پارس تندیس

موبایل

آدرس

تهران - شهر ری

پارس تندیس

مبلمان، برای اهداف مختلف تعیین شده، مورد استفاده قرار می گیرند و با قرار گرفتن در کنار یکدیگر، یک مکان جدید را شکل می دهند. درک این موضوع، می تواند برای طراحان فضای باز و شهری خلاقیت بیشتری ایجاد کند و به آنها امکان دهد فضاها را طوری طراحی کنند، که بتوانند در دراز مدت در رسیدن به اهداف خود موفق شوند. به عنوان مثال، اشیاء استفاده شده برای تسهیل حمل و نقل یا استفاده از زمین های مجاور خیابان، معمولاً در مناطق شهری با هدف جذاب تر کردن خیابان مورد استفاده قرار می گیرند. با این حال، این اشیاء اگر در نزدیکی تقاطع ها قرار بگیرند، ممکن است، توجه رانندگان را مختل کنند، به خصوص اگر جمعیت در اطراف آنها ایجاد شود و اگر نزدیک جاده باشند، نباید مانع دید بین عابران شوند. مبلمان و آلاچیق شهری، باید بر اساس آنالیز الگوهای استفاده فعلی و مورد نیاز انتخاب و تنظیم شوند، در این صورت می توانند هدف مورد نظر را به طور موثر محقق کنند. مبلمان و آلاچیق شهری با کیفیت، بسیار پر هزینه هستند، بنابراین باید فقط در جایی که واقعاً مورد نیاز است، استفاده شوند.


نحوه قرار دادن مبلمان و آلاچیق شهری

 

محل قرارگیری مبلمان و آلاچیق شهری، باید براساس کارکردهای آنها بوده و با الگوهای و طرح های سطوح سخت در محل هماهنگ باشد. نحوه قرار دادن مبلمان و آلاچیق شهری، نباید بهم ریخته و نامنظم باشد، به گونه ای که به طور مثال، نشانه ها به جای توزیع در چندین مکان به یک پست یا ستون منفرد وصل شوند.

ایمنی مبلمان و آلاچیق شهری

 

ایمنی و امنیت وسایل مبلمان طراحی شده برای فضاهای شهری بسیار مهم است. آنها باید از مواد ایمن ساخته شده و برای جلوگیری از آسیب دیدگی، بدون لبه های تیز طراحی شوند.

 

آدرس

تهران - شهر ری

موبایل