شرکت کارکو

تلفن

موبایل

آدرس

تهران - یوسف آباد - میدان گلها - ساختمان ویدا - طبقه اول - واحد B5

درب ضد سرقت ترکیه ای

حفظ امنیت همیشه یکی از مهمترین مسائل و نیازهای اولیه انسانها در طول تاریخ بوده است. سارق ها و افرادی که قصد لطمه زدن به وسایل و اموال مردم را داشته اند در تمام عصر ها بوده اند و در این راه پیشرفت کرده اند و راه های جدیدی را مطابق روز آموخته اند. شاید در اخبار دیده باشید که چگونه عده ای سارق حرفه ای با وسایل مخصوص خود به سرعت وارد یک خانه یا محل کار می‌شوند. پس لازم می‌شود در مقابل پیشرفت سارقین، میزان تدابیرامنیت ما نیز افزایش یابد. درب ضد سرقت را می‌توان یکی از قوی ترین این تدابیر دانست که اصطلاحا آن را سد محکم امنیت می‌نامند.

آشنایی با درب ضد سرقت

سازندگان و ابداع کنندگان این درب ها هیچگاه با خود فکر نمی‌کردند که محبوبیت و فروش این محصولات به این اندازه رشد داشته باشد. اهمیت مردم به امنیت خانه و محل کار باعث شده که این درب ها عضو ضروری مکانهای مختلف باشند. درب ضد سرقت در برابر حملات سارقین و وسایلی که برای شکستن قفل استفاده می‌کنند، مقاوم است. همچنین یک درب مدرن ضد سرقت مرغوب، امکاناتی مثل ضد حریق بودن و عایق صدا بودن را نیز دارد.این سپرهای امنیتی و حفاظتی از اجزاء مختلفی تشکیل شده اند. مانند قفل های خاص با درصد امنیت بالا. نوع قفل را می‌توان مهمترین جزء تشکیل دهنده یک درب ضد سرقت دانست. این قفل ها انواع مختلفی از جمله، دستی و هوشمند دارند که باز کردنشان بدون داشتن کلید و شناسه غیرممکن است و راه ورودی برای سارقین نخواهد بود. لولای اینگونه درب ها به شکلی است که فرد مهاجم و سارق نمی‌تواند آنها را جدا کند یا بشکند. غالبا لولاها در داخل قرار دارند تا دسترسی افراد به آن را محدود کنند. امکانات دیگری نیز ممکن است وجود داشته باشد، نظیر لنز چشمی برای مشاهده پشت در و زنجیر کوتاهی که به شما این امکان را می‌دهد تا درب را قبل از اطمینان کامل به اندازه محدودی باز کنید.درب های ضد سرقت انواع فراوانی دارد که باید حتما قبل از خرید به نکاتی توجه کرد تا یک خرید بدون نقص داشته باشید. بررسی قفل ها و نوع قفل ها که اشاره کردیم مهمترین جزء ساختار این درب ها می‌باشد، بسیار مهم است. قفل ها باید به نحوی باشند که شکسته شدن یا نفوذ به آنها غیرممکن باشد. اگر قصد خرید قفل های هوشمند را دارید حتما از فروشنده ای معتبر خرید کنید تا مطمئن باشید قفل شما به راحتی هک نمی‌شود و راه برای نفوذ بسته است.درب های ضد سرقت انواع مختلفی دارند از جمله، چوبی، فلزی و استیل. درب های فلزی غالبا بالاترین سطح امنیت را به خود اختصاص می‌دهند و درب های چوبی و استیل اغلب برای خانه ها و شرکت ها استفاده می‌شود. کیفیت ساخت اجزاء در این درب ها بسیار مهم است. درب های ضد سرقتی که شرکت کارکو سفارش می‌دهید این اطمینان را به شما می‌دهد که تمام اجزاء آن کاملا با دقت و امنیت بالا ساخته شده است.

درب ضد سرقت ترکیه ای یک قدم جلوتر سارق

کشورها و کمپانی های زیادی وجود دارند که به تولید درب ضد سرقت مشغول هستند. اما همانگونه که هر محصول دارای یک تولید کننده خاص و با کیفیت است، ترکیه نیز در صنعت تولید این سد های محکم، پیشتاز است. می‌توان گفت نوع ترکیه ای معروف ترین آنها است. درب های ضد سرقت ترکی، غیر قابل نفوذ، عایق صدا و ضد حرارت هستند. در حوادثی مانند زلزله بسیار مقاوم اند. استحکام ساختار آنها که به وسیله دو لایه فلزی و لایه ی روکش 1.5 میلیمتری، تقویت شده است قادر است در برابر حرفه ای ترین سارق ها و روش های سرقت و نفوذ مقاومت کند. این درب های مدرن ضد سرقت علاوه بر امنیت بالا و استحکام ساختار، زیبایی ظاهری چشم نوازی دارند. اگر درب های ضد سرقت موجود در بازار داخلی را بررسی کنیم، به مدل های چینی، ایرانی و ترکی میرسیم که در بین آنها بدون شک درب های ترکی از کیفیت ساخت بهتری برخوردار هستند. شما می‌توانید بهترین درب ضد سرقت ترکیه ای و مدرن را از شرکت کارکو سفارش دهید تا خاطرتان از جهت امنیت راحت باشد. با وجود این درب ها به راحتی به مسافرت بروید و استرس نفوذ به محل مورد نظرتان را نداشته باشید.

آدرس

تهران - یوسف آباد - میدان گلها - ساختمان ویدا - طبقه اول - واحد B5

تلفن

موبایل

شبکه های اجتماعی

اصناف مرتبط