سپه الکترونیک

تلفن

موبایل

آدرس

تهران - خیابان امام خمینی - روبروی بیمارستان سینا - پاساژ رشید ۳ - طبقه اول - پلاک ۸

سپه الکترونیک

فروشگاه سپه الکترونیک  با مدیریت علیرضا مرادی ، مجهزترین مرکز تخصصی ابزار دقیق اندازه گیری و تست ، تامین کننده ابزار های صنعتی خطوط تولید ، مونتاژ و الکترونیک و همچنین طراحی ، مهندسی معکوس، ساخت، تولید، اجرا و تعمیرات سیستم ها و بردهای الکترونیکی و مخابراتی می باشد.

هویه چیست؟

قبل از خرید از فروشگاه های پخش انواع هویه، با تعریف این وسیله پرکاربرد آشنا شوید.

یکی از معروف ترین ابزار آلات لحیم کاری، هویه می باشد. در این وسیله، جریان الکتریسیته از یک المنت عبور کرده و حرارت ایجاد شده را به سر هویه انتقال می دهد. با گرم شدن سر هویه، می توان آلیاژ لحیم را ذوب کرد.

 اگر نیاز به یک هویه قابل حمل دارید، حتما از فروشگاه های پخش انواع هویه، هویه گازی درخواست کنید. بدون نیاز به انرژی الکتریکی و با پر کردن محفظه هویه، المنت را گرم کنید.

سیم های قلع، در مراکز پخش انواع سیم قلع و شمش

گاهی به جای استفاده از هویه، از سیم های قلع استفاده می کنند که از فروشگاه های پخش انواع سیم قلع و شمش قابل تهیه می باشد. به این صورت که شمش بطور کامل در حجم زیادی قلع ذوب می شود. با عبور حرارتی مشخص  و PCB، لحیم کاری انجام می شود.

انواع شمش قلع

1.       شمش قلع سرب دار، پر فروش ترین شمش قلع در کشور ما محسوب می شود. مواد به کار رفته در این شمش از اکسید شدن جلوگیری می کند. در این شمش 63 درصد قلع و 37 درصد سرب به کار رفته است.

2.       شمش قلع بدون سرب، تولید خاکستر قلع را کاهش داده و دلیلش این است که مقدار اکسید شدن قلع به شدت کاهش یافته است.

 فروشگاه سپه الکترونیک در تهران، به پخش انواع هویه، انواع مولتی متر، انواع محصولات پروسکیت، پخش انواع سیم قلع و شمش و ... مشغول است. با مراجعه به این فروشگاه، ابزار های صنعتی با کیفیت برای کار خود تهیه کنید.

 

آدرس

تهران - خیابان امام خمینی - روبروی بیمارستان سینا - پاساژ رشید ۳ - طبقه اول - پلاک ۸

تلفن

موبایل