فیکانو

تلفن

موبایل

آدرس

البرز - کرج - شاهین ویلا - بلوار باغستان - بالاتر از پمپ بنزین - نبش خیابان 4 شرقی

بازسازی خانه در کرج

این واقعیت کاملا مشخص است که هر خانه ای در هر زمانی که ساخته شده باشد بعد از مدتی از بین می رود و در صورت استحکام طرح و ساختار آن قدیمی می شود و نیاز به بازسازی و طرح های جدید و مد روز دارد. بازسازی خانه علاوه بر اینکه برای صاحب خانه حس زیبا پسندی را فراهم می کند، می تواند از خطرات جانی و مالی فرد نیز جلوگیری نماید. شرکت فیکانو با هدف بازسازی خانه در کرج، در تلاش است خانه های مدرن و زیبایی را بر اساس هدف مالک از بازسازی ارائه نماید. البته شرکت فیکانو طبق برنامه ریزی و در نظر گرفتن تمام هزینه های پروژه به صورت دقیق و منظم اقدام به بازسازی خانه در کرج  و بازسازی ساختمان در کرج می نماید. هدف از بازسازی خانه در کرج چیست و چه هزینه هایی را بابت آن قرار است پرداخت کند، همگی با ارزیابی و نظارت کارشناسان شرکت فیکانو صورت می گیرد. به همین خاطر شرکت فیکانو با ارائه فهرستی از متریال و مصالح هزینه های لازم را برآورد می کند. البته در مورد چگونگی هزینه ها نیز می توان با مشاور ارتباط برقرار کرد و بعد از اطمینان از بودجه کافی برای کار می توان فعالیت بازسازی خانه در کرج و بازسازی ساختمان در کرج را به متخصصان سپرد. شرکت فیکانو با در نظر گرفتن روش های هوشمندانه ای برای ایجاد تغییر و تحول در فضای خانه اقدام به بازسازی می کند.

مراحل بازسازی خانه در کرج چیست؟

شرکت فیکانو برای بازسازی خانه در کرج و بازسازی ساختمان در کرج یک سری برنامه ریزی هایی را انجام می دهد که می توان به این مراحل اشاره نمود:

 • ترسیم کردن یک نقشه کلی و مشخص نمودن نیازها که هدف از بازسازی خانه در کرج را مشخص می کند. داشتن هدف و برنامه می تواند تا حد بسیار زیادی منجر به سرعت عملکرد در بازسازی شود. این کار توسط متخصصین بازسازی خانه در کرج در شرکت فیکانو صورت می گیرد.
 • برآورد هزینه های لازم که می تواند میزان بودجه مورد نیاز برای بازسازی خانه در کرج را مشخص کند. این کار نیز توسط یک متخصص انجام می شود. البته خود مالک نیز می تواند بعد از مشخص نمودن نقشه بازسازی خانه، این کار را انجام دهد.
 • انجام مقدمات شروع بازسازی خانه که شامل گرفتن مجوز بازسازی خانه در کرج است.
 • قبل از انجام بازسازی خانه در کرج، در صورتی که قصد تعویض لوله کشی و برق کشی را نداشته باشید، باید از سالم بودن آن اطمینان داشته باشید.
 • چنانچه قصد بازسازی خانه را به صورت ریشه ای داشته باشید، نیاز است که خانواده برای مدتی در مکان دیگری زندگی کنند.
 • در خرید مصالح و مواد بازسازی کاملا دقت کنید که تا جایی که توان مالی دارید مواد با کیفیتی را خریداری نمایید.

نکته مهم در بازسازی خانه در کرج به خصوص خانه های قدیمی، انجام دادن اصولی مراحل تخریب است. عملیات تخریب علاوه بر خود خانه ممکن است باعث ایجاد خسارات جبران ناپذیری برای همسایگان شود. به خصوص برای خانه های آپارتمانی که علاوه بر همسایه های طرفین، طبقات بالا و پایین تحت خطر و آسیب های جبران ناپذیر غیر اصولی می شوند. البته تخریب خانه های قدیمی در شرکت فیکانو با رعایت تمام اصول مهندسی انجام می شود.

