پارسه پلاس

موبایل

آدرس

تهران - باقر شهر - گل حصار

تولید وپخش انواع کیسه زباله

تولید وپخش انواع کیسه زباله و انواع نایلونهای رولی برای بسته بندی طاقه چرم وفرش.در سایزها و رنگهای مختلف بیمارستانی خانگی و صنعتی با بهترین کیفیت.اماده همکاری با بیمارستانها و نهادهای دولتی و اداره ای

در گذشته قبل از ساختن و عرضه کیسه زباله به بازار اغلب مردم از قوطی های فلزی برای دفن زباله هایشان استفاده می کردند. این قوطی ها آنی رطوبت و بیماری های قارچی را به دلیل عدم وجود حفاظ لازم، به محیط انتشار می دادند و محیط را سریعا آلوده می کردند. اگر از طرفداران درجه یک محیط زیست هستید حتما با مراحل تولید و پخش انواع کیسه زباله آشنا شوید چرا که انتخاب را برایتان راحت تر می کند.مجموعه پارسه پلاس دارنده امتیاز برتر در بین سایر کیسه های زباله است. امروزه تولید و پخش انواع کیسه زباله مجموعه پارسه پلاس به شکل متداول امروزی یعنی از پلی اتیلن است. معمولا کیسه های زباله پلی اتیلن از محصولاتی نفتی ساخته می شوند.

کیسه زباله پارسه پلاس

کیسه زباله پارسه پلاس در رنگ های مختلفی ساخته می شود؛ اما متداول ترین رنگ ها مشکی، سفید، برنزه و روشن است.

بسیاری از افراد از کیسه زباله رنگ روشن استفاده می کنند تا اجسامی که در داخل کیسه قرار می گیرند دیده شوند و با این ترفند اجسامی که قابل بازیافت هستند دور ریخته نمی شوند و بدین ترتیب اجسام بازیافتی قابل شناسایی اند.گاهی مردم و حتی برخی از سازمان ها و شرکت ها از کیسه زباله مات و تیره پارسه پلاس استفاده می کنند زیرا نمی خواهند محتوای درون کیسه دیده شود. همچنین کیسه زباله پارسه پلاس که رنگ های تیره دارد می تواند در از بین بردن پرتوهای  داخل کیسه موثر باشد و یادمان باشد وقتی کسی از کیسه زباله مات استفاده می کند به هیچ عنوان مجاز نیستیم به داخل کیسه نگاهی بیندازیم.

کیسه زباله پارسه پلاس در سایز های مختلف وجود دارد یعنی سایز کیسه را با توجه به وزن خشک زباله روزانه انتخاب کنیم و البته سایز کیسه را با توجه به سایز سطل زباله هم می توانید انتخاب کنید.

انواع کیسه زباله پارسه پلاس:

 • کیسه های ضخیم

این کیسه ها معمولا برای کارخانه های صنعتی کاربرد دارند چرا که در برابر سوراخ شدگی و پاره شدگی بسیار مقاوم اند.

 •  کیسه زباله با ضخامت متوسط:

برای مصارف در سطح بزرگ تر کاربرد دارد؛ مانند: مدارس، ادارات و انبارها والبته کیسه زباله مصرفی روزانه از این نوع می باشد

کیسه های زباله سازگار با محیط زیست

تولید کننده و پخش کننده بسته بندی های کیسه زباله پارسه پلاس مفتخر است که کیسه های زباله مناسب و سازگار با محیط زیست را با قیمت مناسب در اختیار هموطن های خود قرار  می دهد. اگر چه کیسه زباله پلی اتیلن قابل باز یافت است اما ما کیسه هایی طراحی کرده ایم که در خاک به آسانی تجزیه و به کمپوست تبدیل می شوند.

مراحل پخش و تولید انواع کیسه زباله

 1.  گلوله های رزین پلی اتیلن در حفره های بزرگ ریخته می شوند.

 2.  یک  دستگاه اکسترودر پلی اتیلن را ذوب می کند و فشار می دهد.

 3.  یک قالب پلی اتیلن را به شکل حلقه تشکیل می دهد.

 4.  سپس حلقه در حباب منفجر می شود.

 5.  حباب به یک لوله مسطح ریخته می شود.

 6.  دستگاه رولز ماده را به قالب می ریزد.

 7.  لوله ها در قالب به چندین شبکه تقسیم می شوند.

 8.  و حباب ها باز در لوله ها برای بار دوم جا به جا می شوند.

 9.  کیسه ها در سایز مورد نظر برش داده می شوند.

 10. سپس کف کیسه ها مهر و موم شده و از هم جدا می شوند. کیسه های زباله تاشو هستند و سپس آنها جمع آوری شده و درون بسته بندی قرار می گیرند. این از مراحل تولید و پخش انواع کیسه زباله است.

  تفکیک زباله

  به خاطرتان بسپارید همیشه زباله هایتان را به چند دسته تقسیم بندی کنید و در درون کیسه زباله پارسه پلاس قرار دهید؛ زباله هایی که خیس و تر و قابل تجزیه هستند در کیسه زباله سفید قرار دهید، معمولا اجسام و قوطی هایی که خشک و قابل بازیافت هستند در کیسه زباله رنگ روشن قرار دهید و زباله هایی که غیر قابل بازیافت و تجزیه هستند در کیسه زباله های مشکی قرار دهید. شما می توانید با انتخاب های درست؛ سلامتی و زیبایی را به محیط زیست تان ارزانی کنید فقط کافیست از بهترین تولید و پخش انواع کیسه زباله؛ کیسه زباله مناسب مصرف خانوارتان را انتخاب کنید و شما هم به مجموعه پارسه پلاس بپیوندید.

آدرس

تهران - باقر شهر - گل حصار

موبایل

اصناف مرتبط