پارسیان درب

تلفن

آدرس

تهران - مجدیه شمالی - کوچه اعلایی - پلاک 8

پارسیان درب

امروزه اهمیت امنیت بر کسی پوشیده نیست و هر فردی به فراخور سبک زندگی و کار خود برای حفظ امنیت مالی و جانی خود و اطرافیانش، تلاش هایی می­کند. کالاهای زیادی در این زمینه تولید شده اند. ممکن است هنگام خرید درب ضد سرقت، برای خیلی ها، قیمت آن مهم باشد و کالایی را به خاطر ارزان بودن آن انتخاب کنند. حال سوال اینجاست که آیا درب ارزان قیمت از کیفیت لازم برخوردار است یا خیر.

برخی از شرکتها به تولید وتوزیع درب های ضد سرقت ارزان می پردازند، که ضمن حفظ کیفیت، حداقل قیمت را دارند. باید توجه داشت که کالای مورد نظر از استاندارد و کیفیت کافی برخوردار باشد و دلایلی که منجر به تولید ارزان این محصول می شود، مربوط به طراحی ظاهری آنها باشد.

یکی دیگر از کالاهای امنیتی، درب ضد حریق می باشد که با درب ضد سرقت متفاوت است. درب های ضد سرقت قاعدتا خصوصیت ضد حریق بودن را نیز دارا هستند، اما درب ضد حریق نوعی درب است که در برابر حرارت زیاد، مقاوم می باشد و برای جلوگیری از گسترش سریع آتش سوزی و همچنین جلوگیری از نفوذ دود، به کار می­رود. جنس این درب ها ممکن است چوبی، فلزی و یا حتی شیشه ای باشد. داخل درب های ضد حریق باید از پشم سنگ با دانسیته 80، 120 و 150 دقیقه و ضخامت درب باید 5 سانتی متر باشد. این درب ها باید مورد تایید سازمان آتش نشانی باشند. البته برخی از شرکت های فعال در زمینه تولید و توزیع درب های ضد حریق، تنها به تولید این کالا می­پردازند و در صورت خرید، لازم است شما خودتان تاییدیه سازمان آتش نشانی را دریافت کنید.

آدرس

تهران - مجدیه شمالی - کوچه اعلایی - پلاک 8

تلفن