صنعت مارکت

تلفن

موبایل

آدرس

تهران - خیابان جردن - خیابان قبادیان غربی - پلاک 11 - واحد 2


تامین تجهیزات صنعت مارکت

صنعت مارکت تامین کننده انواع تجهیزات صنعتی برای نفت و گاز و پتروشیمی، تمامی صنایع و کارخانجات، کشتیرانی و پروژه های صنعتی.

صنعت مارکت تامین کننده انواع تجهیزات صنعتی از قبیل لوله های فولادی و آلیاژی، انواع ابزار دقیق، انواع شیرهای صنعتی، انواع اتصالات صنعتی مانند فلنج و زانویی و غیره، پمپ های صنعتی، کمپرسورهای رفت و برگشتی فشار قوی و کمپرسور اسکرو، تجهیزات حفاری، تجهیزات کشتیرانی مانند لودینگ آرم ها، دستگیره و قفل های امنیتی برای کشتیرانی، قطار، بانک و هتل ها. تامین کننده انواع ورق های فولادی و همچنین سایر مواد شیمیایی صنعتی.

فارغ از اینکه چه نوع شرکتی در صنعت لوله باشید، قطعاً برای خریداران بالقوه خود برنامه بازاریابی دارید. به طور مثال در شرکت تأمین و فروش انواع لوله، بیش از 28 هزار خریدار بالقوه وجود دارد پس بخشی از فرایند بازاریابی باید این باشد که برای خرید بهترین نوع لوله متناسب با نیاز آنها مذاکره صورت گیرد. علاوه بر مشتریان بالقوه، برخورداری از کمپین تهاجمی بازاریابی برای ارتباط با خریداران از جمله تأمین کننده تجهیزات صنعتی برای تمامی صنایع یک مزیت رقابتی محسوب خواهد شد. از جمله خریداران بالقوه می‌توان به گروه‌های سرمایه‌گذاری خصوصی و سرمایه‌گذاران شخصی اشاره نمود. لازم است حین فرایند تأمین و فروش اتصالات صنعتی ذهن خود را باز نگه داریم، در برخی موارد بهترین پیشنهاد برای تأمین و فروش انواع لوله ممکن است از یک شرکت ساخت و ساز ارائه شود یا گاهی از سرمایه‌گذاری خارج از صنعت لوله. هدف اصلی ما این است که پیشنهادهای متعدد را در دست داشته باشیم تا برای مذاکره با بهترین قیمت برنده شویم.شرکت‌های فعال در زمینه تأمین و فروش انواع لوله اغلب در راستای گسترش خود، خدمات مختلفی به مشتریان خود در موقعیت‌های جغرافیایی مختلف ارائه می‌کنند. علاوه بر این، ممکن است تصمیم بگیرند شرکت‌های متخصص در تولید جنس‌های مختلف لوله را تصاحب کنند تا حوزه تخصصی خود را گسترش دهند. وقتی صحبت از جنس‌های مختلف لوله می‌شود منظور سیمانی، پلاستیکی، شیشه‌ای، فایبرگلاس، فلزی، سرامیکی، فولادی، آهنی، برنجی، آلومینیومی یا کربنی مدنظر است. فرایند تولید لوله‌ها با توجه به جنس آنها متفاوت خواهد بود، مشکلاتی که در مسیر تولید هریک پیش میاید یا حتی در مدت زمان استفاده آنها نیز با توجه به جنس آن متفاوت خواهد بود و این نکته‌ای است که در فرایند تأمین و فروش انواع لوله برای یک متخصص حائز اهمیت خواهد بود.زمینه متخصص تأمین و فروش اتصالات صنعتی هر آنچه باشد، دستیابی به خریداران بالقوه متناسب با مهارت‌های کارمندان تأمین و فروش انواع لوله و همچنین تجهیزات و مشتریان برگ برنده خواهد بود. خریدار می‌تواند بهترین بهره‌وری را از تجهیزات صنعتی ارائه شده داشته باشد که البته به دنبال مناسب‌ترین قیمت هم خواهد بود. انتظار خریدار، معامله را سوق می‌دهد پس باید شرکت تأمین و فروش انواع لوله بر نقاط قوت خود تمرکز داشته باشد. اینجاست که تجربه شرکت های تأمین و فروش انواع لوله در ساخت و تعمیرات به ارائه خدمات با کیفیت کمک می‌کند.در این بازار جهانی که بر سلیقه مشتریان متمرکز است، شرکت‌های تأمین و فروش انواع پمپ نیز روش‌هایی برای بقای خود دارند. چشم‌انداز بازاریابی به لطف سئو، فضای اجتماعی، و بازاریابی محتوا متحول گشته است و عاملی کلیدی برای بازاریابی محصولات است که البته این مورد در تأمین و فروش انواع لوله نیز به چشم می‌خورد.

پیش بینی بازار تأمین و فروش انواع لوله و پمپ

به عنوان مثال شرکت‌های استرالیایی تأمین و فروش انواع پمپ باید طیف وسیعی از صنایع از جمله آب و فاضلاب، نفت و گاز، تهویه و تبرید ساختمان، آب‌زدایی، غذا و نوشیدنی و انواع مواد شیمیایی را در نظر بگیرند. تأمین و فروش انواع لوله و پمپ، تأمین و فروش کمپرسور و همچنین تأمین و فروش فلنج از تغییرات پرشتاب صنعتی مصون نیستند، هزینه انرژی این روزها دغدغه همگان است و باید به کمک تجهیزات بی عیب و نقص بهینه شود. فشاری که به صنایع برای ارتقا محصولات و پایش فرایند آنها در کنار اثرات زیست محیطی محصولاتشان وجود دارد بیش از پیش است.پیش بینی اندازه بازار جهانی انواع تأمین کننده تجهیزات صنعتی برای تمامی صنایع نشان می‌دهد، اندازه بازار پمپ صنعتی تا سال 2027 به 99.3 میلیارد دلار می‌رسد و CAGR افزایش 5.9 درصدی را نسبت بهپیش‌بینی بازار خواهد داشت. بسته به محصول، پمپ صنعتی سانتریفیوژ 62.1 درصد از سهم درامد جهانی را در سال 2019 داشته است و در نتیجه باید در بازار پیش رو این مساله را در نظر گرفت که بی اثر بر تأمین و فروش انواع لوله نخواهد بود. بر حسب کاربرد، مصارف آب و فاضلاب بیشترین سهم یعنی 24.5 درصد از قانون های مرتبط با ارتقا بازده انرژی را به خود اختصاص می دهند. اروپا نیز از سال 2020 تا 2027 CAGR 5.6 درصدی را بر حسب مصرف پمپ های صنعتی پرفشار در آلمان و انگلیس اعمال نموده است که بر کنترل جریان آب تاثیر بسزایی خواهد داشت.

در آسیا و اقیانوسیه، چین 50 درصد بازار را در زمینه درآمد سال 2019 به خود اختصاص داد که در راستای تولید محصولات کارای انرژی خواهد داشت. بازیگران اصلی در زمینه پمپ صنعتی، استراتژی‌هایی را برای توسعه محصولات جدید و اکتساب بازار در مقیاس کوچک و متوسط تدوین کرده اند که لبه فناوری نقش موثری در این عرصه رقابت دارد.

آدرس

تهران - خیابان جردن - خیابان قبادیان غربی - پلاک 11 - واحد 2

تلفن

موبایل

شبکه های اجتماعی

اصناف مرتبط