ماشین سازی آسیا

تلفن

موبایل

آدرس

تهران

ماشین سازی آسیا

کارگاه ماشین‌سازی آسیا یکی از مهم‌ترین تولیدکننده دستگاه آسیاب چوب می‌باشد که همچنین به تولید انواع دستگاه‌هایی آسیاب مثل پلاستیک، نایلون، گونی په په، ابر و اسفنج و یا دستگاه پارچه خرد کن، دستگاه جدا ساز مس از پلاستیک دستگاه شریدر تک شفت و دو شفت می‌پردازد. تیغه آسیاب در دستگاه‌های مربوطه در سایز و اندازه‌های مختلف عرضه می‌شود تا پاسخگوی نیاز بازار باشد. کارگاه ماشین‌سازی آقای حسن پراغی محصولات خود را به کشورهای مختلف صادر می‌کند و در زمینه صادرات نیز پیشتاز است ، ا تولید دستگاه آسیاب چوب و از این دستگاه می توان برای آسیاب کردن چوب  انواع مختلف درخت میوه، نخل، بادام و کلش گندم و… استفاده نمود. مثلاً برای بالا بردن سطح مکانیکی و فیزیکی صفحه‌های تولیدی می توان از چوب درخت نخل استفاده کرد یا از کلش گندم می توان برای محصول ام دی اف استفاده کرد که تقریباً توانسته در دل مشتری ها جای خاصی را به خود اختصاص دهد و مورد پسند واقع شود.

تولید دستگاه آسیاب چوب یکی از بهترین راه ها برای حذف نمودن اضافات چوبی و استفاده بهینه از فرآوری های حاصل از اضافات چوبی می باشد. این دستگاه در مدل های گوناگون با توجه به سایز شاخه ها و نوع کاربرد از این وسیله طراحی شده است که در اینجا به آن می پردازیم.

·         آسیاب چوب 2 اینچی: این وسیله با کمک موتور 10 اسب بخار خود توانایی آسیاب کردن شاخه های درخت تا قطر تقریباً 5 سانتی متری را دارد.

آسیاب چوب 3 اینچی: این وسیله با قدرت موتور 16 اسب بخار برای آسیاب کردن چوب هایی با قطر 8 سانتی متری مناسب می باشند.

·         آسیاب چوب 6 اینچی: این وسیله با سطح قدرت موتور 35 اسب بخار خود توانایی آسیاب کردن چوب هایی با قطر 15 سانتی متر را دارد.

·         دستگاه آسیاب چوب دو کاناله: این دستگاه با دو کانال که اولی برای آسیاب شاخه هایی با قطر 3 سانتی متری و کانال دوم برای آسیاب شاخه های درخت با قطر تقریباً 7 سانتی مناسب است.

 

آدرس

تهران

تلفن

موبایل