نقاشی اتومبیل رنگارنگ

موبایل

آدرس

همدان - بلوار بهشت - بعد از چهارراه بابک - سمت راست - نقاشی اتومبیل رنگارنگ

·       نقاشی اتومبیل رنگارنگ

  از ویژگی های مرکز نقاشی اتومبیل رنگارنگ در صافکاری این است که صافکار متخصص تا جای ممکن , قطعه ی صدمه دیده را تعویض نمی کند و آن قطعه را تعمیر می کند .

·         صافکار , صافکاری را بدون رنگ انجام می دهد , بنابراین صاحب خودرو برای افت قیمت اتومبیل ضرر کمتری خواهد کرد .

·         یکی دیگر از ویژگی های صافکاری در مرکز نقاشی اتومبیل رنگارنگ , ضخامت بتونه ای است که در قسمت های صافکاری شده استفاده می شود . در حقیقت ضخامت بتونه در نقاط صافکاری شده , نازک است  و بر اثر تابش نور خورشید و همچنین گذر زمان پوسته پوسته و ترک ترک نمی شود .

 

سرامیک اتومبیل

 

·         سرامیک اتومبیل در واقع به فرایندی گفته می شود که با استفاده از تکنولوژی نانو , تغییرات ساختاری و مولکولی در رنگ و بدنه خودرو ایجاد میکنند و با پر کردن حفره های سطحی ایجاد شده روی ماشین و اتومبیل , بدنه ای صاف و شفاف ایجاد می کند . در واقع برای ایجاد پوشش سرامیکی روی بدنه خودرو و اتومبیل از یک ماده پلیمری استفاده می شود . این ماده پلیمری توسط دست به بدنه خودرو زده می شود و با انجام فعالیت هایی که با رنگ کارخانه ای خودرو انجام می دهد , یک لایه مقاوم و سختی در برابر عوامل خارجی روی بدنه ی خودرو ایجاد می کند . سرامیک اتومبیل علاوه بر ایجاد بدنه ای صاف و شفاف , بدنه را در برابر عوامل خارجی مقاوم می کند . خودرو دیرتر کثیف می شود و راحت تر تمیز می شود . این لایه از بدنه در برابر مواد شیمیایی مخرب و برخورد های سنگین نیز محافظت می کند .

اگر قصد دارید بدنه اتومبیل و رنگ آن را در برابر عوامل خارجی و همچنین ضربه و تصادف محافظت کنید , بهتر است از مرکز معتبر استفاده کنید . اگر این کار توسط افراد متخصص انجام شود می تواند سالیان سال به خوبی از بدنه اتومبیل محافظت کندسرامیک اتومبیل در همدان توسط مرکز اتومبیل رنگارنگ انجام می شود . این مرکز یکی از مراکز معتبر در همدان است  که علاوه بر صافکاری , نقاشیسرامیک و ریکاوری اتومبیل در همدان نیز در کارشناسی و تشخیص رنگ اتومبیل هم , تخصص دارد و به خوبی می تواند در این زمینه به شما کمک کند .

آدرس

همدان - بلوار بهشت - بعد از چهارراه بابک - سمت راست - نقاشی اتومبیل رنگارنگ

موبایل