بهترین عملیات کاشت ، راد و بولت

مجری عملیات مقاوم سازی بتن

گروه هیلتی کاران PM  - مجری عملیات مقاوم سازی
گروه هیلتی کاران PM در سال 1385 تاسیس گردید.  هدف اصلی این شرکت ارائه خدمات و جلب رضایت مشتریان در زمینه مقاوم سازی و برش بتن با ابزار آلات هیلتی با ارائه بهترین خدمات در زمینه عملیات سوراخکاری تاسیسات در سقف عرشه فولادی ، کرگیری بتن و برش بتن مسلح ،کاشت بولت مکانیکی و کاشت انواع راد و ریشه ( میلگرد ) با تزریق چسب ها و رزین های مخصوص بتن با مقاومت بالا می باشد .
-    کاشت ریشه ( میلگرد ) ، راد گالوانیزه ، بولت ، انکرهای مکانیکی
-    برش بتن ، کر گیری ساختمانی و تاسیساتی ، 
-    سوراخکاری ساختمانی ، تاسیساتی و صنعتی با روش دریلینگ و مگنت
کرگیری بتن ( سوراخکاری و برش بتن مسلح  )
  برای ایجاد سوراخ یا داکت ، به منظور عبور كانالها ، لوله ها تاسیساتی و گاز و کابلهای برق از داخل سازه  بتن مسلح سقف و دیوار ها از روش گر گیری در اقطار و اعماق متفاوت توسط دستگاههاي گردبر الماسه (کرگیر) استفاده مي گردد لازم به ذکر است این عملیات بدون هیچ گونه ضربه و فشاری به سازه بتنی صورت میگیرد .
در اكثر سازه هاي بتنی پس از اجرا با توجه به وجود تغييرات در طراحي و معماري سازه يا تاسيسات نياز به تخريب بخشي از بتن سفت شده و ايجاد فضاي عبور اين عوامل ،امري اجتناب ناپذير مي باشد. ایجاد سوراخ در بتن بوسیله دستگاه های ضربه ای(پیکور) به مانند چکش های صنعتی سبب ایجاد ترک های سراسری در بتن و در نتیجه تضعیف قسمت های بتنی می گردد. روش توصیه شده توسط این گروه  به منظور ایجاد سوراخ و باز کردن بازشو استفاده از دستگاه گرد بر الماسه ( دستگاه کر گیری ) است.
گروه هیلتی کاران PM با روشي كاملاً تخصصي اين امر را حتي در اعماق زياد و ارتفاع بالا با استفاده از قطعات رابط هموار نموده است.
ویژگی ها:
-     امکان سوراخکاری بتن مسلح به قطر 2 الی 10 اینچ و در عمق دلخواه 
-     امکان سوراخکاری و برش بتن مسلح در سطوح عمودی و افقی
-    اجرای سوراخکاری و برش بتن مسلح بدون ایجاد ترک و تنش در سایر قسمت ها
-    سرعت بالا ،  کیفیت و دقت برتر 

کاربرد ها:
-    جهت ایجاد بازشوهای معماری و تاسیساتی در کف و دیوار و سقف
-    جهت عبور لوله های تاسیساتی و کابل و کانال و داکت در دیوار و سقف 
-    جهت نمونه گیری از بتن و تعیین مقاومت فشاری 
کاشت ریشه و راد و بولت :
 گروه هیلتی کاران PM آماده ارائه طرح و انجام محاسبات مربوط به کاشت میلگرد ساده و تمام رزوه شده با استفاده از مدرن‌ترین نرم‌افزارهای مربوطه ، مطابق با آخرین آیین‌نامه‌ها و استانداردهای بین‌المللی می‌باشد.
این گروه عملیات اجرایی کاشت میلگرد را با رعایت کلیه اصول مطابق با ضوابط و استانداردهای مربوطه و با استفاده از با کیفیت ترین مصالح  (انواع چسبهای استاندارد آلمان KALM-VMK345 و KALM-VMK345-SF و MEMO-HOT345 و  HILTI-RE500 و غیره ) روز دنیا انجام می‌دهد .
کاربردها:
-    الحاق اجزا سازه‌ای جدید به سازه موجود (پل ، ستون ، دیوار برشی و سقف)
-    اجرای ژاکت بتنی به منظور مقاومسازی ساختمان
-    نصب صفحه اتصال به‌منظور اجرای پل و یا ستون جدید
-    نصب صفحات فلزی به منظور اجرای نما در ساختمان های بتنی
-    تقویت فونداسیون ، پل و ستون در ساختمان‌های بتنی
و همچنین کاربردهای غیرسازه ای چون :
-    نصب تجهیزات و آویزهای تاسیساتی به المان های بتنی موجود
-    کاشت راد و انکر بولت HAS ,HKD,HSL
با استفاده از چسب های مخصوص بتن و مطابق با آخرین آیین‌نامه‌ها و استانداردهای بین‌المللی می‌باشد.