فیکانو مجموعه مهندسی فعال در زمینه بازسازی ساختمان در کرج و حومه استان البرز:

 • بازسازی ساختمان صفر تا صد شامل بازسازي ساختمان کرج و حومه استان البرز، بازسازی ساختمان کرج و تعمیرات آپارتمان و ساختمان قدیمی و ویلا
 • پیمانکاری، طراحی و بازسازی جزئی و کلی ساختمان با برآورد هزینه بازسازی ساختمان
 • طراحی سه بعدی از نما، محوطه و فضای داخلی طبق بروزترین طرح ها
 • پیشبرد کار طبق زمانبندی قرارداد
 • برآورد کامل هزینه بازسازی کرج
 • مشاوره رایگان اولیه در شرکت با ارائه سوابق درخشان بازسازی خانه در کرج و بازسازی واحد های اداری و تجاری در کرج

حوزه ی فعالیت ما:

کرج ، آسارا ، شهرک اندیشه ، مردآباد ، کمال آباد ، شهریار ، فردیس ، کیانمهر ، ملارد ، شهرک صنعتی اشتهارد ، نظرآباد ، ساوجبلاغ ، سهیلیه ، ماهدشت ، کوهسار ، طالقان ، هشتگرد ، مشکین دشت ، گرمدره ، کمالشهر ، مهرشهر ، محمدشهر، تهران، صادقیه، عباس آباد، تهرانسر، آریاشهر، پونک، شهران

بازسازی آپارتمان، ویلا و ساختمان قدیمی تخصص ماست!

مجموعه شرکت فیکانو با طراحان حرفه ای، استادکاران مختصص و کارآزموده در تیم های مجزا جهت بازسازی ساختمان کرج، تعمیرات و نوسازی آپارتمان، ساختمان قدیمی و ویلا، طراحی، برآورد بودجه و هزینه بازسازی کرج فعالیت می کند


تیم طراحی و بازسازی ساختمان و پیمانکاری ساختمان در کرج و سراسر استان البرز


شرکت فیکانو در زمینه ی بازسازی ساختمان کرج، پیمانکاری ساختمان شامل بازسازی آپارتمان ها، بازسازی ساختمان ها، بازسازی ویلا و خانه های قدیمی در کرج و البرز فعالیت می نماید.

تیم طراحی مسکونی جهت تغییر دکوراسیون ، طراحی نما، طراحی TV room ، طراحی محوطه ، طراحی کابینت و آشپزخانه ، طراحی سالن پذیرایی و اتاق خواب ، طراحی سالن سینمای خانواده. طراحی دکوراسیون سبک مدرن و کلاسیک به سلیقه مشتری. طراحی دکوراسیون داخلی برای بازسازی آپارتمان و خانه، ویلا و ساختمانهای قدیمی، طراحی، معماری و اجرای دکوراسیون داخلی در کرج


تیم طراحی تجاری، طراحی ویترین مغازه، طراحی دکوراسیون اداری و دفتر کار، طراحی کافه رستوران و کافی شاپ، طراحی داخلی تا اجرای کامل، طراحی و اجرای دکوراسیون دفتر اداری، طراحی و اجرای دکور فروشگاهی و تامین کلیه تجهیزات فروشگاهی

طراحی داخلی اداری، طراحی داخلی منزل، طراحی داخلی تجاری، طراحی داخلی رستوران، طراحی داخلی فروشگاه و مغازه، طراحی دکوراسیون و پیمانکاری ساختمان، طراحی نما مدرن و کلاسیک نمای رومی، نقشه سه بعدی.

طراحی ویلا و ویلا سازی لوکس و مدرن، بازسازی خانه های لوکس، کلاسیک و مدرن، طراحی نمای لوکس، نقاشی دیواری، طراحی و نقاشی ویترای لوکس و شیک و مدرن

طراح و ایجاد فضای سبز و استخر و باربیکیو و آلاچیق، پیمانکاری ویلا و ویلا سازی از صفر تا صد،

اجرای سقف کناف و پارکت لمینت، طراحی فضای سبز و محوطه سازی


تیم فنی تاسیسات، بنایی، کناف کاری، کاشی سرامیک کار، سنگ کار، تعمیرات و نوسازی ساختمان، بنایی ساختمان و خدمات تاسیسات مکانیکی و برقی (الکتریکی) از وظایف گروه پیمانکاری و بازسازی ساختمان کرج است. تغییر دکوراسیون داخلی در کرج، تعمیرات و بازسازی منزل در آشپزخانه، تعویض شیرآلات و کاشی کاری سرویس بهداشتی، نقاشی ساختمان و کاغذ دیواری در کرج و استان البرز از دیگر خدمات این مجموعه در بازسازی آپارتمان و منزل در کرج و البرز است.

