نوین سوله

موبایل

آدرس

تهران - رباط کریم - سه راهی آدران - شهرک صنعتی زواره ای - خیابان هشتم - پلاک ۱۷۷

خرید و فروش سوله دست دوم

با ورود به دنیای سوله، باید به نکاتی درباره چگونگی خرید و فروش سوله دست دوم توجه کنید و  اطلاعاتی را به دست بیاورید. سوله دست دوم یکی از اساسی ترین سازه های صنعتی برای راه اندازی کسب و کار و تجارت محسوب می شود در ضمن لازم به ذکر است که امروزه به دلیل مزایایی همچون هزینه کم و سریع الاجرا بودن آن در سراسر جهان رواج چشمگیری پیداکرده است. با کسب اطلاعاتی در مورد سوله دست دوم می توانید سود زیادی در این زمینه به دست بیاورید.

راهنمای خرید و فروش سوله دست دوم با کیفیت

دیده شده کسانی که آشنایی کافی با اصول لازمه در زمینه تشخیص سوله دست دوم با کیفیت را نداشته و در خرید و فروش سوله دست دوم دچار مشکل می شوند و همین موضوع  باعث  می شود این افراد فریب بخورند چرا که فروشنده هایی هستند که  آهن آلات و ضایعات سوله های بی کیفیت را جوش داده و سپس رنگ آمیزی می کنند که خریدار متوجه بی کیفیتی آن نشود، بنابراین بررسی نکات لازم در زمینه میزان اصطحکاک و پوسیدگی قطعات سوله و نیز سال ساخت سوله از جمله نکات مهم می باشد. 

 سوله دست دوم

سوله های دست دوم واقعی سوله هایی را شامل می شوند که قدیمی بوده و به صورت تیر ورقی بسیار سنگین ساخته شده اندکه با قیمت بالا خرید و فروش می شوند. از نکات مهم که در خرید سوله دست دوم پیشنهاد می شود این است که بدانید از خرید سوله هایی با وزن سنگین خودداری نمایید و سوله ها را بر اساس متر مربع خریداری کنید تا از لحاظ اقتصادی بسیار به صرفه باشد. به همین جهت باید اطلاعات کافی و لازم را در این زمینه به دست اورید تا با مشکلی برخورد نکنید.

چند نکته در زمینه خرید و فروش سوله دست دوم:


1-سوله کارکرده کاملا مشخص است که بعد گذشت زمان رنگ واقعی خودش را از دست می دهد و آن را دوباره رنگ می کنند شما باید قبل از رنگ آمیزی سوله را ببینید تا مطمئن شوید که آهن آلات سالمی دارد، چون احتمال آن هست که سازه دارای وصله هایی باشد که بعد رنگ آمیزی متوجه نشوید.

 -2یکی از نکات دیگر در خرید وفروش سوله دست دوم یا کارکرده این است که مطمئن شوید تمام قطعات سوله را به شما تحویل داده باشند در واقع در رابطه با سازه ای که خریداری کردید دقت نظر کافی را داشته باشید که  آیا قطعات وال پست، بیس پلیت، فریم های ستون، سقف و استرات و باد بندهای ستون و سقف، تیر ریزی سقف را تحویل گرفته اید.

3-از دیگر مواردی که باید در خرید و فروش سوله دست دوم دقت شود این است که قبلا سوله خریداری شده در شهر نصب بوده باشد، زیرا ساخت سوله برای هر شهری متفاوت است چون از لحاظ آب وهوایی منظور بارندگی شهرها یکی نیستند و باید استانداردهای هر شهر برای ساخت سوله را در نظر گرفت تا خساراتی متحمل نشوید.

 -4 انواع سوله های دست دوم و کارکرده عبارتند از: سوله زوجی، سوله دارای طبقات، سوله زوجی با چند ستون مشترک و سوله جرثقیل.

ساخت سوله و اسکلت فلزی

تخصصی ترین و اصلی ترین بخش هر ساختمان باید گفت که اسکلت آن ساختمان است و شامل دو بخش: اسکلت فلزی و اسکلت بتنی بوده که در واقع اسکلت فلزی عمده ترین بخش سازه های صنعتی و ساختمانی به خودش اختصاص داده است.

ساخت اسکلت فلزی

در مراحل ساختن سازه فلزی باید در درجه اول پی سازی قابل قبول و خوبی برای ساخت اسکلت ساختمان بررسی شود،همچنین اجرای دقیق مراحل تاثیر قابل توجهی در مقاومت سازه دارد. در مرحله دیگر بعد انجام گرفتن یک سری آزمایشات بر روی خاک، نوبت به چگونگی قرار گرفتن ستون ها می رسد و این که ستون ها با نقشه ساخته می شوند و بعد از نصب در محل مناسب در نظر گرفته شده آن، اتصالات جوشی لازمه انجام شده و با به کارگیری پیچ و مهره نصب می گردد.

سوله نو

اولین گام برای راه اندازی یک واحد صنعتی یا تولیدی خرید سوله نو می باشد. وقتی که سول نو را سفارش می دهید شما به عنوان مدیر کار تمام ویژگی ظاهری و فنی در نظر خودتان را در فرایند سوله سازی به کار می ببندید در این صورت سولهسفارشی با توجه به اهداف و خواسته های شما طراحی شده است.

طراحی و مشاوره ساخت سوله

برای انجام پروژه های بزرگ به ویژه ساخت سوله، مشاوره تخصصی و حرفه ای نیاز است که توصیه می شود از شرکت هایی که تجربه کافی و دانش تخصصی ساخت سوله دارند استفاده کنید.  مشاوره ساخت سوله باید آینده نگر باشد و این مهم نیز با تجربه به دست می آید، چون پس از چند ماه مواردی که دیده نشده در زمان ساخت سوله، اگر در همان زمان ساخت متوجه می شدید ضررها و خسارات کمتری متحمل می شدید البته این احتمالات هم در مورد خود سازه و هم موارد عمرانی است.آدرس

تهران - رباط کریم - سه راهی آدران - شهرک صنعتی زواره ای - خیابان هشتم - پلاک ۱۷۷

موبایل

اصناف مرتبط