تولید و عرضه انواع تشک مسافرتی

تولید و عرضه انواع تشک مسافرتی، بخشی از زندگی ما را سفر تشکیل می دهد .اگر قصد سفری طولانی با ماشین شخصی خود را دارید و می خواهید در بین راه استراحت کنید حتما به تجهیزاتی نیاز دارید که در کنار آرامش حمل و نقل راحتی نیز داشته باشند.گاهی اوقات نیز فضای محدودی در منزل دارید و نیازمند نگهداری وسایلی برای مهمانان خود می باشید.انواع تشک مسافرتی یا تشک مهمان نیاز شما را در این بخش تامین خواهد کرد. نیاز مخاطب به تجهیزات سبک سفری و پذیرائی باعث به وجود آمدن بخشی در صنعت برای تولید و عرضه انواع تشک مسافرتی شد.کیفیت و کمیت مناسب در کنار یکدیگر مواردی است که در تولید و عرضه انواع تشک مسافرتی،تولید انواع زیرانداز با کیفیت مورد توجه قرار گرفت.این تولیدات به اندازه ای پرطرفدار هستند که بسیاری از هتلداران و افرادی که به نحوی به صنعت خواب و لوازم آن در ارتباط هستند از امکانات فروش عمده تشک مسافرتی و فروش عمده زیر انداز جاجیمی بسیار استقبال کردند.

در تولید و عرضه انواع تشک مسافرتی به چه نکاتی باید توجه کرد

برای اینکه تولیدات شما مورد توجه خریداران  مخاطبان قرار بگیرد باید علاوه بر زیبایی در طراحی از استانداردهای مناسبی برخوردار باشد.این استانداردها شامل موارد زیر می باشد:

 1. قابلیت حمل راحت داشته باشد

 2. بسته بندی آن به راحتی انجام  شود

 3. باید ضد حساسیت باشد

 4. خاصیت ضد رطوبت دارد یعنی رطوبت را به خود جذب نمی کند

 5. فضای بسیار کمی در تجهیزات سفر شما

 6. ضد عرق باشد

در تولید و عرضه انواع تشک مسافرتی با استفاده از الیاف مناسب برای تولید این تشک ها، شما هیچوقت هنگام خوابیدن روی تشک عرق نمی کنید.

       7-برای کاربرد طولانی طراحی شود

       8-قابلیت شستشوی آسان داشته باشد

       9-تولید در سایزهای متنوع با استفاده از اسفنج های با کیفیت

 استانداردهایی که تولید انواع زیرانداز با کیفیت را تحت تاثیر قرار می دهد

زیر انداز ها مهمان دائمی تمام دورهمی های بیرون و مسافرت های ما می باشند.زیر انداز مسافرتی در انواع مختلف حصیری موجود می باشد. تولید زیرانداز ها در متراژهای مختلف از 3 تا 12 متر  انجام می شود.معیارهای شما در انتخاب زیرانداز بر قیمت آن تاثیرگذار خواهد بود.از جمله مواردی که در تولید انواع زیرانداز با کیفیت باید مورد توجه قرار بگیرد:

 1. وزن کمی داشته باشد

بسیاری از افرادی که از زیرانداز استفاده می کنند طبیعت گردان و کوهنوردان می باشند.تجهیزاتی که آنها با خود حمل می کنند بسیار زیاد است. استفاده از وسایلی که در کنار کاربردی بودن سبک و قابل حمل باشند بسیار مورد توجه آنها می باشد.

      2-به راحتی قابل حمل باشد

      3-ضد آب باشد

ممکن است مسیر سفر شما مکان های باشد که رطوبت زیاد در هوا موجود باشد، کیفیت زیرانداز باید به گونه ای باشد که رطوبت را از خود عبور ندهد و یا به راحتی در اثر رطوبت تغییر شکل نامناسبی نداشته باشد.

      4-قابل شستشو باشد

تمامی این موارد و انتظاراتی که شما از این محصول دارید در انتخاب شما تاثیرگذار خواهد بود. بسیاری از زیراندازها در طرح های سنتی و زیبا تهیه می شوند و همنشینی با طبیعت را برای شما دلنشین تر می کنند.

برای فروش عمده تشک مسافرتی و فروش عمده زیر انداز جاجیمی چه باید کرد

اگر شما تولید کننده این محصولات هستید و یا نمایندگی فروش این محصولات را دارید باید نکات کوچک و مهمی را مورد توجه قرار دهید.تا به سود دهی مناسب برسید.روش هایی که برای فروش عمده تشک مسافرتی و فروش عمده زیر انداز جاجیمی توصیه می شود شامل موارد زیر می باشد:

 1. بازار هدف خود را شناسائی کنید

 2. با استفاده از شبکه های مجازی،سایت و نمایشگاه به معرفی محصولات خود بپردازید.

 3. کیفیت مناسب را هدف اصلی تولید یا معرفی محصول خود قرار دهید.

 4. از طرح های مناسب و خلاقانه استفاده کنید.

 5. برای مشتریانی که به صورت عمده از شما خرید می کنند تخفیف های مناسب در نظر بگیرید.

 6. تناسب قیمت کالا با کیفیت آن

یکی از دلایل استفاده از زیرانداز جاجیمی نداشتن پرز و دورو بودن آن می باشد.طرح های جالبی که در تهیه زیرانداز جاجیمی استفاده می شود طرفداران زیادی را به سوی خود کشانده است.به طوری که در سال های اخیر ما شاهد  فروش عمده زیرانداز جاجیمی به کشورهای دیگر می باشیم


آدرس

تهران

موبایل