هزینه بازسازی منزل یا ساختمان در کرج و حومه استان البرز

مجموعه فیکانو جهت هزینه ی بازسازی خانه در کرج و قیمت تعمیرات ساختمان در کرج و استان البرز و هزینه مصالح و تجهیزات ساختمان مورد نیاز برای بازسازی و ساختمان، چک لیستی کامل از کلیه ی هزینه های مربوط به انواع بازسازی آپارتمان، بازسازی خانه ویلایی و بازسازی ساختمان های کلنگی شامل

 • مصالح و خدمات بنایی و تخریب ساختمان
 • مصالح و خدمات گچ کاری، رابیتس راویز و گچبری
 • مصالح و خدمات کاشی کاری و سرامیک و سنگ کف، موزاییک و عایق کف و دیوار
 • مصالح و خدمات نصب درب و پنجره UPVC ، ترمال برک، آلومینیوم
 • مصالح و خدمات تاسیسات فنی لوله کشی، موتور خانه
 • مصالح و خدمات سیم کشی و برقکاری ساختمان، تاسیسات الکتریکی برقی و نورپردازی
 • مصالح و خدمات کناف کاری سقف و دیوار کاذب
 • مصالح و خدمات سقف کاذب پی وی سی و کناف
 • مصالح و تجهیزات ساختمان
 • انواع کابینت و کمد دیواری ام دی اف، ممبران
 • مصالح و خدمات کف سازی، کفپوش و پارکت لمینت
 • مصالح و خدمات سنگ کاری و نما، نما ساختمان سنگ، نما رومی، کامپوزیت
 • مصالح و خدمات دیوارپوش و سقف‌کاذب
 • مصالح و خدمات نقاشی، کاغذ دیواری و پوستر سه بعدی
 • مصالح و خدمات نصب انواع لوازم بهداشتی چینی بهداشتی و شیرآلات
 • مصالح و خدمات نصب انواع تجهیزات آشپزخانه
 • تجهیزات و نصب آسانسور و دوربین مداربسته
 • هوشمند سازی ساختمان در کرج و اجرای خانه هوشمند در کرج
 • تغییر و یا اجرای شومینه، باربیکیو
 • تجهیزات و اجرای استخر و محوطه استخر


با ما در تماس باشید تا جهت برآورد هزینه بازسازی منزل یا ساختمان در البرز ، اطلاع حاصل نمایید. فیکانو جهت بازسازی ساختمان در کرج و حومه استان البرز مسئول انواع بازسازی ساختمان مسکونی، اداری و تجاری، پیمانکاری ساختمان و خانه های ویلایی شما می باشد.

صورت هزینه های بازسازی و تعمیرات ساختمان و خانه در کرج:

متریال استفاده شده در بازسازی کاملا مطابق با بودجه ی موردنظر مشتری می باشد، امکان انتخاب در طیف گسترده ای از محصولات با قیمت ها مختلف به مشتری داده می شود. این مجموعه خود پخش سراسری محصولات ساختمانی و دکوراسیون داخلی می باشد، لذا تهیه مصالح و تجهیزات ساختمان با نازل ترین قیمت صورت می گیرد و صورت هزینه ی بازسازی صفر تا صد ساختمان در کرج و البرز به صورت کامل به مشتری داده می شود.


