ماهور صنعت

تلفن

موبایل

آدرس

آذربایجان غربی - شهرستان بوکان - شهرک صنعتی اوچ تپه - شرکت ماهور تریلر

تولید انواع تریلرکمپرسی

مجموعه بزرگ ماهور صنعت، با سالها تجربه و داشتن دانش و تخصص لازم در زمینه تولید انواع تریلرکمپرسی، تولید انواع تریلی چادری، تولید انواع کمپرسی ۳محور و ... فعالیت چشمگیری داشته و توانسته در این مدت به موفقیت های بسیار بزرگی دست پیدا کند.

اگر به دنبال تریلر کمپرسی با کیفیت، مقاوم و متناسب با وسیله نقلیه خود می گردید، مجموعه بزرگ ماهور صنعت می تواند تمامی نیاز های شما را با حداقل هزینه برطرف کند. اگر بهترین ها را در حوزه کاری خود می خواهید بهتر است با کارشناسان  ماهور صنعت تماس بگیرید. کارشناسان این مجموعه در زمینه کاری خود متخصص بوده و به بهترین شکل ممکن نیاز های شما را پاسخ خواهند داد.

تمامی محصولات ماهور صنعت به خصوص تولید انواع تریلرکمپرسی در این شرکت با آخرین فناوری روز دنیا تولید می شوند، قبل از ساخت محصولات آنها توسط افراد مجرب و ماهر طراحی شده و آزمایش می شوند تا در صورت وجود مشکل، در تریلرکمپرسی آنها برطرف شود.

تولید انواع تریلرکمپرسی در ماهور صنعت با بدنه قابل اعتماد آلومینیومی، فلزی، با طول و عرض متنوع و همراه با یک سیستم هیدرولیکی قدرتمند برای تخلیه بارهای سنگین، تریلرهای تولید شده این مجموعه متناسب با فعالیت شما بوده و نسبت به بودجه شما طراحی و تولید می شود.

از آنجا که ماهور صنعت برای تولید انواع تریلرکمپرسی فقط از مواد درجه یک مقاوم و ضد زنگ استفاده می کند، برای همین آنها قادر هستند در هر شرایط آب و هوایی بدون خوردگی کار کنند. دیگر نگران رنگ آمیزی و مهر و موم کردن تریلر خود نباشید، و برای سال های طولانی از بدنه بادوام کمپرسی خود لذت ببرید. ما در زمینه تولید انواع کمپرسی ۳محور، تولید انواع تیغه، تولید انواع کاربری، تولید انواع مسقف چادری، تولید انواع مسقف فلزی و  تولید اتاق باری فعالیت می کنیم.استفاده از مواد درجه یک، سبک و مقاوم باعث کاهش آسیب دیدن قطعات پیچیده در تریلرکمپرسی این شرکت می شود.

تولید انواع تریلی چادری با بالاترین سطح کیفیت

چه یک تریلر چادری سبک، و چه یک تریلر چادری سنگین تر انتخاب کنید، از تریلرهای قابل اطمینان و مقرون به صرفه ماهور صنعت  لذت خواهید برد. طرح های آلومینیومی سبک ما را با یک تریلر فولادی مقایسه کنید تا خودتان ببینید چگونه می توانید بدون بارگذاری بیش از حد کامیون یا تریلر، وزن بار خود را افزایش دهید. مجموعه ماهور صنعت در کنار تولید انواع تریلرکمپرسی چادری خدمات زیادی را نیز برای مشتریان خود ارائه می دهد.

حمل و نقل بارهای سنگین و نیز حساس به آب، باد، گرد و غبار با تریلرهای چادر ماهور صنعت آسان است. در اینجا چند نمونه کاربرد های تریلی چادری آورده شده است:

  • صاحبان خانه که اسباب و وسایل خانه را حمل می کنند

  • شرکت های حمل و نقل محصولات غذایی

  • شرکت های حمل محصولات دارویی

  • شرکت هایی که سنگ ریزه، خاک سطحی یا مالچ را حمل می کنند

  • کارگران ساختمانی که تجهیزات و مواد را به محل کار بعدی منتقل می کنند

پیمانکاران سقف سازی یک تریلر کمپرسی را برای گرفتن آوار لازم دارند

سفارش انواع کمپرسی ۳محور

اگر یک تریلرکمپرسی مناسب و متناسب با نیاز تان پیدا نکرده اید که عاشق آن شوید، با ماهور صنعت تماس بگیرید، تا یک تریلرکمپرسی سفارشی متناسب با نیازهای کار شما ایجاد شود. از آنجا که ما در زمینه تولید انواع تریلرکمپرسی، تولید انواع مسقف چادری، تولید انواع مسقف فلزی، تولید اتاق باری در کشور پیشتاز هستیم، می توانیم شما را در کل مراحل کار طراحی و تولید دخالت دهیم تا متناسب با سبک کار شما و پروژه شما این وسیله تولید شود. سعی کنید به یک تریلر عمومی موجود در بازار اکتفا نکنید، و کار خود را به ماهور صنعت بسپارید تا بر اساس استانداردهای روز و متناسب با نیاز شما و با حداقل هزینه تریلرکمپرسی شما ساخته شود.

مجموعه ماهور صنعت تنوع گسترده ای از تریلرکمپرسی را در اختیار دارد و شما با مراجعه اینترنتی و یا حضوری به این مرکز خواهید توانست مدل های مختلف را با یکدیگر از نظر کیفیت و قیمت مقایسه کرده تا بهترین آن را انتخاب کنید. تمامی محصولات ارائه شده در مجموعه ماهور صنعت دارای ضمانت معتبر بوده و این اطمینان به شما داده می شود که بهترین تریلرکمپرسی را از این مجموعه خریداری کنید و از کار کردن با آن در روزهای سخت و دشوار لذت ببرید.


آدرس

آذربایجان غربی - شهرستان بوکان - شهرک صنعتی اوچ تپه - شرکت ماهور تریلر

تلفن

موبایل

شبکه های اجتماعی

اصناف مرتبط