مدیس الکترونیک

تلفن

موبایل

آدرس

شهرک صنعتی هشتگرد - فاز 3 - خیابان 23 بنفشه - سمت راست - سومین سوله

تولید کننده انواع گیت بازرسی

در این مقاله قصد داریم شما را با انواع راکت فلزیاب و تولید کننده انواع گیت بازرسی آشنا کنیم. با ما همراه باشید.

به سیستمی که برای کنترل کردن ورود و خروج افراد و همچنین کشف انواع سلاح گرم و سرد، تلفن همراه، قطعات فلزی، ابزار و... از آن استفاده می شود را گیت بازرسی میگویند.

گیت بازرسی در مکان هایی که برای ورود و خروج افراد از لحاظ وسیله هایی که به همراه دارند محدودیت قائل می شوند کاربردهای فراوانی دارد که از جمله ی این مکان ها میتوان به مراکز دولتی، فرودگاه ها، خروجی انبارها، سالن های کنفرانس، دفترهای مقامات عالی رتبه ی کشوری و... اشاره کرد.

عواملی که به کارایی و حساسیت گیت تاثیر میگذارند عبارتند از:

 • بزرگ بودن فلز
 • بالا بودن سرعت عبور افراد از گیت
 • بالا بودن حجم فلز و وسایل همراه افراد
 • کوچک بودن فلز
 • آلیاژ و جنس فلز

 تولید کننده انواع گیت بازرسی و تولید کننده انواع راکت فلزی می باشد که با داشتن سالها تجربه درخشان و دانش فنی در این زمینه یکی از بهترین تولید کننده ها شناخته شده است. در ادامه به معرفی انواع مختلف گیت بازرسی و راکت فلزی میپردازیم.

انواع راکت فلزی:

 • راکت بازرسی قوی D300:

ردیاب فلزیاب دستی است که دارای حساسیت و امنیت بالایی بوده و موارد استفاده ی آن در ساختمان های دولتی و اداری است. این راکت با دارا بودن توانایی ارگونومی و ویژگی های پیشرفته در سیگنال دهی و تشخیص فلز سرعت آن نیر در اطلاع رسانی و تشخیص فلز نیز بیشتر می باشد و در صورت تشخیص فلز شروع به لرزش میکند که به معنی تشخیص فلز است. نوع پوشش این دستگاه از لاستیک و Abs است که این پوشش باعث سبک بودن و عرق نکردن دستگاه می شود. از مزیت های استفاده از راکت بازرسی قوی D300 میتوان به حمل آسان، وصل شدن به هدفون خارجی، دارای 3 حالت برای زنگ که شامل لرزش، صدا و صدا و لرزش می شود، نوع باطری مورد استفاده در این دستگاه AA می باشد که دسترسی آسانی دارد و میتواند 70 ساعت به صورت یکسره کار کند، دراری حساسیت بالا، به صورت اتوماتیک بیشتر از 2 دقیقه در حالت آماده باش دستگاه میخوابد و اگر بیشتر از 10 دقیقه دستگاه تحرکی نداشته باشد خاموش می شود.

 • راکت بازرسی بدنی D100S:

یکی از کارآمد ترین و مدرن ترین راکت ها است. وظیفه ی این راکت ها یافتن فلز می باشد که با دقت بسیار بالایی به تشخیص اشیاء فلزی میپردازد. از جمله مزیت های استفاده از راکت بازرسی بدنی D100S می توان به قابلیت اتصال به شارژر، کامل شدن شارژ باتری در کمترین زمان و نگهداری طولانی مدت شارژ باطری، حساسیت بسیار بالای راکت در تشخیص انواع سلاح سرد اعم از اسلحه و چاقو. مکان هایی که جهت افزایش امنیت از این راکت ها استفاده می کنند عبارتند از: سازمان های اداری بزرگ جهت امنیت و جلوگیری از وارد و خارج کردن وسایلی که غیرمجاز هستند، مدارس، دانشگاه ها، دادگاه ها و مکان هایی که نظامی هستند، ترمینال ها، فرودگاه ها، استادیوم ها و مکان های ورزشی و...

 • راکت موبایل یاب:

  همانطور که از نام دستگاه مشخص است وظیفه ی این دستگاه بازرسی کردن دقیق و حفظ کردن امنیت است که در مکان هایی اعم از سازمان های بزرگ و مدارس و ادارات از این دستگاه جهت یافتن تلفن همراه استفاده می شود.

 • دستگاه ایکس ری X-RAY:

در اصطلاح این دستگاه معروف به تونل تصویربرداری است. نوع قرار گیری این دستگاه به گونه ای است که در محل عبور افراد قرار میگیرد و هنگام عبور افراد از داخل آن دستگاه با استفاده از اشعه ی x-ray تصویربرداری میکند. این دستگاه در مکان هایی اعم از سالن هایکنفرانس و اجلاس، درب ورودی مقامات عالی رتبه کشوری، خروجی کارگاه ها و انبارها، گمرک و فرودگاه ها که ورود و خروج افراد ضروری است الزامی است و بسیار کاربرد دارد.

 • راکت فلزیاب D180:

این راکت یک فلزیاب در اندازه ای متوسط است که دارای وزن سبکی بوده که در وسط بدنه ی این دستگاه یک نشانگر جهت تشخیص فلزات به کار رفته است که علاوه بر قابلیت دقیق فلزات قابلیت تشخیص تمامی خصوصیات فلزات حتی اندازه ی آنها را نیز دارد. راکت فلزیاب D180S در مکان هایی مانند تامین امنیت در سازمان ها و شرکت ها جهت افزایش و سرعت در روند های امنیتی مورد استفاده قرار میگیرد. از جمله ویژگی های این دستگاه میتوان به حمل آسان، قابلیت دسترسی راحت، دارای حساسیت بالا، دارای باتری قابل شارژ، کنترل کردن لرزش و صدا، قابلیت نگهداری شارژ تا 40 ساعت اشاره کرد.


آدرس

شهرک صنعتی هشتگرد - فاز 3 - خیابان 23 بنفشه - سمت راست - سومین سوله

تلفن

موبایل

اصناف مرتبط