فولاد ریزان

آدرس

تهران - بازار آهن شاد آباد - مجتمع پاییزان

خرید و فروش آهن آلات

احتراما به استحضار می رساند فولادریزان با بیش از نیم قرن تجربه دارای انبار مجهز با به کارگیری از دانش و اطلاعات نوین و بهره گیری تجربیات و با کادری مجرب بر اساس استانداردهای بین المللی و داخلی افتخار دارد در راستای فروش آهن آلات ساختمانی و صنعتی و تجهیزات نیروگاهی و پالایشگاهی صنایع نفت، گاز ، پتروشیمی، فولاد سازی، صنایع غذایی، داروئی و بهداشتی، سد سازی، معادن مس و سیمان و همچنین در زمینه آب و فاضلاب و بخار از قبیل شیرآلات و اتصالات کربن استیل و استنلس استیل در سایز ها و فشارهای مختلف انواع ورق و میلگرد، لوله های آتشخوار مانیسمان و سیاه – گالوانیزه و در سایز ها و فشارهای مختلف طبق لیست پیوست با نازلترین قیمت و با کیفیت مطلوب در حداقل زمان ممکن ارسال نماید. لذا خواهشمند است جهت همکاری و بازدید از امکانات و توانمندی های این موسسه در راستای اخذ و استعلام بهائ کالای فولاد ریزان را در لیست منابع تامیین کنندگان خود منظور فرمائید.

خرید و فروش آهن آلات در تهران

تجربه زیاد در زمینه خرید و فروش آهن آلات باعث شده است، فروشگاه فولاد ریزان بتواند، انواع آهن آلات صنعتی با کیفیت را به صنایع کشور توزیع کند. مدیریت با تجربه این فروشگاه با بررسی انواع برند های مختلف، بهترین برند ها را برای عرصه تکنولوژی کشور فراهم می نماید و با قیمت مناسب در اختیار خریداران قرار می دهد.

لوله های فروخته شده توسط این فروشگاه تامین کننده تجهیزات انرژی برای صنایع مختلف مانند صنعت نفت به کار می رود. برای انتقال نفت و فرآورده های آن  این لوله ها کاربرد فراوانی دارند و از مقاومت خوبی برخوردارند. در کشاورزی لوله ها و شیر آلات تامین شده توسط فروشگاه فولاد ریزان برای استفاده در سیستم های آبیاری قطره ای و بارانی مفید هستند. 

در صورتی که قصد خرید و فروش آهن آلات را دارید می توانید، با مراجعه به فروشگاه فولاد ریزان در تهران با قیمت پایین کالاهای مورد نیاز خود را بخرید و به فروش برسانید. مدیریت این مجموعه آماده هرگونه همکاری برای راه اندازی کسب و کار شما در زمینه خرید و فروش آهن آلات می باشد و می تواند شما را در این راه، راهنمایی کند و تجهیزات مورد نیاز شما را تامین کند.

خرید آهن آلات از فروشگاه فولاد ریزان

برای خرید آهن آلات خود از فروشگاه  بزرگ تامین کننده تجهیزات انرژی می توانید با شرکت ما تماس بگیرید، تا در سریع ترین زمان اجناس مورد نظر شما برایتان ارسال شود. هر نوع تجهیزات و آهن آلاتی که شما نیاز داشته باشید، ما می توانیم برای شما آماده کنیم، کافیست که تماس بگیرید و سفارش بدهید. اگر تجهیزات کمیابی است که به دنبال آن می گردید و در بازار پیدا نمی کنید، فروشگاه فولاد ریزان می توانید، در پیدا کردن این تجهیزات به شما کمک کند.

خرید و فروش آهن آلات مختلف مورد استفاده در ساختمان توسط  فروشگاه فولاد ریزان انجام می گیرد. اگر کار ساخت و ساز انجام می دهید و می خواهید، تمامی آهن آلات مورد نیاز برای ساختمان را یک جا و با قیمت ارزان تهیه کنید به فروشگاه ما سر بزنید و اجناس مورد نیاز خود را با بهترین کیفیت تحویل بگیرید. 

تامین کننده تجهیزات انرژی می تواند تجهیزات مورد نیاز شما برای تاسیس نیروگاه های تولید و تبدیل انرژی را تامین کند. کادر متخصص فروشگاه فولاد ریزان بهترین محصولات فولاد را برای صنایع شما تهیه کرده است. 

 این  مجموعه با خرید و فروش آهن آلات و تجهیزات استنلس استیل که از فولاد ضد زنگ تولید می شوند موجب شده است  در مکان های مورد نیاز  قابل استفاده باشد و زنگ نزند. 

خرید و فروش آهن آلات

خرید و فروش آهن آلات در تهران

آدرس

تهران - بازار آهن شاد آباد - مجتمع پاییزان

تلفن