عرضه انواع میکرو سوئیچ

عرضه انواع میکروسوئیچ در ایران در سالهای گذشته به وجود آمد و با پیشرفت تکنولوژی و پیشرفته شدن محصولات، میکروسوئیچ ها  نیز دچار تغییراتی متناسب با محصولات شدند.  شرکت های زیادی در صدد تولید و عرضه انواع میکروسوئیچ به شرکت های مرتبط برای مصارف مختلف مانند مصارف صنعتی و کارخانه ای مانند میکروسوئیچ تسمه دار، شاسی فشاری، قرقره فشاری یا مصارف ساختمانی مانند میکروسوئیچ آسانسور، قطع و وصل برق و خانگی مانند میکروسوئیچ پکیج، دستگاه تصفیه آب، لباسشویی  و غیره شدند. در واقع ساخت و عرضه انواع میکروسوئیچ ها کمک بسیار بزرگی برای پیشرفت تکنولوژی و ساده شدن کارها و خدمات شدند.

تعریف میکروسوئیچ

میکروسوئیچ ها به خصوص میکروسوئیچ صنعتی گونه ای از کلید است که با فشار فیزیکی بسیار کم تحریک شده و فعال می شود. عمل  کلید زنی در وضعیت های مختلف و مشخص از تحریک کننده اتفاق می افتد.  استفاده از میکروسوئیچ ها به علت هزینه پایین و به صرفه بودن و عمر بسیار مفید بالا بسیار رایج و پرکاربرد می باشند. فرق اصلی میکروسوئیچ ها با ابزار آلات دیگر کلید زنی در این است که در میکروسوئیچ ها جابجایی های کوچک محرک که به دکمه اعمال می شود باعث به وجود آمدن جابجایی زیاد کنتاکت های الکتریکی میکروسوئیچ خواهد شد که جدا از سرعت محرک،  سرعت زیادی دارد.

 در واقع به زبان ساده میکروسوئیچ ها قطعه های الکترونیکی کوچک یا بزرگی هستند که معمولاً دارای سه پایه بوده و دارای اهرم می باشند، که با فشار به این اهرم شاسی ارتباط را برقرار می کند و زمانی که این فشار از روی اهرم برداشته شود دوباره به حالت اولیه خود باز می گردد و ارتباط و جریان الکتریکی قطع می شود.

عرضه انواع میکروسوئیچ در صنعت و کارخانجات

به کمک عرضه انواع میکروسوئیچ صنعتی حالا شرکت های صنعتی می توانند با خیال راحت از این قطعات در محصولات خود استفاده کنند و با یک قطعه کوچک و ساده دستگاه های بزرگ را به راحتی راه می اندازند.

به طور مثال یک نمونه از دستگاه هایی که در آن میکروسوئیچ صنعتی به کار برده شده است، میکروسوئیچ ماشین لباسشویی می باشد که بسیار مهم است است به طوری که اگر خراب شود، قابل استفاده نمیباشد و دستگاه به هیچ عنوان نمی تواند شروع به کار کند و در صورت بروز مشکل و خراب شدن باید این میکروسوئیچ را تعمیر یا با یک قطعه جدید جایگزین کرد. این قطعه در دستگاه بسته بندی می باشد، وقتی که میکروسوئیچ آن دستگاه دچار مشکل شود دستگاه به درستی کار نخواهد کرد و از کار خواهد افتاد.

 عرضه انواع میکروسوئیچ ها در صنعت خودرو و پزشکی باعث ساده تر شدن استفاده از محصولات این صنعت می‌ شود و به عنوان سنسورهای مورد نیاز قرار می گیرند، مانند قفل درب خودرو در خودرو و قطع و وصل کردن فرمان برق از طریق هوا در پزشکی است. دستگاه میکروسوئیچ فایده های بسیار زیادی، مانند استفاده سهل و آسان از میکروسوئیچ، کوچک بودن، دارای کیفیت مناسب،  همچنین در برابر نوسانات الکتریکی مقاوم بوده و کمترین افت ولتاژ را دارا می باشد.

عرضه انواع میکروسوئیچ خانگی و ساختمانی

به کمک این قطعات شرکت ها می توانند عرضه انواع میکروسوئیچ خانگی و ساختمانی را برای خانه ها و ساختمان ها داشته باشند، این محصولات ساخته شده می‌توانند به مردم در انجام کارهای روزمره کمک کنند. این میکروسوئیچ ها می توانند در محصولات خانگی مثل مایکروویو، کارواش خانگی، جاروبرقی، اتو بخار، مورد استفاده قرار بگیرند، یا در محصولات ساختمانی مانند دکمه آسانسور، میکروسوئیچ های استفاده شده داخل موتورخانه، مورد استفاده قرار می‌گیرند.

فروش میکروسوئیچ

درباره فروش میکروسوئیچ ها می شود گفت که دیگر احتیاج نیست که به صورت حضوری قطعات را تهیه کنید. شما می توانید حتی به صورت اینترنتی محصول خود را انتخاب کنید، از قیمت آن مطمئن شوید که مناسب شما است و حتی می توانید چندین سایت را مقایسه کنید و ارزانترین و نسبت به کشور سازنده مناسب‌ ترین محصول را انتخاب کنید. همچنین ارسال به سراسر کشور هم از طریق پست امکان پذیر می باشد و می توانید در حدود چند ساعت تا چند روز محصول خود را دریافت کنید.

می توانید به صورت غیر حضوری از فروشنده اطلاعاتی را به صورت تلفنی با بخش پشتیبانی به صورت تیکت یا ایمیل دریافت کنید تا به صورت دقیق محصولی را که نیاز دارید انتخاب کنید.

آدرس

تهران

موبایل

اصناف مرتبط