فروشگاه امید

تلفن

موبایل

آدرس

تهران - خیابان ملت - پاساژ بازرگانان - طبقه اول - پلاک 79

فروشگاه امید

مراکز بسیاری در سطح شهرهای کوچک و بزرگ یا در فضای مجازی اقدام به عرضه انواع شیلنگ بنزین خودرو کرده اند اما به دلیل کیفیت پایین قطعه ی فروخته شده، پس از گذشت مدتی از استفاده از شیلنگ بنزین، شیلنگ دچار پارگی یا هر آسیب دیگری شده و خریدار را با مشکلات بیشتری مواجه می کند.

 انواع شیلنگ بنزین خودرو و کارایی هر یک از آنها

عرضه انواع شیلنگ بنزین خودرو توسط فروشگاه امید در سایت آگهی تایم، این فرصت را به مشتریان می دهد تا در صورت نیاز به تعویض و خرید این قطعه ی کاربردی، به آسانی آن را از این فروشگاه تخصصی خریداری نمایند.

با توجه به تقلبی بودن و یا بی کیفیت بودن برخی از قطعات تولید شده در حوزه ی تجهیزات خودرو، عرضه انواع شیلنگ بنزین خودرو در فروشگاه امید به جهت ارائه ی کیفیت مطلوب در فروش قطعات به مشتریان انجام می گیرد.

فروشگاه امید به منظور خرید آسان این قطعه ی مهم، اقدام به عرضه انواع شیلنگ بنزین خودرو از طریق سایت یا به صورت حضوری نموده است. شیلنگ بنزین خودرو از نوع لاستیکی برای خودرو های دیزلی کاربرد داشته و در گذشته نیز خودرو های قدیمی تر از این مدل شیلنگ استفاده می کردند. فروشگاه تخصصی امید به منظور خرید محصول با کیفیت در خصوص انواع شیلنگ های بنزین، اقدام به عرضه انواع شیلنگ بنزین خودرو نموده است تا مشتریان بتوانند با اطمینان از کیفیت محصول، آن را خریداری نمایند.

آدرس

تهران - خیابان ملت - پاساژ بازرگانان - طبقه اول - پلاک 79

تلفن

موبایل