گروه بازسازی ساختمان کرج در زمینه بازسازی منزل و آپارتمان و یا نوسازی ساختمان های قدیمی و تبدیل ساختمان قدیمی به ساختمان مدرن و امروزی و همچنین ساختمان کلاسیک بازسازی شده فعال است که هزینه بازسازی خانه و بازسازی منزل را برای شما مدیریت می کند. از مجموع فعالیت های گروه بازسازی ساختمان البرز می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • بازسازی و نوسازی ساختمان
 • پیمانکاری ساختمان  از صفر تا صد
 • نوسازی و بازسازی منزل مسکونی
 • بازسازی خانه های قدیمی و بازسازی داخلی خانه و ساختمان ها قدیمی

مجموعه فیکانو در پیمانکاری ساختمان در البرز و شهر کرج بر انجام کلیه امور ساختمانی، بازسازی آپارتمان، مقاوم سازی، پیمانکاری ساختمان (کلی و جزئی) تجربه دارد. خدماتی تعمیرات و تغییرات ساختمان از قبیل تخریب، دیوارچینی، نازک کاری، طراحی نما و طراحی دکوراسیون داخلی، با تیم مجرب طراحی و بازسازی ساختمان کرج با مطابق با سلیقه شما، خدماتی ارائه می دهد که قطعا به جلب رضایت شما منجر می گردد.

گروه بازسازی و پیمانکاری ساختمان کرج البرز با اتکا به تجربه و سوابق کاری افتخار آفرین، توانسته موجب جلب رضایت مشتریان عزیز گردد .

برنامه ریزی جهت بازسازی و تعمیرات ساختمان در کرج:

در ابتدا، شما باید لیست یا از اقدامات موردنظر خود تهیه نمایید که دقیقا مایلید چه کارهایی برایتان انجام شود. جهت برآورد بودجه ی اولیه حتما با مشاوران ما در تماس باشید تا هزینه ی بازسازی ساختمان در کرج، با بودجه ی اولیه ی شما مطابقت داشته باشد.

در هر صورت با هر بودجه ای شما امکان بازسازی واحد خود را خواهید داشت، چرا که بخش اعظم هزینه ی تعمیرات ساختمان در کرج مربوط به متریال انتخابی شما می باشد که با تنوع قیمتی مختلف امکان تهیه ی آن را دارید.

یکی دیگر از مهم ترین مسائلی که باید درنظر داشته باشید زمانبندی اجرای پروژه می باشد، مخصوصا برای کسانی که در محل پروژه ساکن هستند، بازسازی خانه کلنگی، ساختمان های قدیمی، بازسازی مغازه، بازسازی آپارتمان کوچک، بازسازی کافه رستوران، بازسازی آپارتمان قدیمی، بازسازی واحد اداری و ... هر کدام مراحل خاص خود را دارند که در زمانبندی پروژه 100% تاثیرگذار است، در این خصوص باید حتما مشاوره رایگان از مشاوران ما تهیه نمایید.

یکی دیگر از خدماتی که شرکت فیکانو ارائه می دهد، گزارش پیشبرد پروژه ی شماست که با آگاهی و آسودگی خاطر از پیشرفت پروژه ی خود مطلع باشید و ناظر بازسازی خانه، دفتر کار یا واحد تجاری در کرج باشید.


پرداخت هزینه بازسازی ساختمان

برای قرارداد بازسازی و پیمانکاری ساختمان در البرز و یا هزینه بازسازی آپارتمان و منزل، پرداخت هزینه و اجرت استادکاران به دو روش روزمزد و کنترات است.

روش روزمزد: آپارتمان و یا پروژه هایی که متراژ زیادی ندارد، دستمزد استادکار و پیمانکار روزانه است.

روش کنترات: این یک روش رایج است که پروژه های ساختمانی، پیمانکار بصورت کنترات (قیمت کلی) پروژه را انجام می دهد. قیمتی که از سوی پیمانکار اعلام می شود، نباید تفاوت چندانی با هزینه واحد آن کار داشته باشد. در روش انجام کار بصورت کنترات، سرعت اجرای کار بیشتر است و پیمانکار تشویق می شود، پروژه را در زمان کوتاهتری به اتمام برساند. این روش برای افرادی توصیه می شود که زمان اتمام پروژه برایشان مهم است. البته هزینه بازسازی ساختمان براساس فاکتورهای خاصی محاسبه می شود.

