سیپورت صنعت

موبایل

آدرس

تهران - پامنار - روبروی کنسولگری روسیه - پلاک 30

ساخت زنجیر های کانوایری

کانوایر یا نقاله یکی از وسایلی است که در صنایع مختلف به عنوان سیستم انتقال و ذخیره سازی مواد به کار برده می شود. ساخت زنجیر های کانوایری در مجموعه سیپورت صنعت با استفاده از تکنیک ها و دانش روز انجام می شود. این نوع زنجیرها در خطوط تولید و صنایع بزرگی مانند خودروسازی، پتروشیمی و... مورد استفاده قرار می گیرد.

تولید و فروش کانوایر زنجیری در مجموعه سیپورت صنعت با متریال و مواد مرغوب و با کیفیت انجام می شود. محصولات تولیدی این شرکت دارای کیفیت و طول عمر بالایی بوده و براساس نوع عملکرد و میزان کشش آن دارای انواع مختلفی می باشد

ساخت زنجیر های کانوایری به وسیله مقدار مشخصی قرقره و زنجیر مخصوص انجام می شود. زنجیر مورد استفاده در این وسیله می تواند از جنس استیل، فولاد و یا چدن باشد و معمولا به صورت متعدد در کانوایر مورد استفاده قرار می گیرد.

ساخت زنجیر های محافظ کابل فلزی

ساخت زنجیر های محافظ کابل فلزی در مجموعه سیپورت صنعت و به منظور محافظت و هدایت کابل های برق، کابل های هیدرولیکی، پنوماتیک و... انجام می شود. این نوع زنجیرها در مواردی به کار برده می شود که دستگاه ها برای انجام کار خود نیاز به حرکت دارند.

جنس زنجیرهای محافظ کابل با توجه به نوع کاربرد آن تعیین می شود. زنجیرهای فلزی معمولا از آهن، گالوانیزه و یا استیل ساخته می شوند. ابعاد و اندازه های این زنجیرها نیز با توجه به محل مورد استفاده و مطابق با نقشه و یا نمونه مورد نظر مشتری مشخص می شود.

ساخت زنجیر های کانوایری برای محافظت از کابل ها باعث می شود تا تنش روی کابل ها کاهش پیدا کند و این امر موجب می شود تا افزایش امنیت در کار با این کابل ها و طول عمر آنها می شود. این نوع زنجیر ها می توانند به صورت افقی و عمودی حرکت و چرخش داشته باشند

این زنجیرها از خمش و باز شدن کابل ها در حرکت جلوگیری می کند. ساخت زنجیر های محافظ کابل فلزی به صورت نرم و انعطاف پذیر انجام می شود. این ویژگی باعث می شود تا کابل ها آسیبی نبینند و کابل ها قطع نشوند.

ساخت زنجیر های کانوایری و انواع آن در شرکت سیپورت صنعت

طراحی و ساخت زنجیر های کانوایری یا نقاله های زنجیری در شرکت سیپورت صنعت در انواع مختلف و برای کاربرد در صنایع متفاوت مانند صنایع سیمان، صنایع غذایی، کاغذ سازی، نفت و پتروشیمی، محصولات شیمیایی و... انجام می شود.

یکی از انواع زنجیرهای کانوایری، نقاله اسلت است. این نوع یکی از انعطاف پذیرترین انواع زنجیرها است که به منظور انتقال تجهیزات در کارخانه های خط تولید و مونتاژ مورد استفاده قرار می گیرد. ساخت زنجیر های کانوایری از نوع اسلت به گونه ای انجام می شود که دارای طول عمر بالایی در مقابل خرابی و فرسودگی هستند.

کانوایر زنجیری یا نوار نقاله بکسلی یکی دیگر از انواع این نوع زنجیرها هستند که می تواند به صورت زمینی یا هوایی ساخته شود. این نوع کانوایر از تعداد مشخصی قرقره و یک رشته زنجیر ساخته می شود. روی این زنجیره ها از واگن های چرخ داری استفاده می شود که می تواند به عنوان یک انبار موقت نیز به کار برده شود. در واقع واگن ها به صورت اتوماتیک به کار می روند.

زنجیر کانوایر ناودانی نوع دیگری است که معمولا از فلز برای ساخت آن استفاده می شود. این نوع برای انتقال مواد در مسافت های کم کاربرد دارد و می تواند به صورت شیبدار و یا افقی و همچنین به صورت مارپیچی نیز تولید و عرضه شود.

در این نوع کانوایر، قطعات تشکیل دهنده به وسیله وزن خود حرکت می کنند. به دلیل استفاده از این نوار نقاله در مسافت های کم، می تواند به عنوان رابط بین زنجیرهای مختلف به کار برده شود. همچنین این کانوایر به صورت سرباز و یا بسته تولید و عرضه شود.  

در تولید و فروش کانوایر زنجیری در مجموعه صنعتی  سیپورت صنعت، بایستی از نوع دیگری به نام کانوایر آپرون نام برد. ساخت زنجیر های کانوایری از نوع اپرون به صورت کاملا مستحکم انجام می شود و این نوع یکی از مقاوم ترین و سخت کارترین انواع کانوایر زنجیری است.

کانوایر زنجیری اپرون معمولا در ورودی کارخانه ها نصب می شود و مخصوص حمل مواد بسیار سنگین و یا داغ است. موادی که با استفاده از لیفتراک، جرثقیل و... حمل می شوند، با استفاده از این نوع کانوایر انتقال می یابند. در کارخانه ها و صنایعی مانند کاغذ سازی، فولادی و... کانوایر اپرون کاربرد فراوانی دارد. علاوه بر این ساخت زنجیر های کانوایری از نظر مواد به کار رفته در آن به دو صورت فلزی و پلاستیکی انجام می شود. همچنین این زنجیرها به صورت ساده و چرخشی نیز ساخته می شوند. در واقع حرکت این محصول می تواند به صورت مستقیم و ساده و یا چرخشی یا زاویه دار باشد.آدرس

تهران - پامنار - روبروی کنسولگری روسیه - پلاک 30

موبایل

اصناف مرتبط