   گروه هیلتی‌کاران از مجموعه شرکت‌های فعال در حوزه اجرای عملیات سازه و تخریب محسوب می‌شود که با هدف ایجاد تحولی چشمگیر در این صنعت در سال 1385 توسط گروهی مجرب تشکیل شده است. این گروه با تلاش شبانه روزی کادر خود سعی در جلب نظر مشتریان خود دارد. گروه هیلتی‌کاران، آماده خدمت‌رسانی به مشتریان خود در حوزه تخریب، مجری بهترین عملیات کاشت راد و بولت، مجری عملیات مقاوم سازی بتن، سوراخکاری صنعتی و ساختمانی و خانگی، کُرگیری بتن و برش بتن مسلح و سایر خدمات فنی دیگر می‌باشد. مشتری مداری، پایبندی به تعهدات، تحویل پروژه مطابق زمان از پیش تعیین شده، دقت به جزئیات و رعایت نکات ایمنی کادر بسیار با تجربه هیلتی‌کاران حین کار، موجب کسب افتخارات متعدد و گسترش شهرت و آوازه این گروه شده است. گروه هیلتی‌کاران برای اجرای اهداف خود از انواع ماشين آلات و ابزار آلات ساختمانی تخريب، برش کاری، پرچ، رول بولت، جوشکاری، كر استفاده می‌‌کند. اين شرکت دارای گروه‌های کاربلد و باتجربه در اجرای عمليات سازه و تخريب و تاسيساتی از جمله شرکت آبادگران مهر سينا و شركت پورمه سازه و غيره می باشد.

سایر خدمات گروه هیلتی‌کاران

   در کنار خدماتی که بیان شد، این گروه قادر به ارائه خدمات مکمل دیگری نیز است که در ادامه بیان می‌شود:

 • طرح و اجراي و مشاوره نمای داخلی و خارجی ساختمان

 • طرح و اجراي و مشاوره بازسازی کلی و جزئی ابنيه

 • طرح و اجراي و مشاوره در تاسيسات داخلی و خارجی خانگی و صنعتی

 • اجرای عمليات تزريق خمير و مواد غير انفجاری جهت تخريب بتن و سنگ شکنی

 • اجرای عمليات رگلاژ بتن فونداسيون, چاله آسانسور و نمای ستون‌های اصلی

گروه هيلتي‌كاران حرفهایش را در عمل میزند!!

  از آنجا که این گروه در حوزه کاری مربوطه با توجه به پتانسیلهایش، خود را به عنوان مجری بهترین عملیات کاشت راد و بولت معرفی کرده است، علاوه بر آن سعی دارد با توجه به برنامه ریزی دقیق و کادر با تجربهاش، به عنوان برترین مجری عملیات مقاوم سازی بتن نیز شناخته شود. برای آشنایی بیشتر با فعالیتهای این گروه، برخی از پروژههای صورت گرفته توسط این گروه در ادامه معرفی شده است:

 • پروژه تخریب سین دوخت خیابان دکتر فاطمی

 • پروژه بازسازی آتی سازی بزرگراه چمران

 • پروژه تخریب و سوراخ‌کاری هتل دلفین چابهار

 • پروژه سوراخ‌کاری صنعتی ملاصدرا شیراز

  هیلتی‌کاران مجری بهترین عملیات کاشت راد و بولت:

  گروه هیلتی‌کاران با استفاده از کادر توانمند و امکانات مناسب خود و نیز مطابق با استاندارد‌های بین‌المللی موجود، سعی در اجرای مطلوب پروژه‌های در دست اجرا خود دارد. این گروه به کمک نرم افزار‌هایی که در اختیار دارد، محاسبات لازم جهت انجام بهترین عملیات کاشت راد و بولت و میل‌گرد‌ها را به خوبی هر چه تمام‌تر انجام می‌دهد. بولت‌ها، میله‌های فولادی تمام رزوه‌ای هستند که معمولا یک لایه پوشش گالوانیزه بر روی آنها اعمال می‌شود. بولت‌ها در صنایع عمرانی جهت اتصال سازه‌های فولادی به بتن مورد استفاده قرار می‌گیرند.

روشی که هر مجری عملیات مقاوم سازی بتن باید به‌خوبی بداند!!

   یکی از علل کسب موفقیت‌های پی در پی گروه هیلتی‌کاران، استفاده درست و مطلوب از بتن مگر است که آنها را تبدیل به یک مجری عملیات مقاوم‌سازی بتن کاربلد کرده است. بتن مگر بتنی است با عیار سیمان کم،که برای جلوگیری از تماس مستقیم بتن اصلی فونداسیون با خاک و جلوگیری از ترک خوردن بتن و نیز به منظور آماده سازی بستر خاک‌برداری شده برای آرماتوربندی و صفحه گذاری، در زیر فوندانسیون ریخته می‌شود. این بتن‌ها اصطلاحا غیر مسلح (بدون آرماتور) هستند. نام دیگر بتن مگر، بتن رگلاژ کف و یا بتن نظافت می‌باشد. همواره از گروه هیلتی‌کاران به‌دلیل دارا بودن امکانات و تجهیزات و نیز نیرو انسانی کافی به عنوان یک مجری عملیات مقاوم سازی بتن کاربلد یاد می‌شود.

با کُرگیری بتن بیشتر آشنا شویم!!

   به فرایند سوراخکاری با مته مغزه گیر بتن با سگمنت‌های الماسه در بتن مسلح با ضخامت را کُرگیری گویند. دستگاه‌های به‌کار رفته در این فرایند می‌توانند سوراخ هاي دايره‌ای در بتن مسلح، پيش ساخته، آسفالت، آجر، بلوك سيمانی، مصالح ساختمانی ایجاد نمایند. جهت خنک نگه داشتن مته‌های الماسی در حین کار، از آب استفاده شده که انجام این کار منجر به بالارفتن عملکرد و دوام دستگاه می‌شود. گروه هیلتی‌کاران با توجه به منابع در دست خود آماده پذیرش پروژه‌های کُرگیری مشتریان می‌باشد.


آدرس

تهران

تلفن

موبایل

شبکه های اجتماعی

اصناف مرتبط