پارت یدک

موبایل

آدرس

تهران - خیابان - ملت

پارت یدک

واردات خودروهای خارجی به کشور باعث شده است که راه ورود لوازم یدکی خودروهای وارداتی نیز به بازار ایران باز شود، در بازار لوازم و قطعات خودرو های ایرانی و خارجی مراکز زیادی به بحث خرید و فروش این نوع از لوازم یدکی خودروها می پردازند و مایحتاج مردم را تامین می کنند که ما در این مقاله به این موضوع می پردازیم. خرید قطعات نو و دسته اول لوازم یدکی خودروهای وارداتی گرانقیمت مانند مازراتی، پورشه، مرسدس و ... می تواند کاری زمان بر و بسیار پر هزینه باشد. پارت یدک یکی از شرکت های با تجربه ای  می باشد که در راستای تامین لوازم یدکی خودروهای وارداتی با کیفیت و اورجینال با قیمت های مقرون به صرفه از نوع دسته اول و استوک فعالیت می کند و می تواند محصولات خود را به تمام کشور ارسال کند.

این شرکت بیشتر لوازم یدکی خودروهای وارداتی را تامین می کند  که تمامی قطعات فروخته شده توسط این شرکت دارای ضمانت نامه می باشند.

با وجود شرایط کشور و تحریم ها واردات این لوازم یدکی با مشکل روبرو شده و شرایط اقتصادی و تورم نیز بر قیمت لوازم یدکی خودروهای وارداتی تاثیرگذار بوده است اما پارت یدک سعی کرده است، افزایش قیمت را به صورتی محدودی انجام دهد تا مردم قدرت خرید داشته باشند.

پارت یدک یکی از فروشگاه های اینترنتی قطعات یدکی خودروهای وارداتی می باشد که با مراجعه به سایت فروش این لوازم می توان نوع و کلاس ماشین  خارجی را انتخاب کرد و سپس نوع قطعه با مارک و شرکت سازنده مشخص را نیز سفارش داد، پارت یدک قطعات سفارش داده شده را در کمترین زمان ممکن و با شرایط ضمانت نامه ای خاص به دست خریداران می رساند.

پارت یدک نه تنها در تامین لوازم یدکی خودروهای وارداتی فعال است بلکه لوازم یدکی خودروهای داخلی را نیز به مقدار زیاد و برای انواع خودروها تامین می نماید.

آدرس

تهران - خیابان - ملت

موبایل

شبکه های اجتماعی