فروشگاه یارمحمدی

تلفن

موبایل

آدرس

خیابان امیر کبیر - خیابان ملت - کوچه سراج - نبش تیپاکس - پلاک ۱/۳

پخش محصولات کروز

شرکت کروز از سال 1361 افتتاح و بر مبنای تولید قطعات با کیفیت و ایمن خودرو تاسیس گردیده است .این شرکت در جهت برآورده کردن نیاز های اصناف صنعت و خودرو و به عنوان بزرگترین و نامدارترین شرکت تولید کننده و صادر کننده بخش خصوصی فعالیت می کند ، خرید محصولات با کیفیت کروز از فروشگاه های معتبر و رسمی پخش محصولات کروز در استاندارد بودن قطعات خودرو نقش مهمی دارد فروشگاه یار محمدی یکی از نمایندگی های معتبر فروش و پخش محصولات کروز می باشد . به طور کلی تامین استاندارد خودرو و در صورت خراب شدن قطعات ارجینال خودرو ، استفاده از قطعات با کیفیت تولید داخل و مطابق با نوع خودرو تاثیر چشمگیری در کاهش حوادث و تصادفات رانندگی دارد و در صرف زمان و هزینه جلوگیری می شود . بر همین راستا شرکت کروز بزرگترین و معروفترین شرکت تولید قطعات با کیفیت ایرانی و استاندارد که کار خود را از سال 1361 آغاز کرده است و به عنوان بزرگترین تامین کننده اصلی نیاز کارخانه های تولید خودرو ، کمک شایانی به حمایت از بازار کالای ایرانی نموده و بخش عظیمی از تولید لوازم یدکی خودرو را عهده دار است .

فروش و پخش محصولات کروز در نمایندگی های معتبر سراسر کشور ارائه می شود ، در این میان خرید از  نمایندگی های معتبر شرکت کروز تضمین با کیفیت بودن قطعات است ، یکی از نمایندگی های معتبر پخش محصولات کروز فروشگاه یار محمدی است ، فروشگاه یار محمدی نمایندگی فروش و پخش محصولات کروز در تهران می باشد که با پخش انواع لوازم و محصولات یدکی ، محصولات والئو ، انواع تسمه تایم و.. در خدمت تمام مشتریان و مجموعه های خودرو سازی می باشد .

فروشگاه یارمحمدی _ بهترین نمایندگی فروش و پخش محصولات کروز در تهران _با چندین سال سابقه در فروش و پخش محصولات ولوازم یدکی خودرو از بهترین و معتبر ترین برند ها

فروشگاه یار محمدی نمایندگی پخش محصولات کروز در زمینه توزیع و پخش لوازم یدکی فعالیت می کند .

این نمایندگی تمامی محصولات تولید شده شرکت کروز را اعم از : قطعات بدنه ، موتور ، گیربکس ، انواع قطعات یدکی سیستم ماشین ، انواع چراغ ها (چراغ سقف ، چراغ خودرو و.. ) و تسمه تایم ، لوازم برق خودرو ، قطعات یدکی کوروز برای تولیدات ایران خودرو ، سایپا ، رنوپارس ، گروه بهمن و..را عرضه می کند و نقش مهمی در پخش محصولات کروز را ایفا می کند . آیا شما هم قصد خرید لوازم یدکی خودروی خود را دارید ؟ آیا کیفیت لوازم و قطعات برایتان مهم است ؟ و در عین حال می خواهید از لحاظ قیمت نیز مقرون به صرفه باشد ؟

فروشگاه یار محمدی می تواند انتخاب مناسبی باشد این فروشگاه نمایندگی پخش و فروش انواع محصولات کروز در سراسر استان تهران می باشد که می توانید با خیال راحت لوازم یدکی مطمئن و تولید شرکت کروز و سایر برند های معتبر را خریداری نمایید .

پخش محصولات کروز


پخش محصولات کروز

آدرس

خیابان امیر کبیر - خیابان ملت - کوچه سراج - نبش تیپاکس - پلاک ۱/۳

تلفن

موبایل

شبکه های اجتماعی