مهانیت

تلفن

موبایل

آدرس

تهران خیابان میرداماد - خیابان البرز - خیابان قبادیان شرقی - پلاک 2 - طبقه دوم - واحد 5

مهانیت

برای تکمیل پروژه های ساخت و ساز،  روش های مختلفی وجود دارد و برای تکمیل طرح سقف می توانند از روش های مختلفی استفاده نمود، برای طراحی و تکمیل ساخت یک سقف می بایست به معیار های مختلفی نظیر موقعیت مکانی و یا شرایط آب و هوایی سازه مورد نظر خود را در نظر بگیرید تا که سقف طراحی شده برای ساختمان و سازه مورد نظر نسبت به آب و هوای آن منطقه پایداری و مقاومت بالاتری داشته باشد.

مراحل اجرا و طراحی سقف وافل شامل چندین مراحل می باشد که ابتدا شمع بندی و سپس شاسی کشی را انجام می دهند، در این روش از یک وسیله فلزی برای گذاشتن برروی شمع ها کمک می گیرند و می توان گفت که به عنوان قالب از این اجسام فلزی استفاده می شود، نام دیگر شاسی کشی، قوطی کشی است و به عبارتی اجسام قوطی شکل را به عنوان قالب برای شمع ها استفاده خواهند کرد.

شیوه اجرا و طراحی سقف وافل نسبت به سایر روش های ساخت سقف، مزایای بسیار بیشتر و مهم تری دارد، از جمله میتوان گفت میزان بتن بکار گرفته شده در ساخت سقف با روش وافل نسبت به روش های دیگر بسیار کمتر است و یا اینکه اجزای سقف با روش وافل به صورت یکپارچه و پیوسته خواهند بود.

 از دیگر مزایای اجرا و ساخت سقف واف می توان به ایجاد نمای زیبا و بسیار دلنواز اشاره نمود، یکی از دلایل پر استفاده بودن این شیوه به دلیل زیباتر کردن نمای ساختمان است.

طراحی سقف یکی از اصلی و مهم ترین بخش های تکمیل یک پروژه می باشد، و بر همین اساس تکمیل پروژه به تکمیل دقیق و هوشمنده سقف پروژه مربوط می شود. مجموعه شرکت مهانیت از تکنیک وافل برای طراحی سقف استفاده می کند، هدف این شرکت طراحی سقف های ایمن و مناسب برای سازه ها می باشد تا که مشکلات اقتصادی و مالی ناشی از تخریب سقف ها را به حداقل برسانند.

آدرس

تهران خیابان میرداماد - خیابان البرز - خیابان قبادیان شرقی - پلاک 2 - طبقه دوم - واحد 5

تلفن

موبایل