مجسمه پویایی

تلفن

موبایل

آدرس

تهران - پردیس - فاز چهار - خیابان بهشت - مجتمع نور - پلاک 4102 تهران - پردیس - فردوس - بهشت - ما بین بهشت ۳ و ۷

آموزش و ساخت انواع مجسمه در پردیس


در جهان امروز علاقه به هنر های خاص بیش از همیشه به چشم می خورد، و معمولا افراد زیادی علاقه به وجود عکس های خود در میان این هنر ها را دارند، به طور مثال در طراحی و نقاشی و عکس برداری معمولا افراد زیادی سعی می کنند بهترین ها را از خود با استفاده از این هنر ها به جا بگذارند.
تصور کنید که این هنر فراتر از نقاشی و عکاسی برود و در قالب مجسمه سازی قرار بگیرد، و شما یک اثر هنری بی نظیر را در قالب یک مجسمه در منزل و محل کار خود داشته باشید؛ حال تصور کنید اگر آن مجسمه به دست خودتان ساخته شود هنر و زیبایی آن چند برابر دیده می شود.
چنانچه شما جزو آن دسته از افراد هنر دوست و خاص پسند هستید و البته علاقه به مجسمه و مجسمه سازی دارید، ما به شما مجسمه ی پویا در تهران را معرفی می کنیم، زیرا این مجموعه به روز ترین ساخت و طراحی را به بهترین نحو انجام می دهد، و در واقع از یک تیم متخصص و حرفه ای تشکیل شده که انواع مجسمه ها را در طراحی، اندازه و متریال متفاوت می سازند.
بدون اغراق می توان گفت که که مجسمه ی پویا یکی از بهترین سازنده ها و همچنین آموزش دهنده های این صنعت هستند، زیرا علاوه برساخت انواع مجسمه با موادی چون برنز، کامپوزیت، چوب و سنگ و همچنین استفاده از پرینت سه بعدی و اسکن، اساتید با تجربه و حرفه ای در این مجموعه حضور دارند که در فضایی دوستانه و زیبا همچنین کاملا رقابتی بین هنرجو؛ این هنر زیبا را تدریس می کنند. 

مجسمه پویا ، این مجموعه قادر است با به کارگیری آخرین متد روز دنیا و با در اختیار داشتن کادر حرفه‌ای مجرب نسبت به طراحی و ساخت انواع مجسمه در ابعاد مختلف و مواد (متریال های) متفاوت اقدام کند. مجسمه پویا مفتخر است با به کارگیری از مواد مختلف از جمله کامپوزیت، برنز، چوب و سنگ ، انواع مجسمه را پدید آورند و نیز در صورت لزوم از اسکن و پرینت سه بعدی استفاده خواهد شد. خدمات مجموعه تنها به توضیحات فوق ختم نمی شود و اساتید مجرب در مجموعه مجسمه پویا جهت آموزش افراد علاقه مند به این حرفه تحت نظارت کامل و نیز تدریس استاد پویایی مهر شروع به فعالیت نموده اند و نیز شاگردان در مجسمه پویا با در کنار هم قرار گرفتن در فضای دوستانه و رقابتی و نیز در ارتباط بودن با شاگردان خبره تر ، میتوانند جهت بهبود توانایی های خود اقدام کنند.
اساتید مجموعه نیز علاوه بر تدریس ، نظارت کامل و جامع بر روی فعالیت های شاگردان دارند. هم چنین بنا به صلاح دید اساتید و ظرفیت شاگردان، سرعت تدریس و نوع انتقال مطالب متفاوت خواهد بود.

خدمات:


ساخت مجسمه با برنز و برنج
ساخت مجسمه با پودر سنگ(کامپوزیت)
ساخت قالب مجسمه
ساخت مجسمه با خمیر
ساخت مجسمه با گل رس
ساخت مجسمه چوبی
ساخت مجسمه های برنجی
ساخت مجسمه انسان با تمام جنسها
تندیس و سردیس
اموزش ساخت مجسمه با گل
اموزش ساخت مجسمه پلی استر توخالی و تو پر
اموزش ساخت مجسمه با کیک بصورت آنلاین

جزئیات خاص
تگ
مراحل ساخت مجسمه، مجسمه سازی مدرن، کلاس مجسمه سازی با خمیر، آموزش مجسمه سازی فیگوراتیو

مجسمه سازی پویا به مدیریت استاد پویایی مهر سازنده مجسمه با هر جنس و مواد دلخواه شما ، در هر ابعاد و هر اندازه
این مجموعه قادر است با به کارگیری آخرین متد روز دنیا و با در اختیار داشتن کادر حرفه‌ای مجرب نسبت به طراحی و ساخت انواع مجسمه در ابعاد مختلف و مواد (متریال های) متفاوت اقدام کند.مجسمه پویا مفتخر است با به کارگیری از مواد مختلف از جمله کامپوزیت، برنز، چوب و سنگ ، انواع مجسمه را پدید آورند و نیز در صورت لزوم از اسکن و پرینت سه بعدی استفاده خواهد شد.خدمات مجموعه تنها به توضیحات فوق ختم نمی شود و اساتید مجرب در مجموعه مجسمه پویا جهت آموزش افراد علاقه مند به این حرفه تحت نظارت کامل و نیز تدریس استاد پویایی مهر شروع به فعالیت نموده اند.و نیز شاگردان در مجسمه پویا با در کنار هم قرار گرفتن در فضای دوستانه و رقابتی و نیز در ارتباط بودن با شاگردان خبره تر ، میتوانند جهت بهبود توانایی های خود اقدام کنند.اساتید مجموعه نیز علاوه بر تدریس ، نظارت کامل و جامع بر روی فعالیت های شاگردان دارند.هم چنین بنا به صلاح دید اساتید و ظرفیت شاگردان، سرعت تدریس و نوع انتقال مطالب متفاوت خواهد بود.
خدمات:

ساخت مجسمه با پودر سنگ(کامپوزیت)
ساخت قالب مجسمه
ساخت مجسمه انسان با تمام جنسها
آموزش ساخت مجسمه با گل
آموزش ساخت مجسمه پلی استر توخالی و تو پر
آموزش ساخت مجسمه با کیک بصورت آنلاین
جهت کسب اطلاعات بیشتر ما را در اینستاگرام دنبال کنید.
ساخت مجسمه با برنز در پردیس
ساخت مجسمه با برنج در پردیس
ساخت مجسمه با پودر سنگ در پردیس
ساخت مجسمه با کامپوزیت در پردیس
ساخت مجسمه با خمیر در پردیس
ساخت مجسمه با گل رس در پردیس
ساخت سردیس در تهران
آموزش ساخت مجسمه در پردیس
آموزش ساخت مجسمه با گل در پردیس
آموزش ساخت مجسمه پلی استر در پردیس
آموزش ساخت مجسمه پلی استر توخالی در پردیس
آموزش ساخت مجسمه پلی استر تو پر در پردیسآدرس

تهران - پردیس - فاز چهار - خیابان بهشت - مجتمع نور - پلاک 4102 تهران - پردیس - فردوس - بهشت - ما بین بهشت ۳ و ۷

تلفن

موبایل

شبکه های اجتماعی