فروشگاه ایرانیان

موبایل

آدرس

تهران - بازار آهن شاد آباد - بهاران 2 - بلوک 23 - پلاک 372

خرید وفروش لوازم داربست نو ودست دوم

داربست در واقع به سازه های خرپایی فلزی گفته می شود که برای سهولت کار کارگران در ارتفاع، به اطراف ساختمان نصب می شوند. داربست قابلیت تغییر ارتفاع با توجه به پروژه مدنظر و ارتفاع ساختمان را دارد. داربست نقش اصلی را جهت بازسازی نما و یا نماسازی ساختمان را ایفا می کند. با توجه به این نکته که کار روی داربست اکثر مواقع در ارتفاعات زیاد انجام میگیرد، شکی در این موضوع نمی باشد که داربست و اتصالات مربوط به آن می بایست از پایداری و دقت بسیار بالایی برخوردار باشند. فروشگاه ایرانیان مرکز خرید و فروش لوازم داربست نو و دست دوم در تهران می باشد که می توانید داربست و تمامی اتصالات مربوطه را از این فروشگاه تهیه نمایید. این فروشگاه در طول هفته در خدمت شما عزیزان است و به ارائه خدمات می پردازد. قابل ذکر است که این فروشگاه به فروش انواع لوازم داربستی با نازلترین قیمت می پردازد. بنابراین هیچ نیازی به سر زدن به فروشگاه دیگری نیست. خبر خوب دیگر این است که این فروشگاه علاوه بر فروش لوازم داربست، به خرید این لوازم چه به صورت نو و چه به صورت دست دوم نیز می پردازد. اگر می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد خرید و فروش لوازم داربست نو و دست دوم کسب کنید بهتر است این متن را به طور کامل مطالعه فرمایید.

خرید کدام لوازم داربست از فروشگاه ایرانیان امکان پذیر است؟

داربست در واقع شامل لوله‌های داربستی و همچنین اتصالات و بست می باشد که هر یک در انواع و اندازه های گوناگون موجود می باشد. فروشگاه ایرانیان به ارائه کامل مجموعه داربست می پردازد. ما در ادامه هر یک را به طور واضح به شما شرح داده ایم:

1- لوله های داربستی: لوله های داربستی در دو نوع گالوانیزه و فولادی تولید می شوند. قطر این لوله ها 48 mm، ضخامت آن ها 3، 2.50، 2.30، 2 و وزن این لوله ها 14 , 16 , 17 و 21 کیلو می باشد. در واقع لوله ها با کاربرد های متفاوتی در ساختار یک داربست به کار می روند که به صورت زیر است.

-         ستون داربست

-         لوله  های سرتاسر افقی

-         لوله های زیر تخته ای

-         شمع مایل

-         لوله های مهار

-         قید دیواره درگاهی

-         دستکهای افقی داربست

-         پایه مهار

 انواع بست های به کار رفته در داربست: بست ها با توجه به کاربرد آنها در انواع مختلف تولید می شوند. انواع بست داربست که توسط فروشگاه ایرانیان می توان تهیه کرد به صورت زیر است:

-         بست راست گوشه یا قائم یا  بست تک پیچ

-         بست دو پیچ

-         بست چهار پیچ

-         بست آهنگیر یا بست هاش

-         بست لوله زیر تخته ای

-         بست گردان

-         بست بوشی

-         بست خاردار

-         بست مهار انتهایی

-         صفحات فلزی

رابط یا اتصال داربست: اتصالات داربست همانطور که از نام آنها مشخص است، جهت بالابردن سطح تماس لوله ها و همچنین جهت پیشگیری از فرو رفتن لوله به کار می رود. این رابط به صورت مغزی، پایه قابل تنظیم ، توپی های پلاستیکی تولید می شوند.برای خرید و فروش لوازم داربست نو و دست دوم به از فروشگاه ایرانیان کافی است در ابتدا لوازم داربست مد نظر خود را انتخاب نموده و اندازه ها و نوع آن ها را به طور دقیق تعیین کنید. سپس باید اقدام به اطلاع رسانی به کارشناسان این مجموعه کنید. شما از دو طریق می توانید سفارشات خود را به ثبت برسانید. از طریق همین سایت محصول مد نظر خود را به صورت آنلاین انتخاب فرمایید تا کارشناسان ما در اسرع وقت جزئیات سفارش را از جمله زمان بارگیری، زمان تحویل را در قالب فاکتوری به شما اطلاع رسانی کنند. راه دومی که می توانید اقدامات لازم را انجام دهید، تماس گرفتن با کارشناسان ما می باشد. شماره های تماس در این صفحه موجود می باشد. قابل ذکر است که قیمت هر یک از لوازم داربست روی آیکون نمودار هر یک از محصولات درج شده است که شما می توانید با کلیک بر روی آن قیمت آن را مشاهده فرمایید. توجه داشته باشید که ممکن است بر اساس نوسانات بازار قیمت محصولات تغییر کند، بنابراین ما سعی خواهیم داشت قیمت ها را هر روز به روز رسانی کنیم. با این وجود برای اطلاع از قیمت های نهایی می توانید با کارشناس ما تماس بگیرید.


آدرس

تهران - بازار آهن شاد آباد - بهاران 2 - بلوک 23 - پلاک 372

موبایل

اصناف مرتبط