فوتون تونلند

موبایل

آدرس

تهران - رباط کریم

تعمیر وانت پیکاپ فوتون

یکی از واژه هایی که ممکن است به دفعات به گوش خودرو دوستان و کسانی که اهل ماشین و اطلاعات مربوط به آن هستند خورده باشد تیونینگ موتور است. ما ایینکه تیونینگ چیست و به چه منظوری انجام می شود را در ادامه به آن می پردازیم.

عبارت تیونینگ موتور در صنایع خودرویی یعنی ارتقا دادن و بالا بردن مشخصه های فنی و موتوری یک خودرو. حتی این تیونینگ می تواند در محدوده ی ظاهر خودرو نیز رخ دهد و آن را به شکل های مدرن تر و جذاب تری درآورد. در کل می توانیم بگوییم تیونینگ یک شیوه برای اسپرت کردن خودروها است که هم از نظر ظاهری و هم از نظر فنی صورت می گیرد.در ادامه ی این مطلب قصد داریم تا نکاتی در مورد تیونینگ موتور مطرح کرده و در مورد تنظیم ارتفاع خودرو هم صحبتی انجام دهیم. سپس به بررسی نحوه ی تعمیر وانت پیکاپ ایسوزو تعمیر وانت پیکاپ فوتون پرداخته و مختصری نیز در مورد آنها اطلاعات به دست می آوریم. اگر به این موارد علاقمند هستید در ادامه ی مطلب با ما همراه باشید.

تیونینگ موتور خودرو چگونه انجام می شود؟

همان گونه که پیشتر در هم گفته شد یکی از نخستین گام ها برای انجام تیونینگ موتور تقویت کردن موتور ماشین است که سبب می شود توان، شتاب و سرعت آن افزایش پیدا کند. این عمل می تواند به دو روش انجام پذیرد: نخست به وسیله ی یک مکانیک ماهر و به وجود آوردن تغییرات بسیار تخصصی روی موتور خودرو و روش دوم که نیازی به مهارت آنچنان خاصی ندارد و تنها با اضافه کردن یا تعویض چند قطعه ی مختلف در موتور می توان به آن دست پیدا کرد. در روش دوم شخص دارنده خودرو به تنهایی و یا اگر خیلی در این زمینه وارد نباشد به کمک یک تعمیرکار ماشین معمولی قادر است تا تیونینگ موتور را انجام دهد.

از جمله ی این کارها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

·       استفاده از فیلتر هوای اسپرت که به خنک کننده نیز مجهز است. این فیلتر به موتور ماشین و سیستم خنک کننده ی آن کمک می کند تا کلیه ی احتیاج های موتور خودرو به هوا برطرف شده و زمانی که پدال گاز ماشین فشرده می شود، هوای سرد به سرعت به موتور منتقل شده و ماشین اصطلاحا کم نیاورد.

·       کم کردن وزن خودرو: اگر وزن ماشین شما از میزان استاندارد آن زیادتر شود برای حرکت آن به نیروی زیادتری احتیاج است. از جمله ی کارها برای سبک کردن ماشین می توان به استفاده از رینگ های آلومینیومی سبک، استفاده از سیستم ترمز دیسکی سوراخ دار، خالی کردن ماشین از کلیه ی وسایل اضافه، عوض کردن جنس شیشه ها و غیره اشاره کرد.

·       عوض کردن چیپست ای سی یو (ECU

·       عوض کردن سیستم اگزوز ماشین

·       بهره گیری از توربو شارژرها

شما می توانید با مراجعه به مجموعه فوتون فوتون تونلند انواع خدمات تیونینگ موتور را دریافت کنید. در این مجموعه تنظیم ارتفاع دلخواه شما از ۳ سانت تا ۸ سانت نیز انجام می پذیرد.

تعمیر وانت پیکاپ ایسوزو وانت پیکاپ فوتون چگونه است؟

وانت پیکاپ ایسوزو را میتوان در دسته ی پرفروش ترین محصولات کارخانه ی ژاپنی ایسوزو دانست که امروزه توسط گروه بهمن دیزل نیز به تولید می رسد. وانت پیکاپ فوتون نیز از جمله محصولات ایران خودرو است که دارای کاربردهای آفرود، استفاده ی خانوادگی و حمل و نقل بار نیز از آن استفاده می شود.

از جمله کارهایی که برای تعمیر وانت پیکاپ ایسوزو تعمیر وانت پیکاپ فوتون انجام می شود می توان از موارد زیر نام برد:

·        عوض کردن حسگر دستور دهنده ی سوخت با حسگرهای کمنز پنج هزار و دویست. این کار برای بیشتر شدن حدودا بیست درصدی قدرت و شتاب حرکت موتور صورت می گیرد و کسانی که مایل هستند تا قدرت موتور بیشتری را در کنار شتاب بالا تجربه کنند میتوانند از این حسگر بهره بگیرند.

·        استفاده از صفحه کلاچ گرافیت که از ضمانت 5 ساله برخوردار است.

·        تنظیم ارتفاع دلخواه شما از ۳ سانت تا ۸ سانت نیز از جمله ی کارهایی است که در تعمیر وانت پیکاپ ایسوزو تعمیر وانت پیکاپ فوتون قابل انجام است.

کلیه ی این خدمات در مجموعه فوتون فوتون تونلند قابل انجام است و شما می توانید با مراجعه به این مجموعه از خدمات گسترده ی آنها بهره مند شوید.


آدرس

تهران - رباط کریم

موبایل