میهن تصویه

تلفن

موبایل

آدرس

قم - خیابان امام بعد از میدان امام - نبش چمران 16 - پلاک 127 - ساختمان میهن تصفیه

تولید کننده انواع بوستر پمپ های آبرسانی و آتش نشانی

با اف متعدد و افزایش خطرات احتمالی همچون آتش سوزی، فشار شبکه آب شهری پاسخگوی تامین آب مورد نیاز همه بخش ها نخواهد بود و تغییر ناگهانی فشار آب باعث آسیب به سیستم های موجود خواهد شد. شرکت میهن تصفیه، فعالیت خود را از سال 1383 به عنوان تولید کننده انواع بوسترپمپ های آبرسانی و آتش نشانی شروع کرده است. این مجموعه بهترین و باسابقه ترین تولید کننده انواع بوسترپمپ های آبرسانی و آتش نشانی است که تمام تولیدات خود را متناسب با استانداردهای بین المللی و جهانی و با کیفیتی مرغوب و قیمتی مناسب و با توجه به نیاز مشتریان خود عرضه وارائه می کند. فاکتور مهم در مجموعه تولید کننده انواع بوسترپمپ های آبرسانی و آتش نشانی کسب رضایت مشتریان از کیفیت محصولات تولید زایش جمعیت و توسعه صنعت کشاورزی و به وجود آمدن هزاران شهر، شهرک و مجتمع های مسکونی مرتفع و ساختمان های وسیع و مراکز صنعتی و تجاریشده است. در راستا این مجموعه تولید کننده انواع بوسترپمپ های آبرسانی و آتش نشانی با به کار گیری کادری متخصص و مجرب و با توجه به دانش و تکنولوژی عصر حاضر و با استفاده از مواد اولیه مرغوب، تمام استانداردهای بین المللی را با دقت بررسی کرده تا محصولی با کیفیت به دست مصرف کنندگان برسد.

معرفی پوستر پمپ‌ها و پارامترهای مهم در تولید آن

بوستر پمپ ها که به وسیله مدارهای الکتریکی خاص و پیشرفته ای کنترل و هدایت می شوند؛ نقش تقویت کننده دارند. مجموعه های تولید کننده انواع بوستر پمپ های آبرسانی و آتش نشانی به منظور افزایش فشار انتقال آب در شبکه های خانگی، شهری، کشاورزی تلاش می کنند  و هدف از ساخت این بوستر پمپ ها، افزایش مقدار آب نیست. بوستر پمپ ها از اتصال چندین پمپ به صورت موازی شکل می‌گیرند و به گونه ای طراحی می شوند که بتوانند فشار مورد نیاز را با استفاده از دریافت حداقل انرژی تامین کنند. بوستر پمپ ها کاربرد زیادی در ثابت نگه داشتن فشار آب شبکه شهری، آب مورد نیاز آتش نشانی و آب مورد نیاز مجتمع های مرتفع مسکونی، اداری، تجاری و مراکز صنعتی دارند. بوستر پمپ های آتش نشانی به منظور تامین آب مورد نیاز تجهیزات اطفا حریق در ساختمان ها تولید می شوند و حداقل دارای دو پمپ هستند و هر یک از پمپ ها به تنهایی آب مورد نیاز سیستم های اطفا حریق را تامین می کنند.

شرکت های تولید کننده انواع بوسترپمپ های آبرسانی و آتش نشانی در طراحی بوستر پمپ های خود به محاسبه دو پارامتر مهم، هد و دبی توجه می کنند. هد و دبی در این بوستر پمپ ها  براساس قوانین و استاندارد های جهانی تعیین می‌شود. بوستر پمپ های آبرسانی به دو صورت بوستر پمپ های آب رسانی دور ثابت و دور متغییر تولید می‌شوند. بوستر پمپ های آبرسانی کشاورزی به صورت های مختلف قطره ای و بارانی و با توجه به متراژ مورد استفاده؛ طراحی و تولید شده اند.

میهن تصفیه بزرگترین مجموعه تولید کننده انواع بوسترپمپ های آبرسانی و آتش نشانی

میهن تصفیه به عنوان بزرگترین مجموعه تولید کننده انواع بوسترپمپ های آبرسانی و آتش نشانی، بوستر پمپ هایی در ابعاد مختلف و با برندهای متفاوت (ابارا، لوارا، پنتاکس، پمپیران) و متناسب با استاندارد NFPA تولید می کند تا در این بازار گسترده بتواند سهم به سزایی در انتقال بهینه آب جهت مصارف صنعتی، ساختمانی و کشاورزی داشته باشد. 


آدرس

قم - خیابان امام بعد از میدان امام - نبش چمران 16 - پلاک 127 - ساختمان میهن تصفیه

تلفن

موبایل

اصناف مرتبط