مبلمان لونا

موبایل

آدرس

اصفهان - رهنان - خیابان شریف شرقی - روبروی بستنی 22 بهمن

مبلمان لونا

مبلمان یکی از بخش های اصلی دکوراسیون هر منزلی به شمار می رود،علاوه بر مبلمان راحتی و استیل، مبل نیمه استیل نیز در صنعت مبل وجود دارد.طرح های سنتی به کار رفته در این نوع مبلمان باعث شده تا استفاده از مبلمان کلاسیک در فضای خانه،محیطی جذاب و آرامش بخش را برای حاضران به ارمغان خواهد آورد. مبلمان استیل و نیمه استیل به دلیل شباهت های فراوانی که دارند باعث طرح سوالاتی در ذهن اکثر خریداران می شود. برای تشخیص این دو نوع مبلمان از یکدیگر،در ادامه ما سعی داریم شما را با تفاوت های میان مبلمان استیل و نیمه استیل آشنا کنیم. یکی از وجه تمایز های میان مبلمان استیل و نیمه استیل در تعداد مبلمان است،به این صورت که مبلمان نیمه استیل هفت نفره بوده در حالی که مبلمان استیل نه نفره می باشد.از دیگر تفاوت های مبل نیمه استیل یا کلاسیک با مبل استیل در مقدار پارچه و چوب مصرفی در ساخت مبل می باشد؛در ساخت مبلمان کلاسیک نسبت به مبل استیل چوب و پارچه کمتری مصرف می شود که همین موضوع باعث اختلاف قیمت میان این دو سبک مبلمان شده است.

مبلمان چستر چیست؟

 

همواره مبلمان راحتی مورد استقبال اکثر مردم بوده است.مبلمان چستر فیلد یکی از انواع مبلمان راحتی است که در سال های اخیر مورد توجه عده کثیری از طرفداران مبلمان راحتی قرار گرفته است.اگر بخواهیم تعریفی جامع و کاربری را برای مبل چستر به کار ببریم،می توانیم این نوع مبل را این چنین تعریف کنیم:مبل چستر،نوعی مبل با تکیه گاهی پهن و دسته هایی کوتاه و است، این نوع مبل کمی به سمت عقب متمایل بوده و از ارتفاع کمی برخوردار است.

کنده کاری های موجود روی چوب های مبلمان استیل از نیمه استیل پیچیده تر است که این گزینه را نیز می توان جزو تفاوت های میان مبلمان استیل و کلاسیک مطرح کرد.

با بازدید از نمایشگاه مبلمان نیمه کلاسیک اصفهان شما می توانید از انواع مدل های مبلمان نیمه استیل و چستر دیدن فرمایید.

 

آدرس

اصفهان - رهنان - خیابان شریف شرقی - روبروی بستنی 22 بهمن

موبایل