فیکانو پخش سراسری محصولات ساختمانی و دکوراسیون  می باشد، بنابرین با نازل ترین قیمت بهترین متریال خدمت شما ارائه می شود:

 • اجرای سازه های فلزی صنعتی و ساختمانی، ساخت و نصب انواع سیلو، سوله، تیر ورق، تیر ریزی
 • امور سفت کاری و نازک کاری، بنایی، دیوارچینی، تیغه چینی، دیوارکشی، مقاوم سازی ساختمان، گچ کاری، گچبری کلاسیک و مدرن، سفیدکاری، نورمخفی، ابزار گچی، اجرای پنل های گچی، سیمانکاری
 • تغییر نمای ساختمان، نماسازی با سنگ های منظم، سنگ انتیک، سنگ لاشه، ترکیب آجر و سنگ، سنگ ساختمانی، سنگ نما، سنگ مرمر، سنگ تراورتن، سنگ گرانیت، کامپوزیت و سنگ کاری کف و نما، تعویض و یا ترمیم سنگ نما، پیچ و رولپلاک سنگ نما
 • تهیه و حمل مصالح ساختمانی و کالای بهداشتی ساختمان، سیمان، آجر، بلوک، سفال گچ، ماسه، دستشویی، لوله، اتصالات، شیرالات، کاشی، سرامیک، حمل نخاله
 • تاسیسات الکتریکی، برقکاری و سیم کشی ساختمان، آیفون تصویری، رفع خرابی برق، آنتن مرکزی، دوربین مداربسته، درب ریموت دار، اتوماتیک و کرکره ای
 • تبدیل سرویس (توالت ایرانی) به فرنگی و تبدیل توالت فرنگی به ایرانی، رفع نم سرویس ها، رفع نم پشت بام قیرگونی، ایزوگام پشت بام و سرویس ها، آسفالت کاری، اضافه کردن آسانسور به ساختمان های قدیمی
 • نقاشی ساختمان، رنگ کاری و رنگ آمیزی منزل، تزیینات ساختمان، رنگ روغنی رنگ پلاستیک رنگهای اکریلیک، بلکا، مولتی کالر، کنیتکس، رولکس، پتینه کاری، لکه گیری، نصب کاغذ دیواری ایرانی و خارجی
 • تاسیسات مکانیکی، تاسیسات آب و فاضلاب و موتورخانه و سیستم های تهویه، لوله کشی اب سرد و گرم، نصب پکیج و شوفاژ و حذف شوفاژخانه قدیمی، نصب ابگرمکن، سیستم گرمایشی و سرمایشی، لوله کشی گاز
 • کاشی کاری، سرامیک کاری سرویس ها، اشپزخانه، کاشی طرح سنگ، سنگ آنتیک، سنگ پله، سنگ کف، کفسابی، نماشویی، موزاییک، موزاییک کاری محوطه پشت بام حیاط،
 • آهنگری و جوشکاری ساختمان، جوشکاری و ساخت درب اهنی، تعویض درب ورودی، درب ضدسرقت و چوبی، درب ضدآب، درب الومینیومس، تعویض درب قدیمی با درب های HPL HDF
 • نرده راه پله، گل نرده ، حفاظ بالکن، تعویض درب و پنجره قدیمی با upvc (یو پی وی سی)، ساخت و نصب انواع درب و پنجره، ساخت پارتیشن، پارتشین تکجداره، پارتیشن دوجداره، جابجایی پارتیشن
 • خدمات تاسیسات مکانیکی و الکتریکی (برقی) در کرج
 • تغییرات ساختمان، اضافه کردن اتاق خواب، ساخت حمام دستشویی، ساخت انباری، تغییرات محل کار، تعمیرات خانه جابجایی فضاها، ساخت آلاچیق و آب نما، ایجاد فضای سبز، آبشار مصنوعی، روف گاردن پشت بام با سبز و گل و درختچه، دیوار سبز
 • دیوارپوش، کفپوش، پارکت، لمینت، موکت، سقف کاذب، کناف، آسمان مجازی، سقف کشسان، شیشه بری و شیشه کاری، بلوک شیشه ای، شیشه آنتیک، شیشه تزیینی، شیشه میرال، چوب کاری، نجاری، طراحی، ساخت و نصب کابینت ام دی اف و کمد دیواری

آدرس

البرز - کرج - شاهین ویلا - بلوار باغستان - بالاتر از پمپ بنزین - نبش خیابان 4 شرقی

تلفن

موبایل

شبکه های اجتماعی

اصناف مرتبط