلد بسته به ضخامت آن ها دارای قیمت های متفاوت هستند.به منظور کاهش هزینه می توان از اسکافلد های دست دوم نیز استفاده کرد. در واقع از داربست های مثلثی میتوان مجددا استفاده نمود و استفاده از داربست های مثلثی دست دوم بسیار رایج میباشد.این داربست ها نسبت به سایر مدل های داربست مقرون به صرفه تر میباشند.همچنین اجاره اسکافلد مثلثی و داربست مثلثی نسبت به خریداری آن نیز مقرون به صرفه تر میباشد.

مزایای اسکافلد مثلثی و امکان اجاره اسکافلد مثلثی و داربست مثلثی

 نصب و اجرای آن بسیار راحت میباشد.باعث افزایش سرعت ساخت میشود.در صورت اجرای صحیح داربست مثلثی دارای استحکام و مقاومت بالا میباشد.از قدرت باربری بالایی برخوردار است و اگر نحوه اتصال لوله های اسکافلد به یکدیگر را تغییر دهیم؛ میزان باربری چهارده تن افزایش می یابد.اجاره اسکافلد مثلثی و داربست مثلثی به دلیل امکان استفاده مجدد از داربست در ساخت و ساز از دیگر مزایای آن میباشد.

نصب و اجاره اسکافلد مثلثی و داربست مثلثی

اولین مرحله در اجرای اسکافلد مثلثی، بررسی استحکام زمین می باشد؛ اگر زمین مستحکم نبود از تخته های زیرپایی استفاده می نماییم؛ در غیر این صورت پایه های اسکافلد در زمین فرو میرود و باعث از بین رفتن تعادل داربست میشود.در مرحله بعد، باید تراز بودن زمین بررسی شود، زیرا در غیر این صورت وزن به طور یکسان به همه پایه های داربست وارد نمیشود و باعث به هم خوردن تعادل داربست و تقلیل ایمنی میشود.لوله های اسکافلد از طریق بست به یکدیگر متصل میشوند؛ به این صورت که ابتدا چهار عدد پاشنه به صورت مربع گذاشته میشود. سپس چهار عدد میله مهار به صورت مربع روی پاشنه ها نصب گردد و بعد میل مهار اریب را اجرا شود. سپس پایه های داربست داخل پاشنه نصب شده از پیچ تنظیم برای تثبیت آن استفاده می نماییم.همچنین باید توجه داشت که لوله های داربست دارای درز و شکاف نبوده و بست ها دارای خمیدگی و شکستگی نباشند.در اجاره اسکافلد مثلثی و داربست مثلثی  باید به این نکات نیز توجه داشت.

سهند قالب و اجاره اسکافلد مثلثی و داربست مثلثی

سهند قالب نام شرکتی است که در اجاره اسکافلد مثلثی و داربست مثلثی و دیگر تجهیزات، مشغول به فعالیت و خدمت رسانی میباشد.از دیگر خدمات این شرکت می توان به: اجاره قالب بتنی، اجاره قالب بتنی فلزی، اجاره  اسکافلد مثلثی و داربست مثلثی، اجاره اسکافلد داربستی، اجاره جک ساختمانی، اجاره تجهیزات کامل قالب بندی، پیمانکاری سازه های بتنی، و... می باشد.


آدرس

جاده قدیم کرج قزوین - بین نظر آباد و سیمان آب یک - دست چپ - شرکت سهند قالب

تلفن

موبایل

اصناف مرتبط